Esileht Lapse ootamine Reesuskonflikt

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Reesuskonflikt

Postitas:

Minu veregrupp on AB-, mehel 0+ ning 2a tagasi sündis laps A+. Peale sünnitust sain selle D -antigeeni vaktsiini ka, kuid mulle on arusaamatuks jäänud, kas sellisel juhul oht reesuskonflikti olemasoluks on siiski alles? Ja kui suur? Hetkel olen 6+ nädalat rase.

Millal see reesuskonflikt üldse teemaks tuleb st millal jälgima hakatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, risk on ikka alles. Mul on sama seis, ise olen negatiivse veregrupiga, mees positiivsega ning esimene laps oli ka positiivne. Olen jälgimisel Soomes ja siin veidi teine süsteem aga Eestis on see sama, et mingi hetk saad jälle selle anti-D süsti. Mina sain ühe kui olin 29 nädalat rase ja teise süsti saan jälle peale sünnitust. Kui 36 nädalat saab täis, tehakse veel vereproov, et kontrollida ega antikehasid hoolimata süstist pole tekkinud. Eestis saab vist selle esimese süsti varem kui 29 nädalat, küsi ämmakalt, millal tehakse. Nii varase rasedusega kui sul, hetkel mingit ohtu pole, eriti kuna esimese raseduse ajal juba said süsti ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis küll ei saa mingit süsti raseduse ajal. Olen ka reesus neg. peale sünnitust saab siin süsti. Aga nagu eelkõneleja ütles, siis jälgitakse , tehakse vereproov 28 ja 36 ndl, et vaadata, kas on midagi tekkinud,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Reesuskonflikt