Esileht Lapse ootamine Reesuskonflikti kogemused

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Reesuskonflikti kogemused

Postitas:

Tere,

Loodan,et siin on keegi, kes oleks valmis jagama oma reesuskonflikti kogemusi ja lugusid. Nii häid kui halbu.
Endal on hetkel käimas alles raseduse 7 nädal, kuid D antikehad on juba tiitris 1:16. Kuna järgmise tõusuga on juba kriitiline piir käes, siis paratamatult leian end raseduse katkestamise mõtetelt (2 last olemas). See on kindlaks tehtud, et tõenäosus,et lapse veregrupp oleks negatiivne, on 0 lähedane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen sündinud reesuskonfliktiga. Alguses olin haiglas ja sain mingit ravi aga ülejäänud elus ei ole see mul kunagi kuidagi tunda andnud. Ise olen sünnitanud ka 3 tervet last.

Miks sa rasedust katkestada tahad, see pole ju mingi eluohtlik asi tänapäeval.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle kuhugi kirjutada saab? Eelistaksin nii suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avastati raseduse alguses juba D antikehad. 18+ nädalal läksin teise arsti juurde ja sealne arst oli väga mures, et antikehad oli väga laes üle 1000 midagi. Hakkasin ultrahelis käima 20+ nädalast iga nädal. Seda, et lõpuni ei kanna öeldi kohe. 36+0 kutsuti sünnitus esile, sest ultrahelis oli väga halb lapsel. Peale sünnitust nägin last alla minuti viidi kohe intensiivi, nädala oli ta päevitamas lampide all kuna bilirubiin oli laes. Õnneks nädala pärast saime korraks koju. 2 päeva pärast lastehaigla kontrolli ja sealt otse uuesti haigla, kuna hemoglobiini tase oli väga madal ja sama õhtu sai juba vereülekande. Nädal olime veel haiglas jälgimisel ja siis 2 elukuuni iga nädal lastehaigla kontrollis kus ta siis lõpuks terveks tunnistati. Minu lapsel oli grupikonflikt ja reesuskonflikt mõlemad
Mul B negatiivne, mees 0 positiivne ja laps ja 0 positiivne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Reesuskonflikti kogemused