Esileht Ilu ja tervis Refluks

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Refluks

Postitas:

Tere

Tavaliselt olen tagasisidet kirjutamiseks liiga laisk, kuid sel juhul otsustasin sellest üle saada ja head jagada. Mul on pikaajaline probleem refluksiga. Mõnikord on pärast söömist lihtsalt kõrvetised, mõnikord raskustunne rinnus, kuid minu jaoks on kõige hullem see, kui hakkan jõusaalis tegelema ja peaaegu iga harjutus altpoolt tõuseb “tükk”, millest mitte ainult ebamugavustunne, vaid mõnikord isegi raske hingata . Kõik need on tagasivoolu ilmingud ja peaaegu alati määrati mulle omeprasooli või pantaprasooli või maaloxi.  Üldiselt selle probleemiga olen kogenud võitleja, kuid stabiilset tulemust ei olnud millestki, kuna kõik ettenähtud ravimid toimivad maos ja “mööduvad” söögitorust. Selle tulemusena jääb kõik samaks ja haigus jätkub … 🙁 Aga umbes kuus kuud tagasi soovitas noor gastroenteroloog mul proovida Gerdoff. Olin skeptiline selle ravimi võimaluste suhtes, kuid otsustasin siiski proovida. Kolmandal päeval tundsin, et põletustunne rinnus kuhugi kadus ja nii vastikut haput rullumist kurgule ei olnud. Väga lahe tunne oli ja jätkasin ravikuuri edasi- võtsin kokku Gerdoffi 20 päeva 4 tabletti päevas. Esimese nädala koos pantoprasooliga. Järgmine Gerdoffi test pidi olema aeg, mille järel tagasivool tagasi tuleb. Kuu on möödas, kaks, kolm, neli on möödas ja ma tunnen end endiselt suurepäraselt ega mäleta isegi põletustunne rinnus isegi kõige pingutavamate füüsiliste harjutuste korral. Tundub, et parandas ta minu söögitoru limaskesta seisundit, ilmselt õnnestus limaskestal selle kolme nädala jooksul tõesti taastuda ja sellest kadusid kõik ebameeldivad tunnused. Olen proovimud nii tabletid kui ka vedelik. Ütlen nii et vedelik parema maitsega 🙂  Mul on Gerdoff-iga ülehea kogemus!

 

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Sul iiveldus ja kurguvalu ka oli?  Kas saaksid avaldada ka arsti nime kelle juures selle murega käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Refluks