Esileht Ajaviite- ja muud jutud Reform ja sotsid ei rabele sellest enam välja

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Reform ja sotsid ei rabele sellest enam välja

Postitas:
Kägu

Meie presku on nii tugeva oravakallakuga,et ei usugi sealt mingit reaktsiooni tulevat. See siis tähendab ,et on samasugune riigireetur nagu oravad.

+20
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahad enda sellistelt lähisugulastelt inimõigusi ära võtta või mida öelda püüad?

Kas lugemisega on raskusi?

Ja kes lähisugulastest rääkis?

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie ju neelasime.

Midagi te neelate jah. Või nuusutate.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie presku on nii tugeva oravakallakuga,et ei usugi sealt mingit reaktsiooni tulevat. See siis tähendab ,et on samasugune riigireetur nagu oravad.

äkki on hoopis ekrelased riigireeturid? Kui 15% elanikkonnast on end “ära tinistanud”, siis kas pole mitte tõenäolisem, et kõigil ülejäänutel on hoopis õigus, sh ajakirjandusel? Kui suur on sinu meelest tõenäosus pelgalt numbreid vaadates?

+17
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ehkki need kolm ekreiiti, keda ise tean, ongi vähese haridusega vanad jorsid.

Tahad enda sellistelt lähisugulastelt inimõigusi ära võtta või mida öelda püüad?

Pigem on joogilembeste harimatute matside arv ühiskonnas piiratud, nii et suur valimisvõit jääbki teie märjaks unenäoks (lisaks anaalseksile muidugi).

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes teab mis sobingut ta Putiniga tegemas käis, see Laaneotsa nali ei pruugi üldse nali olla

+12
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes teab mis sobingut ta Putiniga tegemas käis, see nali ei pruugi üldse nali olla

No aga ekre eesmärk ongi ju Eesti venemaa käpa alla tüürida. Nii et mis pahandad.

+13
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

ekre toetus on ju kukkunud, ca 15% kõigest.

Keskmine EKRE valija on ju matemaatikas veel rumalam kui rahandusminister. See protsent ei ütle talle midagi.

+18
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Opositsioon ei saa jälle hakkama. Rabelevad ja siplevad, sest kardavad,et  asi lähebki lõpuks riigikohtu kätte. Riigikohus peaks siis sisuliselt otsustama, kas sellistele idiootsetele muudatusettepanekutele on riigikogus kohta. Opositsioonil oleks päris piinlik, riigikohus on vast nendegi jaoks autoriteet.

+16
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käib küll hull tsirkus, aga ei ole juhtunud mitte midagi sellist, mis paneks opositsioonierakondade valijaid nüüd EKRE poolt hääletama. Keegi vist näinud märjas unenäos, et reformi ja sotside valijad tormasid Helme&CO seltskonda kummardama.

Seega unistage aga ainuvõimust edasi oma 15%-18% toetusega.

+16
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot ei tea, minu jaoks oli Poolametsa hädist siputamist jälle suht lõbus vaadata.

Suht ruttu läheb närvi, hakkab ennast kordama. Hale ja ebameeldiv kuju see Poolamets.

+17
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot ei tea, minu jaoks oli Poolametsa hädist siputamist jälle suht lõbus vaadata.

Suht ruttu läheb närvi, hakkab ennast kordama. Hale ja ebameeldiv kuju see Poolamets.

Emotsionaalselt ülesköetud vanamees. Aga ekreiitidele sellised meeldivad.

+14
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käib küll hull tsirkus, aga ei ole juhtunud mitte midagi sellist, mis paneks opositsioonierakondade valijaid nüüd EKRE poolt hääletama. Keegi vist näinud märjas unenäos, et reformi ja sotside valijad tormasid Helme&CO seltskonda kummardama.

Peale EKRE, Reformierakonna ja SDE on Eestis veel parteisid.

Kunagi valisin Reformierakonna ja IRLi vahel, kord sai mu hääle üks, kord teine erakond. Aga juba ammu enam ei saa Reformierakonda tõsiselt võtta. Ma ei tea, kas see on poliitiline rumalus, saamatus, hoolimatus või lihtsalt silme eest mustaks võttev võimuiha, aga viimase aasta-pooleteise jooksul on Reformierakond läbi oma meedias ja mujal põhiliselt sõna võtvate liikmete väga mandunud. Pole elus sotsialistlike vaadetega olnud, aga SDE on nüüd juba tõsiseltvõetavam kui Reform ja sealsed juhtfiguurid näitavad aega-ajalt palju suuremat väärikust ning mõistlikkust kui Reformi juhtfiguurid (ühe erandiga, aga temagi pole selliseid rumalusi teinud) viimasel ajal üldse on suutnud.

Millegipärast arvatakse siin, et kui opositsiooni (viimasel ajal eelkõige Reformi) tegemised ei meeldi, et siis on kohe tegu “ekreiidiga”. Isegi, kui EKRE toetus langeb alla 10%, siis see ei tähenda, et opositsiooni toetus oleks üle 90%, isegi siis mitte, kui opositsiooni hulka loetaks ka Eesti200.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kas öösel ka on teil EKRE pidevalt silme ees?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale EKRE, Reformierakonna ja SDE on Eestis veel parteisid.

Kunagi valisin Reformierakonna ja IRLi vahel, kord sai mu hääle üks, kord teine erakond. Aga juba ammu enam ei saa Reformierakonda tõsiselt võtta. Ma ei tea, kas see on poliitiline rumalus, saamatus, hoolimatus või lihtsalt silme eest mustaks võttev võimuiha, aga viimase aasta-pooleteise jooksul on Reformierakond läbi oma meedias ja mujal põhiliselt sõna võtvate liikmete väga mandunud. Pole elus sotsialistlike vaadetega olnud, aga SDE on nüüd juba tõsiseltvõetavam kui Reform ja sealsed juhtfiguurid näitavad aega-ajalt palju suuremat väärikust ning mõistlikkust kui Reformi juhtfiguurid (ühe erandiga, aga temagi pole selliseid rumalusi teinud) viimasel ajal üldse on suutnud.

Millegipärast arvatakse siin, et kui opositsiooni (viimasel ajal eelkõige Reformi) tegemised ei meeldi, et siis on kohe tegu “ekreiidiga”. Isegi, kui EKRE toetus langeb alla 10%, siis see ei tähenda, et opositsiooni toetus oleks üle 90%, isegi siis mitte, kui opositsiooni hulka loetaks ka Eesti200.

EKRE toetus ei võrdu koalitsiooni toetusega kokku, kuigi jüngrite jutust jääb mulje, et EKRE-l toetus lausa 110% valijatest, mis võimaldab parteil kõigiga ülbitseda “kogu Eesti rahva nimel”.

Sellist võimast mandaati EKRE-l ei ole ja ilmselt ka ei tule, sest ega ka Isamaa ja Keskerakonna valijad ei torma samuti nüüd kohe EKRE poolt hääletama.

Ehk veelkord – mitte midagi sellist pole juhtunud, mis EKRE toetust nüüd järsult teiste erakondade arvelt tõstma peaks.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina valisin eelmine kord Reformi ja selles teemas ootan neilt ainult seda, et nad EKREle kaikaid kodaratesse loobiksid. Just seda nad praegu teevad, nii et mina olen saanud just seda, mis ma tahtsin, ja valin ilmselt ka järgmine kord.

+15
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma olen elu jooksul hääletanud põhiliselt Isamaa poolt, aeg-ajalt, põhiliselt eurovalimistel sotside poolt. Kogu see toimuv kamarajura on kahandanud valiku sotside ja Eesti200 juurde – ühed ehk õppisid eelmise korra fiaskost natuke vastutustunnet, teised on tulnud välja ainsa meetodiga kolme aasta jooksul, mis on kuidagi vääranud seda Isamaa mahitusel toimuvat EKRE-poolset sigatsemist. Reform on alati olnud täpselt sama eetikavaba kui EKRE, mida iseloomustab hästi ka kõneks olev “irooniline” muudatusettepanek – tõesti pole vahet, millise rahvahääletusega Venemaa mõjusfääri liikuda, kas otse või läbi stalinlik-putinliku “vikerkaaremeelsete rahvavaenlaste” hukkamõistmise. Et sellise teemaga naljategemise peale tulla, peab olema ühiskondlikult väga vastutustundetu.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem ennustavad kõik neile valimistel veel suuremat edu kui varasemalt saavutati.

ekre toetus on ju kukkunud, ca 15% kõigest.

Valimistel näeme. Muidugi võib ka minna nagu USA-s

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga ei ole juhtunud mitte midagi sellist, mis paneks opositsioonierakondade valijaid nüüd EKRE poolt hääletama.

Ma arvan, et isegi kui opositsioon tuleks välja ettepanekuga Toompea loss maha põletada, langetada abiellumisiga 10 aastani või teha eutanaasia kohustuslikuks, ning EKRE julgeks selle vastu olla, ei ole sellega “juhtunud mitte midagi sellist”, mis paneks reformi- ja sotsifänne EKRE poolt hääletama.
Nii et suht lootusetu seltskond loomulikult. Sa poleks pidanud seda ütlemagi, niigi teame.

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Emotsionaalselt ülesköetud vanamees. Aga ekreiitidele sellised meeldivad.

Ma ka vaatasin teda koos Pevkuriga esimeses stuudios ja imestasin. Kuidas saab nii emotsionaalne tüüp mingit komisjoni juhtida. Selline närvitsev, vahele segav ja ainult ühte teksti karjuv tegelane? Ta pmst igale küsimusele vastas sama, samuti karjus Pevkurile vahele kogu aeg sama. Tema ainus mõte oli, et parlamenti solvatakse ja väljendas seda agressiivselt karjudes.  Uskumatu, et selline ebakindel tüüp nii vastsusrikkas rollis on.

+19
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vot ei tea, minu jaoks oli Poolametsa hädist siputamist jälle suht lõbus vaadata. Suht ruttu läheb närvi, hakkab ennast kordama. Hale ja ebameeldiv kuju see Poolamets. Emotsionaalselt ülesköetud vanamees. Aga ekreiitidele sellised meeldivad.

Ma ka vaatasin teda koos Pevkuriga esimeses stuudios ja imestasin. Kuidas saab nii emotsionaalne tüüp mingit komisjoni juhtida. Selline närvitsev, vahele segav ja ainult ühte teksti karjuv tegelane? Ta pmst igale küsimusele vastas sama, samuti karjus Pevkurile vahele kogu aeg sama. Tema ainus mõte oli, et parlamenti solvatakse ja väljendas seda agressiivselt karjudes. Uskumatu, et selline ebakindel tüüp nii vastsusrikkas rollis on.

Vaatasin sama saadet ja ei olnud mingisugust karjumist ega vahelerääkimist. Vastupidi, väga rahulik oli. Opositsioonil ja nende toetajatel ei ole enam midagi öelda oma äärmiselt piinliku ja vääritu käitumise õigustuseks, siis hakkavad vastast maha tegema. See Läänemetsa ja Randpere käitumine oli ikka väga matslik. Kõige hullem kogu selle häbiväärse käitumise juures on see, et kõik nende madal käitumine jõuab ka välismeediasse ja see trumpab üle kõik senised EKRE ütlemised. Eriti kohutav nende jubedate ettepanekute juures oli Venemaaga liitumise teema, vabadus on küll midagi nii püha, et sellega ei tuleks nalja teha. See on ikka nii õõvastav, eriti kui mõelda, mida ülejäänud riigid meist mõtlevad ja seekord on küll põhjus selle üle mõelda. Euroopas on mitmeski riigis see hääletus toimunud, aga sellist häbitut käitumist opositsiooni poolt ei ole kusagil olnud. Meie opositsioon näitas seekord oma kultuuritust ja tõsiselt rumalat ja ohtlikku palet.

+11
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

aatasin sama saadet ja ei olnud mingisugust karjumist ega vahelerääkimist. Vastupidi, väga rahulik oli. Opositsioonil ja nende toetajatel ei ole enam midagi öelda oma äärmiselt piinliku ja vääritu käitumise õigustuseks, siis hakkavad vastast maha tegema. See Läänemetsa ja Randpere käitumine oli ikka väga matslik

No ma ei tea, mida sina vaatasid. Seal saates, mida mina vaatasin, Poolamets lausa pritsis sülge. Ning Pevkur ei saanud vähemalt pooli oma vastuseid lõpetada, sest Poolamets karjus temast üle. Pevkur oli tõesti rahulik, vaatas seda karjumist muiates ning rääkis uuesti siis, kui see võimalus tekkis, saatejuht selle võimaluse tekitas. Läänemetsa ja Randperet selles saates ei olnud.

Aga see on tõsiselt lõbus, demokraatia EKRE moodi. Kõik peavad tegema nagu meie tahame. Kui koosoleku juhtimisega hakkama ei saa, siis peame koosolekut monoloogi vormis, kellelegi teisele sõna ei anna, kui iseendale. Jah, tõeliselt demokraatlik. Ja rahvahääletusele paneme küsimuse, mille tulemusega oleme me nõus (ehk midagi järgneb) ainult siis, kui vastus meile ei meeldi. Kui vastus meile ei meeldi, siis otse loomulikult me rahva tahtega ei arvesta ja seda soovi ellu ei vii. Nii äge demokraatia.

+14
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oravaid jumaldavad põmmpead hakkavad nüüd taipama, et sellise jutuga ei või mängida? https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/reformierakondlaste-ettepanek-liituda-venemaaga-joudis-vene-meediasse?id=92214015

Soovite rohelisi mehikesi siia?

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas oravaid jumaldavad põmmpead hakkavad nüüd taipama, et sellise jutuga ei või mängida? https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/reformierakondlaste-ettepanek-liituda-venemaaga-joudis-vene-meediasse?id=92214015

Soovite rohelisi mehikesi siia?

See on meie meedia süü nüüd. Kõigest ei pea uudist tegema.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ebareaalne, millist tsirkust korraldasid reform ja sotsid eelnevad päevad. Nüüd aga on asi juba päris halb, oma totrate küsimustega on mindud totaalselt üle piiride. Lõpuks näitasid nad ka oma tõelist palet, võimuiha ükskõik, mis moel. Aga tõmbasid endale lõplikult vee peale.

Noh Keskerakonna võimuiha on iga kell hullem, aga ilmselgelt on keskid nii tümaks tehtud, et enam ei ärrita neid ükski Ekre jaburdus. Juba suutis peaminister Hemlete viimaste jaburduste peale nalja teha, isegi vabandamist ei pidanud vajalikuks. Seega pange tähele, järgmine valitsus on samuti Kesk + Ekre ja saamatud Isamaalased. Minu silmis on Isamaa suurim langenu. Loodan, et 200 teeb vahepeal midagi ära ja Eestist ei saa suurt Ekret, kus lahmitakse oma arvutikotiga kristallipoes nii, et sedagi ei teata, kas lendas kildudeks ehtne hinnaline kristall või odav hiinakas. lõpuks sõltub Eesti ikkagi teiste riikide edust ja Ekre võimul olek majandust ei mõjuta

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oravaid jumaldavad põmmpead hakkavad nüüd taipama, et sellise jutuga ei või mängida? https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/reformierakondlaste-ettepanek-liituda-venemaaga-joudis-vene-meediasse?id=92214015 Soovite rohelisi mehikesi siia?

Erinevalt EKRE valijatest reformivalijad ei jumalda. EKRE valijad on jah need, kelle arvates nende isakeste tegevus on alati õige. Ilmselt karjuksid nad siis ka, et kõik on hästi ja nad on tublid, kui mõni nende iidolitest telekaamerate ees nurka pissiks või lõunasöögiks lapsi sööks.

Mina olen alati reformierakonna valija ning valin neid ka edaspidi. Aga ma ei jumalda neid ning kui nad teevad vea, siis nõustun, et konkreetne tegevus oli vale. Ja sellise ettepaneku tegemine ka EI-vastuse saamiseks oli viga, sellise teemaga tõesti ei mängita. Kahju, et nad nii tegid. Aga kogu nende ülejäänud kapmaaniaga olen siiski nõus ning valin neid ka edaspidi.

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekool on küll reformikate kiusunurgake, kuid Delfi näitab, et seda s.tta, mille reformikad nüüd suust välja ütlesid, eesti rahvas neile enam ei andesta. Opositsioonis tuleb reformikatel nüüd veel kaua istuda. Seda lootust, et nad valimiskünnist ei ületa, kahjuks ei ole. Vähemasti tartukad oma “geniaalse” linnapeaga valivad nad järgmisegi parlamendi koosseisu tagasi. Võiksid siis ennast samaaegselt Dorpatiks tagasi nimetada, sest kommunismihõng pole seda linna aastakski hüljanud.

Ma olen uhke, et pole iial reformikate poolt hääletanud, aga seda, et nad oma võimujaunus on valmis Eesti riigi avalikult maha müüma, ma küll ei uskunud.

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

eesti rahvas

sina pole Eesti rahvas.

ohh seda suurelisust!

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas oravaid jumaldavad põmmpead hakkavad nüüd taipama, et sellise jutuga ei või mängida? https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/reformierakondlaste-ettepanek-liituda-venemaaga-joudis-vene-meediasse?id=92214015 Soovite rohelisi mehikesi siia?

Erinevalt EKRE valijatest reformivalijad ei jumalda. EKRE valijad on jah need, kelle arvates nende isakeste tegevus on alati õige. Ilmselt karjuksid nad siis ka, et kõik on hästi ja nad on tublid, kui mõni nende iidolitest telekaamerate ees nurka pissiks või lõunasöögiks lapsi sööks.

Mina olen alati reformierakonna valija ning valin neid ka edaspidi. Aga ma ei jumalda neid ning kui nad teevad vea, siis nõustun, et konkreetne tegevus oli vale. Ja sellise ettepaneku tegemine ka EI-vastuse saamiseks oli viga, sellise teemaga tõesti ei mängita. Kahju, et nad nii tegid. Aga kogu nende ülejäänud kapmaaniaga olen siiski nõus ning valin neid ka edaspidi.

Miks sa EKRE valijaid kriitikavabadeks jumaldajateks pead? Mina olen neid valinud, ehkki osad nende seisukohad ja väljaütlemised (aborditeema, teiste riikide poliitikute halvustamine, liiga emotsionaalsed seisukohavõtud) mulle ei meeldi. Aga olulistes asjades (rahvusküsimus, pereväärtused) olen nendega sama meelt. Reformikad on minu meelest arrogantne, põhimõttelage (nad ei julge ka abieluvõrdsuse küsimuses seisukohta võtta, sest kardavad valijaid kaotada) ja kirglikult võimujanune seltskond. Viimaste päevade tsirkus vaid kinnitab seda.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina valisin eelmine kord Reformi ja selles teemas ootan neilt ainult seda, et nad EKREle kaikaid kodaratesse loobiksid. Just seda nad praegu teevad, nii et mina olen saanud just seda, mis ma tahtsin, ja valin ilmselt ka järgmine kord.

Otsetõlkes – astusin eelmine kord rehale ja ilmselt astun ka järgmine kord rehale……

Reformarid pole ammu juba tõsiseltvõetav erakond. Ekre ammugi mitte…..

+5
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Reform ja sotsid ei rabele sellest enam välja