Esileht Kodunurk Reguleeritav tordiraam – mis see on?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Reguleeritav tordiraam – mis see on?

Postitas:

Kes oskab kommenteerida sellist toodet
http://kodutarbed.eu/epood/kupsetustarvikud/839-reguleeritav-tordiraam-piklik-kaiser.html

Tegelikult ma ei saa hästi aru, milleks seda kasutatakse. Esialgu mõtlesin, et seda saab kasutada küpsetusvormina, aga kuna pildi järgi tundub, et põhja tal ei ole, siis lihtsalt küpsetuspannile asetatuna võib ju vedel tainas sealt alt läbi voolama hakata?

Ma ei saa aru! Palun selgitage rumalale.

Kas keegi on kunagi sellist asja kasutanud ja kas soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 13:15; 06.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis torti sa siis vedela tainaga teed? Minu arust on enamus tordid kas biskviitpõhjaga, muretainapõhjaga või siis küpsistest ja võist tehtud (näiteks toorjuustukookidel). Neid kõiki saab ju sellega teha. Biskviitpõhja teed ahjuplaadil valmis, pärast hakkad selle asjanduse sisse laduma, üks kiht biskviiti, siis mingi täidis jne. Hästi saab selle raamiga teha näiteks ¸elatiiniga torte, küpsisetorte, toorjuustutorte jne. Raamiga saad valida, mis suurusega teed. Minu arust küll hea asi, ma ainult sellisega teengi torte. Vedela taina jaoks on koogivormid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No biskiviiditaigen minu teada ongi vedel ja seda pidasingi silmas. Kirjutasin, et esialgu mõtlesin, et saab kasutada küpsetusvormina, aga saan aru jah, et selleks see päris mõeldud ikka ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 13:15; 06.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne teed biskviidi valmis ja kui hakkad torti kokku laduma siis kasutad seda raami. Miks? Ma ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:57; 06.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enne teed biskviidi valmis ja kui hakkad torti kokku laduma siis kasutad seda raami. Miks? Ma ei tea.[/tsitaat]
selleks, et saaks biskviidikihtide vahele teha tarretatavaid kihte. need on ju algul vedelad, jooksevad puha laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondiitrid küpsetavad ka biskviitpõhjasid ilma põhjata vormide sees. Kui on ühtlaselt sileda põhjaga alus või koogiplaat, siis ei voola tainas alt läbi. Ümmarguste vormide kasutamist olen ise näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

selleks, et saaks biskviidikihtide vahele teha tarretatavaid kihte. need on ju algul vedelad, jooksevad puha laiali.[/tsitaat]

Assaraks kui kaval, ma tahan endale ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:57; 06.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti kaval asi. Tahaks ka. Kas kuskil poes ka taolised asjad müügil on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

villane, ma nägin kunagi näiteks Farwelli kaupluses selliseid raame.
Aga eks sa helista neile ja küsi.
Köögitarvete müügiga tegelevates poodides peaks ikka müügil olema – see raam pole ju teab mis eriline kaup?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küpsetad tordipõhja eemaldatavate külgedega küpsetusvormis, siis pole sellist eraldi serva küll vaja – laod tordikihid ka samasse vormi. Mina teen tavaliselt suuri torte, sest meie pidudel lihtsalt ei jaguks 1-2kilosest tordist. Küpsetan põhjad küpsetusplaadil ja lõikan välja. Mul on olemas puidust raam tõeliselt suurte tortide jaoks. Kaks küpsetusplaadi suurust tordipõhja läheb ühte kihti, ääred ainult ära lõigatud. Ühe küpsetusplaadi suuruste tortide jaoks ei ole mul sobivat serva ja tõepoolest kuluks ära üks selline kandiline reguleeritav. Ainult kõrgus 6 cm on liiga madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan kreemi tarretamise ajal küpsetuspaberist tehtud rõngast. Küpsetuspaberit on väga hea ja lihtne eemaldada. Huvitav, kas see spetsiaalne rõngas ka tordi ümbert nii hästi ja puhtalt ära tuleb?
Kasutan eemaldatavate külgedega vorme. Minu meelest on valmisküpsetatud biskviit veidi väiksemate mõõtudega kui vorm, seega ei kujuta hästi ette, et täidise tarretamiseks sama küpsetusvormi kasutada saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti geniaalne leiutis! Esimene tort on selle rõnga abil valmis tehtud ja ma olen ostuga ülirahul. Ilmselt soetan millalgi kandilise raami veel juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kypsetan biskviidi valmis lahtikäivas koogivormis. nagu keegi juba mainis, siis valmis biskviit on väiksema läbimõõduga kui vorm, kus kypsetati. tordi koostan aga selle reguleeritava vormi sees – vajadusel saab selle siis teha juba otse serveerimisalusele. leian, et on mugav.

kandiline reguleeriav vorm on käepärane ka erinevate lahtiste pirukate ja plaadikookide kypsetamisel kui kasutada pärmi v muretaigent.

vedela biskviittaigna v keeksitaignaga minul vähemalt ei õnnestunud selle reguleeritava kasutamine – ahjuplaat tõmbas ahjus veidi kiiva ja taigen voolas välja. ilmselt kui on korralik äärteta kondiitriplaat, siis õnnestuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Reguleeritav tordiraam – mis see on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.