Esileht Erivajadustega laps reh.asutus Tallinnas impulsiivsele Aspergerile

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: reh.asutus Tallinnas impulsiivsele Aspergerile

Postitas:

Olen impulsiivse, äkilise, mõnikord agressiivse 6a Aspergeri sündroomiga poja ema. Diagnoos on värske. Soovitage head rehabilitatsiooni asutust Tallinnas vihahoogude ennetamiseks ja lahendamiseks. Kasutan pikemat ettehoiatamist, annan valikuvõimalusi, teen kokkuleppeid, aga ikka plahvatab ebaõnnestumiste ja pettumuste korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistidega tegeleb peamiselt AVE, aga sinna on pikad järjekorrad. Kindlasti proovige saada tasuta ujumist. Haigekassa kulul on vast võimalusi rohkem, nt: kesklinna lastepolikliinikusse. (Reh. plaan ja diagnoos annavad eelise). Samuti võiks käia ratsutamas, aga tuleb arvestada, et see toimub oma kulu ja kirjadega. Meie käisime paar aastat tagasi Kukrumäe talus, neil on suured kogemused autistidega.

Tavalisest reh. asutusest on mõtet küsida psühholoogi ja ehk ka eripedagoogi teenust. Samuti võib kasuks tulla füsioteraapia, ühesõnaga kõik mis aitab oma keha tunnetada.

ja veel üks oluline info– Tallinna perekeskusest, Asula 11, saate küsida oma lapsele tugiisiku kuni 40 tundi kuus. Nüüd sügisel peaks seal asi taas lahedam olema. (Linn makasb). Vahel on ju hea endale puhkust anda või lapsele nt: üks lasteaia vaba päev nädalas pakkuda.

Uurige ka Tallinn Harjumaa autismiühingu kodulehte, varsti algavad taas tugigrupid vanematle.

Jaksu teile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu info eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga ma küsin hoopis ise ja teistmoodi küsimuse – mis asutuses te diagnoosi saite, ja kaua see aega võttis? Olen just 4.5a-sega alustanud, nn raamatu järgi on ATH Aspergeri koopia, aga diagnoosi ei soovitata panna ja peame pikalt käima näitamas ja analüüsis. Käime Lastehaigla juures olevas asutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps reh.asutus Tallinnas impulsiivsele Aspergerile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.