Esileht Erivajadustega laps reh.teenuse osutaja

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: reh.teenuse osutaja

Postitas:
Imelik

Tere
Vb rumal küsimus aga kas on vahet ka millisesse asutusse pöördun reh.plaani koostamiseks. Saime suunamiskirja, kus lisana juures pikk nimekiri erinevate asutuste andmetega. Kas on vahet ka, millisesse ma pöördun.
Nt, saatekirjalt lugesin lause, et teenusosutajat ei saa vahetada pärast teenuse alustamist. Kas see tähendab, et see kelle praegu valin siis sellesama juures hakkamegi alati käima?

Please wait...
Postitas:
RAQ1

RE: reh.teenuse osutaja

Keda valite, selle juures peate nö. käima, kuni plaan on valmis (ehk valmib paberkandjal reha plaan). Reha plaan tehakse teatud aastateks (kuni viieks), pärast seda tähtaega peab uue suunamise võtma ja saab valida uuesti reha plaani tegijat.
Kui olete kellegi kasuks otsustanud, mis seal pikas nimekirjas on, võite netist natuke uurida asutuse kohta. Aga valida võib jah kõikide nende vahelt, nad on ka erinevates asukohtades vist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: reh.teenuse osutaja

Reh. plaan koostatakse ühes kohas. See ei tähenda, et sa sellest samast asutusest pead hakkama edaspidi reh. teenuseid võtma. Kui reh. plaan valmis, pead teenuse saamiseks uue suunamiskirja võtma ja saad jälle kaasa nimekirja, mille hulgast sobiv koht valida. Korraga saad teenust võtta ühest nö asutusest.
Meil näiteks reh. plaan koostatud Lastehaiglas (kuna laps seal nagunii jälgimisel, siis oli kõige mõtekam ka plaan seal koostada), aga teenust olen vahepeal ka ühest teisest asutusest võtnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: reh.teenuse osutaja

Reha plaani teed asutuses, kus sul on kõige mugavam teha ja mis haakub natuke su lapse eripäraga. Näiteks kui käite lastehaiglas ikka ennast näitamas, tehke seal plaan. Teenust saate ka mujalt. Kasvõi Tartust, Haapsalust vms. Teenuse saamiseks võtad suunamiskirja ja lähed sellega teenust saama. Siis kui tahad veel kolmandasse kohta minna, lõpetad eelmise ära ja võtad uue suunamiskirja uude asutusse. Siis kui see teenus läbi, lõpetad ja võtad jälle näiteks esimesse asutusse.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps reh.teenuse osutaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.