Esileht Erivajadustega laps Reh. teenusele saatekiri

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Reh. teenusele saatekiri

Postitas:

Kui kaua selle saatekirja kättesaamine aega võtab( pensioniametist või sots.kindlustusametist)? Ootame juba 2 nädalat. Varem, kui Tallinnas elasime, siis polnud mingeid probleeme, aga nüüd elame mujal ja asjaajamine käib läbi Tartu. Eelmine reh.asutus on juba arve lõpetanud ja tahaksime uude kohta minna teenust saama, aga kõik venib selle saatekirja tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista kindlasti sots.ametisse ja küsi, kui kaugel suunamiskirja saamine on. Meil samuti tegemist Tartuga ja olen mitmel korral võtnud ühendust, et kuhu paberid jäävad. Kord väideti mulle, et juba järgmisel päeval saadeti suunamiskiri meilile, mina seda igatahes ei saanud, siis saadeti kohe uuesti. Ja viimasel korral oli samuti ühest asutusest teise minek ning siis selgus, et reh. asutus kus olime käinud ei olnud tegelikkuses oma arveid veel ära saatnud ja kõik seisis selle taga. Helista julgelt, nad on alati asja uurinud ja uuesti ühendust võtnud, muidu võidki ootama jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada meil info@sotsiaalkindlustusamet.ee. Saatsin digiallkirjaga reh. teenusele suunamise taotluse (blanketi leiab ensib.ee). Mul läks aega umbes 2 tundi. Kah läbi Tartu. Umbes kolm kuud tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista ja uuri, sest mul juhtus sarnane asi teise vastajaga: sotsamet väitis, et juba ammu saadeti mu meilile, aga kui ma siis lolli järjekindlusega selgitasin, et pole minuni see jõudnud, siis saadeti postiga n.ö koopia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin dig.allkirjaga meili teel nädalavahetusel ja esmaspäeval oli suunamiskiri meilil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps Reh. teenusele saatekiri

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.