Esileht Erivajadustega laps Reha. teenuse saamine reha.plaani alusel(asutustest)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Reha. teenuse saamine reha.plaani alusel(asutustest)

Postitas:

Mis asutuse teenust olete kasutanud Tallinnas ja selle lähiümbruses, kuidas olete rahule jäänud? Kas ja milliseid probleeme on esinenud? Kas lapse areng on ka nähtavalt paranenud?

Tänan, kes võtavad aega vastamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhilised probleemid on olnud selle “teenuse” vormistamisel.
meil käis see nii, et kõigepealt käik pensioniametisse, kus tuli kirjutada avaldus. siis tuli koju tähitud kiri, millel tuli järgi käia teises linnaotsas. siis selle tähitud kirjaga uuesti pronksi tänavale. siis väljasati miski paber mingi numbriga, siis tuli helistada lastehaiglasse, panna kinni aeg ja öelda too number. siis tuli oodata ca 2 kuud, kuni lõpuks saime teenusena… 5x ujumist ja samapalju ujumist. rohkem polevat ette nähtud. vinge!

järgmistel aastatel sellist kadalippu enam läbi teha ei tahtnud.
selgus, et saab ka teisiti: perearst andis saatekirja taastusraviarstile, too määras omalt poolt 2x nädalas ravivõimlemise ja korra nädalas ujumise mingi paari nädala jooksul. kui võimlemistunnid läbi said, siis kuni õppeaasta lõpuni 3x nädalas ujumist. ja nii läks meil mitu aastat jutti, et kevadel sügisel 2 nädalat ravivõimlemist ja muul ajal 3x nädalas ujumist. kõik haigekassa raha eest (kui lihtsalt puudega lapse taastusravi) ja mitte reh.teenusena.

kusjuures sellest mitu aastat jutti ujumas käimisest on tõesti kasu ka olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul liikumispuudega laps – saab rehplaani alusel teenuseid erilasteaiast – mina isiklikult olen rahul: laps võetakse rühmast ehk ma ei pea keset tööpäev kuskile teise linna otsa sõitma, lisaks on ta tuttavas keskkonnas ning temaga tegeletakse järjepidevalt (ei teki sisse pikki pause – samuti on hea see, et kui nt laps haige vahepeal, siis ei tähenda see, et ma pean uuesti mingeid aegu hakkama lapsele panema, vaid temaga tegeletakse lihtsalt rohkem lasteaias, kui mõni teine laps haige). Arengu osas ma nüüd küll ei oska öelda, et kas areng tuleb ainult rehplaani alusel saadavatest teenustest – sest neuroloog suunab last veel üle kuu füsioteraapiasse (10 korda), lisaks lasteaias ravivõimlemine ja ujumine, lisaks käime neuroloogi saatekirjaga 3x aastas Haapsalus taastusravil. Nii et selle kõige tulemusena on küll areng näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Reha. teenuse saamine reha.plaani alusel(asutustest)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.