Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rehvivahetus

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Rehvivahetus

Postitas:
Kägu

Varsti aeg kirja panna

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina panin jaanipäeva paiku juba kirja.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma enne ei pane, kui parka on välja valitud.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma enne ei pane, kui parka on välja valitud.

Ei ole mõtet jah, muidu jääb veel parka rahast puudu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

milleks nuumata autoteenindusi,
on ka oluliselt kiiremaid, odavamaid ja mugavamaid lahendusi:

hakkad midagi imehead süüa tegema (ahjukartuleid, moosipirukaid vmt) mida kodune meespere (mees/isa/pojad) armastab ja annad viisakalt märku, et “aga süüa enne ei saa, kui minu autol on talve/suvekummid alla pandud”

toimib. 101%. juba ligi 20a meie majas.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

hakkad midagi imehead süüa tegema (ahjukartuleid, moosipirukaid vmt) mida kodune meespere (mees/isa/pojad) armastab ja annad viisakalt märku, et “aga süüa enne ei saa, kui minu autol on talve/suvekummid alla pandud”

Aga kust ta siis parka saab? Äkki need mehed kahte asja pole nõus?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga süüa enne ei saa, kui minu autol on talve/suvekummid alla pandud

mehed on ju sinust tugevamad. kuidas sa neid takistad

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige odavam on jah ise kahe heebliga neid vahetada. Jama on see, et enamasti on sel juhul vaja õhukummidega rehve ja rattad jäävad tasakaalustamata. Seega vahetamise hetkel on odav, aga mitte mugav. Pikemas perspektiivis ei ole ka eriti odav. Kiirus sõltub muidugi heeblimehe kogemustest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõige odavam on jah ise kahe heebliga neid vahetada. Jama on see, et enamasti on sel juhul vaja õhukummidega rehve ja rattad jäävad tasakaalustamata. Seega vahetamise hetkel on odav, aga mitte mugav. Pikemas perspektiivis ei ole ka eriti odav. Kiirus sõltub muidugi heeblimehe kogemustest.

Mis te neist vahetate kogu aeg, palju mugavam oleks ju teised veljed veel osta. Nagunii tuleb suvel/talvel teisi rehve kusagil hoiustada, velgede peal võtavad nad sama palju ruumi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis te neist vahetate kogu aeg, palju mugavam oleks ju teised veljed veel osta. Nagunii tuleb suvel/talvel teisi rehve kusagil hoiustada, velgede peal võtavad nad sama palju ruumi.

Olen ka nii teinud, aga alati lasknud rattad ka ära tasakaalustada. Kas nendel isevahetajatel on balansipink kodus olemas? Või ei näe nad tasakaalustamisel mõtet?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on alati kahed erinevad veljed olnud-suvekad on ju suuremad.
Aga tasakaalustama peab ikkagi. Mina hoiustan rehvi vahetuskohas. Mul küll maja, aga ei soovi neid vedida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas juba pannakse aegu kinni ?Vara ju ,suvi alles .talverehid on muidugi õige aeg ära osta praegu aga aega pole ju veel vaja kinni panna .Kusagil saab alati ära vahetada .Vähemalt Tallinnas on autoteenindusi nagu seeni peale vihma .

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole veel talverehve alt ära võtnudki. Pole meeldegi tulnud..
Eks naelad ole ilmselt juba suht nudiks kulunud, aga ehk kestavad selle talve ka veel.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole veel talverehve alt ära võtnudki. Pole meeldegi tulnud..

Eks naelad ole ilmselt juba suht nudiks kulunud, aga ehk kestavad selle talve ka veel.

A parka oled ikka vahepeal seljast ära võtnud?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal kelli keeratakse?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie majas on kätetud ja kirjaoskamatud mehed, järelikult. Kes süüa teha ei oska. Ja kui juba 20a, siis toodetakse neid ka üha juurde.
(huvitav, kuidas sihukesed rehvivahetusega hakkama saavad, seal on ju samuti käsi vaja?)

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see aasta peab ka vahetama? Ma olen nii tüdinenud nendest jamadest. Keera kella taha, vaheta rehve, taotle id kaarti vōi passi,käi ülevaatusel jne. Jne. Miks ei saa nii teha, et kogu aeg on ühtemoodi?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis süüa. Ikka seksi enne ei saa, kui see teine ja kolmas asi tehtud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie majas on kätetud ja kirjaoskamatud mehed, järelikult. Kes süüa teha ei oska. Ja kui juba 20a, siis toodetakse neid ka üha juurde.

(huvitav, kuidas sihukesed rehvivahetusega hakkama saavad, seal on ju samuti käsi vaja?)

Traditsiooniline pere- mees ei satu kunagi kööki ja naise jaoks on rehvivahetus (loe:auto teenindusse viimine) raketiteadus. Söögi tegemiseks ja rehvide vahetuseks on ju vaja suguelundeid- ega siis ilma riistata olend autot teenindusse saa viidud ja ilma emakata pole võimalik kokata.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga süüa enne ei saa, kui minu autol on talve/suvekummid alla pandud

mehed on ju sinust tugevamad. kuidas sa neid takistad

Kallad kõik kähku Fairyga üle. Või siis näiteks äädikaga – veelgi ökom!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on loogilisem küll. Toit läheb nagunii külmaks selle aja peale, kui mees rehvivahetuseks aja saab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on loogilisem küll. Toit läheb nagunii külmaks selle aja peale, kui mees rehvivahetuseks aja saab.

Ja ära unusta, et tegemist on KUMMIVAHETUSEGA, mitte rehvivahetusega. Mees helistab töökotta ja ütleb, et tahab kumme vahetada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ära unusta, et tegemist on KUMMIVAHETUSEGA, mitte rehvivahetusega. Mees helistab töökotta ja ütleb, et tahab kumme vahetada.

Ära sa räägi, nad isegi remondivad kondoome veel tänapäevani. Mitte ainult ei vaheta. (s.o. et võtavad mehel vana otsast ära ja panevad uuee)
Ja lausa 24h/7

0
-1
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rehvivahetus