Esileht Väikelaps Reima kindad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Reima kindad

Postitas:

Kas oskate öelda, kas 3,5 aastasele sobib Reima kinnas suurus 1 või 2. Võrdluseks nii palju, et lenne suurus 1 on täitsa ilusti käes ja lindexi 1-3 on ka ilusti paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sobib,suurus 1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurus 2 vastab 2-4a, ning suurus 3 vastab 4-6a. Mina oma 3,5a lapsele ostsin alguses nr2, kuid vahetasin suuremaks ja need suuremad tulevad talle ka suure vaevaga kätte (Reimatec+), kuna on hästi paksu voodriga. Ostsin sellepärast suuremad, et siis saab ehk järgmisel aastal ka kanda, ja nr 2 oli ikka väiksevõitu juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 3,5- aastasel tüdrukul on 2 paari reimateci talvekindaid, ühed lühikesed ja lukuga ning teised pikad. Mõlematel suurus nr1 ja minu meeleston veel kasvuruumigi.
K/S reimateci kindad on meie tüdrukul suurusega nr0 ja praegu ei ole küll sellist tunnet, et need väikseks hakkaksid jääma.
Kõik oleneb lapsest;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reima kiddo nr 2 oli 3,5sel ja ka veel 4,5sel poisil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest 1 ja 2 vahe on suht väike, aga minu pisikene 4a7kuune tüdruk kannab isegi 0 veel, ja suurus 1 on tal ka paras.
Samavana, kuid suurem vend, kannab 2 (need parajamad) ja 3 (need on minu meelest lopsakad). Kätte saab kõiki ühtmoodi hästi. Ilmselt valiks 1 ja 2 vahel, 3 on kindlasti suur (kui just pole hiiglase mõõdus laps).

K/s kindad on kasutuses tüdrukul 0 ja 1, poisil 1 ja 2.

Ma muidugi ei tea, kas Reimal ja ReimaTeci on suuruse vahe, aga minu jutt käib ReimaTec+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reima Kiddot valides sobib 2-4aastasele suurus nr 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Reima kindad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.