Esileht Väikelaps Reima kombe järgmiseks talveks (laps praegu 10-kuune)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Reima kombe järgmiseks talveks (laps praegu 10-kuune)

Postitas:

Olen nädal aega Rootsis ja siin on hea hinnaga ReimaTec talvekombekad. Mõtlesin lapsele järgmiseks talveks ette osta, aga jään suurusega hätta. Laps saab aprillis 1-aastaseks. Hetkel kannab suurus 68-74 suruus riideid. Ehk siis vajan peaaegu 2-aastasele kombekat. Oskab keegi suurusega aidata? Pole enne Reima riideid ostnud, kas vastab tõele, et neil suur varu ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:10; 18.02 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll varu jah. On ta Sul selline jässakam või kilum? Minu aprilli lõpus sündinud jässakas poiss kandis 1.5 aastaselt suurus 86 Lenne komplekti. Nüüd olen aga veendunud reimatec kasutaja. Ainuüksi traksid sees on nii head.

Ise ostaksin 86 – ta ju kasvab. Keskelt saab kokku tõmmata. Aga kui ikka väga kilu on, siis kaaluks 80

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmine aasta samal ajal laps 10-kuune ja 74 cm pikk. Praegu aastaga on kasvanud 10 cm pikemaks ning ette ostetud Reima talvekombe suurus 86 on väga hea seljas. Hetkel on veel kasvuvaru ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka 86, see selline keskmina 1,5-2a laps. Mu keskmist kasvu tütar hakkaski peale 2a sünnat vaikselt suurusele 92 minema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:52; 19.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast! Laps on keskmisest kõhnem. Kuigi, 80 suurus tundub ikka liiga väike ette osta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:10; 18.02 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma ei oskaks kahe suuruse vahel valida, ma ostaks mõlemad, eriti veel kui on hea hinnaga. Sügisel vaataks kumb paremini sobib ja teise müüks maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast! Laps on keskmisest kõhnem. Kuigi, 80 suurus tundub ikka liiga väike ette osta…

Õueriided ei veni, st seal pole laiusel nii suur roll nagu toariietel. Lihtsalt guleb saledam lõige valida (nt keskkohal kummiga). Samas võib kaal veel palju muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:52; 19.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Reima kombe järgmiseks talveks (laps praegu 10-kuune)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.