Esileht Väikelaps Reima pükste temperatuurivahemik

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Reima pükste temperatuurivahemik

Postitas:
Kägu

Mul on vaja lapsele õuepüksid osta talveks. Me ei ela Eestis ja siin on ilmad vähe soojemad ka talvel, aga kui nt tuuline on, siis on ikkagi täitsa külm. Tahan Reima püksid osta, aga ei suuda “lumehelveste” vahel valida. Variandid on +5 kuni -10 ja 0 kuni -20. Meil siin Reimat poes ei müüda ja pean netist tellima, seega kahjuks materjali ja paksust katsuda ei saa.

Kas keegi, palun, oskaks mulle vahet kirjeldada. Kas need kahe lumehelbega püksid on juba väga soojad? Kui vähem kihte alla panna, nt lihtsalt retuusid, kas kannatab ka nt plusskraadidega ilma higistamata õues käia? Kui soojad ühe lumehelbe püksid on? Kui päriselt on ka miinus 10, kas siis paneksite veel jalga või läheks ikkagi juba paksemad?

Mul on väga kõhn laps, endal tal eriti rasvapolstrit pole. Lasteaias käivad nad vahel mitu korda nädalas terve hommikupooliku pargis ja tulevad alles kl 12 sööma tagasi. Kardan, et õhemate pükstega hakkab ikka külm mitu tundi järjest õues.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siin tuleb mängu tuulekülm ja tajutav temperatuur pluss individuaalne külma tajumine. Ehk tuulega võib -10 tunduda -15, tuulevaiksega jällegi vähem. +5 kuni -10 on selline normaalne, piisab tavalise paksusega kombekast, -15 juba kasutaks naturaalset sulejopet. Lasteaia lapse puhul mõtle läbi, kas ta pigem jookseb ringi või pigem istub.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldib et soomlasedxtoodavad neid nö üleminekukombesid ja pükse.

Kui soe talv, on paksude talvepükstega ebamugav.

Mina ostaks õhema voodriga, st kergema vatiiniga ja kui tõesti väga külm paneks merinovillased retuusid alla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lapsel on need ühe lumehelbega Reima püksid. Ütleks, et need on pigem jah sellised õhemat sorti. Kui on külmakartlik laps, siis ma pigem ostaks paksemad püksid. Eriti kui tahta kasutada päris külmal talvel. Minu laps kasutab neid koos ühe õhemat sorti talvejopega kui on plusskraadid ja paar miinuskraadi. -5 kraadiga panen talle juba pigem Lenne kombeka selga. Reima puhul * on üleminekuriietus (mõeldud kevad-sügis-talviseks perioodiks) ** on tavaline talveriietus ja *** on pakaseriietus.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps Reima pükste temperatuurivahemik