Esileht Väikelaps ReimaTec kombe

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ReimaTec kombe

Postitas:

Ostsime uuena lapsele talvekombe ja kuna enne ei ole ReimaTeci kasutanud, siis ka küsimus, et mida panete ca -5 kraadiga sinna alla? Kas panna siiski juba villakombe vms alla?! Poes justkui sain müüja jutust aru, et see nii soe kombe, et piisab nn toariietest kuni -10ni…
Mul laps kaebab, et külm… Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:53; 16.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on külm, siis pane midagi alla, lapsed ju kõik erinevad. Sellise temperatuuriga panen mina enamasti lihtsalt fliisi kombe alla, muidu ikka ka minu lapsed kurdavad, et külm on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin villakombe alla,laps samuti kaebas ,et külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu tal ka reima talvesaabastega – kaebab, et külm ja tõesti,kui saapad ära võtan, siis käega tunda, et varbad külmad…
Samas eile käis Vikingi talvekatega ja olid ka ilma villase sokita jalad soojad. Tundub tõesti, et mul laps suht külmakartlik (mida enne pole täheldanud), kuigi ka nende kohta öeldi, et meie talvedega nendega isegi palav:)
Juttu siis sellistest saabastest http://kingaklubi.ee/?lang=est&m1=2&m2=29&tk=13&prod=13

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:53; 16.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sama lugu tal ka reima talvesaabastega – kaebab, et külm ja tõesti,kui saapad ära võtan, siis käega tunda, et varbad külmad…
Samas eile käis Vikingi talvekatega ja olid ka ilma villase sokita jalad soojad. Tundub tõesti, et mul laps suht külmakartlik (mida enne pole täheldanud), kuigi ka nende kohta öeldi, et meie talvedega nendega isegi palav:)
Juttu siis sellistest saabastest http://kingaklubi.ee/?lang=est&m1=2&m2=29&tk=13&prod=13
[/tsitaat]

Mina hakkasin neid samu saapaid ostma, kui müüja ütles, et need ei ole talvesaapad, rohkem lörtsise ilma omad ja et kumm ei peagi ju sooja, kui juba miinuskraadid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec kombekal meil on villane kombe all, laps ei ole ka eriti aktiivne liikuja.
Reimatec TALVEsaabastes jalad tavalise soki või sukakaga väga soojad. Selliste Reima saabastega nagu eelpool lingil toodud käis minu laps enne lund vihmaste ilmadega ja kerge lörtsiga, need ei ole miinuskraadidega kantavad talvesaapad.
Reimatec õiged talvesaapad on samasugused kui Vikingid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lingil olevad saapad on jah nn.lörtsisaapad, et miinuskraadidega jäävad lahjaks, Reimal olemas ka talvesaapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul samuti külmakartlik laps.
ca -5 kraadiga pean talle reimateci alla midagi tavapärasest soojemat panema – kas siis fliisi- või villakombeka.
-10 ja külmema juures panen üldjuhul juba komplekti (T2H), see on igatpidi reimatecist soojem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Panen ReimaTec jope alla kergemate miinuskraadidega puuvillase pluusi peale fliisi või kampsuni ja nii on väidetavalt soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps ReimaTec kombe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.