Esileht Väikelaps Reimatec kombinesooni pesemine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Reimatec kombinesooni pesemine

Postitas:

Appi, meil juhtus selline nõme lugu, et laps oksendas kombinesooni sisse. Pean selle nüüd kähku puhtaks saama, lähen kohe spets pesuvahendit ostma. Lugesin, et 40 kraadiga võib pesta ja pahupidi keeratult, aga kas tsentrifuugida tohib? Mul masinal mingeid spets spordiriiete programme pole, tavaline 40 kraadi pesu on.
Kaua kuivab üldsegi? Vaatasin, et samas poes on mingi vahend veel müügil, mis uuesti impregneerib, tuleb sinna sisse likku visata 20 min. Kas see on vajalik, kui ma nagunii juba eraldi spets pesuvahendiga pesen?
Olen igasuguse nõu eest tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõiki kombesid rahulikult tavapäraselt pesnud ja midagi hullu pole juhtunud. 30 või 40 kraadi, kasutan pesuvahendeid, mis on “sensitive”, et poleks väga lõhna jne, tsentrifuugin ka (mitte maksimumpööretel, aga nii 600-800 ikka). Kuivamine oleneb konkreetsest kombest. Meil nt Lenne omad on päris kiiresti kuivanud, ka järgmiseks päevaks, aga praegu on meil üks NorthBend kombe, see kuivab kauem, ülejärgmiseks päevaks saab kuivaks. Kuivama panen alati riidepuule toasoojuses, siis läheb rutem.

Kui sa lapse kombet veel impregneerima hakkad, siis arvesta, et see on ikka paras keemia. usu mind, ühekordne Reima kombe pesemine ei tee seda kohe vett läbilaskvaks. Mitte midagi ei juhtu sellega. Reimat ju kiidetakse taevani, ja kui mingid täiesti tavalised Lenne ja Huppa omad kannatavad pesemist, miks ei peaks Reima kannatama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline 40c pesu on ok. Spets pesuvahend juba ise taastab kanga omadusi, nii et kui esimene pesu, siis ei ole vaja muretseda. Reima tooted taluvad kuivatit ka, kui vaja kähku kuivaks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesin spordiriiete programmiga (väiksemal kiirusel tsentrifuugib) 40 kraadiga (sees kirjas, et see lubatud) pahempidi pööratult. Kasutasin Nikwaxi, sest see oli kodus olemas, kui poleks olnud, oleksin pesnud sprodipesugeeliga. Pesust võttes jäi tilkuv, nii et kuivas lõpuks u ööpäev ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese rahulikult tavalise 40 kraadi programmiga spets õueriiete vahendiga. See üks pesu ei tee suurt midagi. Impregneeriat ära pane. Seda on mõtet panna siis, kui näed, et veepiisad riidele langedes imbuvad kangsse, mitte ei jää tilgana kanga pinnale. Peale esimest pesu seda küll ei tohiks juhtuda. Kõik impregneerimised vähendavad kanga hingavust. Kui kunagi impregneeriat valid, siis jälgi, et see oleks sobiv voodriga riietele. Osad on sellised (nt Nikwax TX.Direct Wash-in), mis sobivad ainult voodrita riietele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil küll Reimatec-i kombet pole. On Jonathani oma. Reimatec-i kindad on kõigil lastel alati olnud. On ka igasuguseid kombesid olnud. Praegu kolmas laps. Pole elus mingeid spetsvahendeid kasutanud. Spordiriiete geelid viskasin minema, sest need ei kõlvanud kuskile. Pesen tavalise pesuvahendiga. Hetkel Omo Pikkujätti geel. Olen ka Arieliga pesnud. Tavaline puuvilla programm 40c. Ja siis läheb kombe otse kuivatisse. Lasen täiesti kuivaks kuivatis koos kõigi muude riietega. Kui kombe õhtul paksult porine, siis järgmiseks hommikuks täiesti puhas ja kuiv. Saab jälle lasteaeda minna. Nädalas korra käib kombe kindlasti pesus. Kui väga porine, siis ka tihedamini. Reimatec-i kindaid pesen samamoodi. Pole elus ühegi kombega probleemi olnud, et laseb kuskilt vett läbi. Pole kinnaste kvaliteet ka mitte kunagi muutunud.
Ma ei saa üldse aru, mis paanika selle pesemisega on.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Reimatec kombinesooni pesemine