Esileht Väikelaps Reimatec puhuri

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Reimatec puhuri

Postitas:

Tere!

Kas kellelgi on kogemusi Reimatec Puhuri kombega? Sellel kombel on veehülgavus 8000mm ja saan loomulikult aru, et mida suurem number, seda parem on. Olen Reimateci kohta üldiselt head kuulnud, aga samas on meelde jäänud ka soovitus, et veehülgavus võiks kombel olla 10000mm. Nii, et olen natuke segaduses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 22:13; 30.11 10:15; 30.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta sul veelombis ei istu, siis talvekombel sobib 8000 ka. Eks sa pead oma lapse pealt teadma, kas tal on kombeks mööda maapinda rulluda või mitte 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast. Päris veelombis laps istumas ei käi, aga talvel ikka lörtsi sajab ja lumi sulab. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 22:13; 30.11 10:15; 30.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see mitte liiga soe pole? Temperatuuri vahemik nullist kuni -20 tähendab ikka väga sooja ja meil ju plusskraadid kohati 🙂 Konkreetselt ma soovitan Lassie Suprafilli -vatiin vahel, põlved ja taguots kummeeritud, sopase talve jaoks ideaalne.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 12:22; 01.12 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see mitte liiga soe pole? Temperatuuri vahemik nullist kuni -20 tähendab ikka väga sooja ja meil ju plusskraadid kohati ???? Konkreetselt ma soovitan Lassie Suprafilli -vatiin vahel, põlved ja taguots kummeeritud, sopase talve jaoks ideaalne.

Tänan mõtte eest! Seda ma ei karda, et tal palav hakkab. Kuigi ta on õues aktiivne, ei ole ma teda higistamas väga näinudki. Pigem ongi see mõte, et las kombe olla soe ja saab õhemad toariided alla jätta, et lasteaias oleks hea seda kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 22:13; 30.11 10:15; 30.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui põnn istub veelombis, siis on mõttekas kombe ära kuivatada ja homme jälle kasutada. See on palju lihtsam, tervislikum ja odavam, kui põnn üleni kummi mässida ja loota, et ta märjaks ei saa. Põnnid on nagu palkmaja puit – probleemi pole, kui saab märjaks ja jälle ära kuivab, probleem on, kui on tükk aega märg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui põnn istub veelombis, siis on mõttekas kombe ära kuivatada ja homme jälle kasutada. See on palju lihtsam, tervislikum ja odavam, kui põnn üleni kummi mässida ja loota, et ta märjaks ei saa. Põnnid on nagu palkmaja puit – probleemi pole, kui saab märjaks ja jälle ära kuivab, probleem on, kui on tükk aega märg.

Suprafill ei ole üleni kummist. Rindkerest vöökohani ja käistel on tekstiil, väga kenasti hingab. Samamoodi ei aja Boardman higistama. Aga igaühele oma 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 12:22; 01.12 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea konkreetsest kombest, aga KÕIk Reimatecid on olnud meil supervastupidavad ja veekindlad ka x-hoolduse juures järelturult ostetuna, ka kindad, niikaua kui neile reaalselt auk sisse kulus.

Osad Reimatecid (vanadest mudelitest Kiddo) oli tõepoolest niivõrd paks ja soe, et seda polnud võimalik lapsele alla -10 kraadi selga panna ja jäi soojematel talvedel sellele konkreetsele mudelile vähe kasutuspäevi, läks täie eest seesama soovitatud suprafill jt õhemad, aga ka meie talve väga parajad kombekad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 09:04; 02.12 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatecid peavad vett küll. Kombe paksus sõltub lapsest rohkem kui numbritest. See ongi täielik tuumateadus ja esimesed korrad võib mööda ka minna. Ega ühe tootja temperatuurinäidik ei ole sama, mis teisel. Minu lapse talveriietest on reimatecid siiani kõige paremad olnud. Minu laps on kilu ja isalt vist pärinud ka külmavarese geeni. Me ei ela Eestis ja siin pole Reima väga levinud, seega mul läks natuke aega, kuni Eestis olles Prismas vaatasin, et ossapüss, sellised kombinesoonid on ka olemas. Talveks on tal praegu Kiddo kombe ja eile oli sel aastal esimest korda seljas. Kraade oli -3. See on siinkandis juba puhas arktika, ilmaäpp saadab hoiatusi ja inimesed kubujussistuvad. Ja no võrreldes muude sügis/talve riietega on Reima täielik lukstoode minu meelest. Kerge ja soe. Keskkohas on kumm minu kilule ümber koomale tõmbamiseks. Ja mis eriti tore, vooder on libe. Laps lupsab ise sinna sisse ja pusa varrukad ei lähe üles. See on nt lasteaias väga oluline, seal pole kellegi aega varrukaid sikutada. Ma olen varem mitu korda saanud lapse kätte nii, et jope või kombeka sees on paljas käsivars ja pluusi varrukad on kuskil kaenla all krussis. Reimad on suht suured, minu laps käib praegu teist talve sellega, kuigi muud riided on juba paar numbrit suuremaks hüpanud. Eile tal oli alussärk, pusa, sukkpüksid ja reima, ei läinud higiseks kuigi sõitis tõukerattaga. Lund meil siin väga loota ei ole, aga minu pätu lõbustab end porilompides hüppamisega, ei ole vett läbi lasknud. Täna muidugi enam talve pole, jälle on +7, siis ma talle seda Kiddot ei pane, aga uus ports reimasid sai nüüd soodukate ajal ära tellitud. Kallis on jah, aga teeb elu lihtsamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reima on üle prahi asi (Reimatec on veel kõige parem sort parimatest), mul on hullult kahju, et minu lapsed juba kombekate east väljas on- laps üleni soojas ja kuivas, sisse-välja kombekast käib lihtsalt jne, nüüd pusserda suusapükste ja jopedega 🙂 Kui meie laps välismaal kombekaga ringi käis, siis üks ütles, et kohe kaugele näha, et eesti laps, funktsionaalselt riides! Ja prantsuse keele õpetaja küsis, kas ta käis suusatamas, sest siin on see spets spordiriietus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 09:04; 02.12 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lastel kõik võimalikud riided vist Reima omad ???? elan Soomes ja siin nende kodukalt nii hea tellida kõike. Eriti pikk kogemus on mul kombedega. Lemmik mudel kombede seas on olnud Stavanger. Kui laps lasteaeda läks siis talveks ostsin Kipinä mudeli, see oli ka väga hea. Jalanõud, kindad, mütsid, kevadjoped, üleminekukombed jms on kõik Reimad olnud, kuidagi jõuan oma otsinuringil alati jälle Reima kodukale ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Reimatec puhuri