Esileht Hobinurk Reis Istanbuli

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Reis Istanbuli

Postitas:
Kägu

Soovitage palun, millise reisibüroo vahendusel võiks sõita Istanbuli ja tagasi Tallinnasse ning leida Istanbulis hotell 3-4 ööks.

Ma ise eriti reisinud ja reisi korraldanud ei ole (ja ausalt öeldes inglise keelt ka väga hästi ei oska), mistõttu eelistan kasutada mõne reisibüroo teenust ja lennata otselennuga. Tegemist ei ole puhkusereisiga,  kuid sooviksin käia ka nt Instanbuli turul, mõnes muuseumis, kaubanduskeskuses jms. Võimalik, et kaasa tuleb ka keegi lastest.

Seega tahaksin leida reisikorraldajat,  kes mu reisi võimalikult hästi (ja loomulikult suht soodsalt:) ära korraldab.

Ja küsimus ka neile, kes Istanbuli sõiduga kogemusi – kas lennujaam on  kesklinnast kaugel ja millist hotelli soovitate (hotell võiks olla suht kesklinnas) ja mis rahasummaga peaks minimaalselt lennupiletid + hotell puhul arvestama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennujaam on täiesti linnast väljas keset tühermaad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin Germalo reisidega, hotell oli kesklinnas, käisime nii giidituuridel kui oli ka piisavalt vaba aega omaette kulgemiseks, lennujaamast hotelli ja tagasi oli transfeer.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otselende pakub Turkish Airlines, piletid soovitaks osta pigem nende enda lehelt kui vahendaja kaudu, isegi kui paar eurot rohkem maksad.

Majutuse võtaks airnb-st või bookingust (viimane on algajale ilmselt parem, seal ei saa majutuse pakkuja keelduda kui sa oled tema jaoks liiga imelikult maalt või pole sul varasemat positiivset tagasisidet), mõlemad lehed on eesti keeles täiesti saadaval, saad lugeda ka eelmiste klientide tagasisidet eesti keelde tõlgituna. Seal on teinekord ka transfeer lennujaamst hinna sees või siis lisatasuga.

Kui tegemist pole puhkusereisiga, on see siis tööreis? Igal juhul saad ise organiseerides soodsamalt ja kunagi peab ju ikka esimene kord olema, reisikorraldajale maksad ikka kõvasti peale kui individuaalreisi soovid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin Germalo reisidega, hotell oli kesklinnas, käisime nii giidituuridel kui oli ka piisavalt vaba aega omaette kulgemiseks, lennujaamast hotelli ja tagasi oli transfeer.

Germalo teeb ju kultuurireise ja maksad ka täis kultuurireisi hinna 8 päeva eest. Enne sügist nad ei lähe Istanbuli.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

reisikorraldajale maksad ikka kõvasti peale kui individuaalreisi soovid.

Ei maksa eriti. Viimati lasin suvalisel reisibürool bronnida lennu, transfeeri ja hotelli (enda valitud), iga tehing maksis 10 eurot. Kui arvad, et ise hakkama ei saa, pöördu mõne reisibüroo poole ja küsi, mis, kuidas ja palju maksaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just tegelen sinna enda (puhkuse) reisi korraldamisega.

Lennupiletid edasi-tagasi 300 eur, Estraveli saidilt.

Hotelli valisin vanalinnas, 4 ööd veidi alla 600 eur, koos h/s. Hotell on Tripadvisoris ja Bookingus heade punktidega, on spa ja katuseterrass.

Laenutasin paar reisiraamatut, nende järgi otsustan must-go/must-do asjad. Muu jääb spontaanseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennupiletid edasi-tagasi 300 eur, Estraveli saidilt. Hotelli valisin vanalinnas, 4 ööd veidi alla 600 eur, koos h/s. Hotell on Tripadvisoris ja Bookingus heade punktidega, on spa ja katuseterrass.

Mulle tundub see pisut kallis. Aasta tagasi reisibüroo kaudu bronnides tuli edasi-tagasi sõit, transfeer ja hotell koos hpmmikusöökidega ca 450 eurot. Ilmselt on nüüd hind tõesti kallimaks muutunud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub see pisut kallis. Aasta tagasi reisibüroo kaudu bronnides tuli edasi-tagasi sõit, transfeer ja hotell koos hpmmikusöökidega ca 450 eurot. Ilmselt on nüüd hind tõesti kallimaks muutunud.

No ilmselt oleneb hotellist, valida oli vanalinnas tõesti ka nt 300 eur kahene tuba 4 ööks. Meil olid suht kindlad kriteeriumid valikul, ja suurlinnas tahaks head asukohta, mugavust ja veidi luksust ka. Vanus selline… Lennupiletite kampaaniaga saaks ka soodsamalt, aga hetkel ei ole seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Reis Istanbuli