Esileht Hobinurk Reis ja ID-kaardi kehtivus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Reis ja ID-kaardi kehtivus

Postitas:

ID-kaardi kehtivus lõpeb 15 päeva peale reisi lõppu. Kas see võib olla probleem riiki (Inglismaale) sisenemisel? Siit järgnev küsimus. Kui ostan ära lennupiletid vana ID-kaardiga ja enne reisi uuendan, kas sellest tekib probleem, et kaardi number on teine, kui piletil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:11; 11.03 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on olemas biomeetriline pass, siis soovitan kaasa võtta hoopis selle. Lennujaamast väljumisel on väravad, kust saab passiga lups läbi, ID-kaardiga pead ootama väravas järjekorras, et ametnik seda vaataks. Mõni ametnik näeb seda esimest korda ja siis pead seletama, et see on Shengenis täiesti kehtiv reisidokument ja seni kuni ta vastavate määrustega tutvub, et su juttu kontrollida, sina muudkui ootad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennujaamast väljumisel on väravad, kust saab passiga lups läbi, ID-kaardiga pead ootama väravas järjekorras, et ametnik seda vaataks.

Looda sa, et see kõik nii hästi töötab! Korduvalt on juhtunud, et miskipärast aparaat ei loe passi ja ikka seisad sabas. On juhtunud mitmetes riikides, isegi Soomes. Aga see järjekord läheb siiski päris kiiresti, pole üldse hullu.

Välisministeeriumi kodukas ütleb küll, et ID kaart peab kehtima Eesti kodanikele vaid reisi jooksul.
http://reisitargalt.vm.ee/riigid/suurbritannia/

Mul puudub kogemus ID-kaardi vahetamisega pärast lennupiletite ostmist, seda peaksid lennufirmalt ise uurima. Passi olen küll vahetanud ELst välja sõites ja siis oli vaja vedajale ikkagi uue passi number esitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba eelpool öeldud, peab reisidokument kehtima vaid reisi jooksul. Sellega ei tule mingit probleemi, va see, et iga ametnik tuletab sulle meelde, et kas te ikka teate, et teie dokument aegub varsti.

Mikspärast sa ID kaartiga pileteid ostad? Või kas sa mõtled seda reisidokumendi andmete sisestamist, mida peab enne lendu netis tegema? Neid andmeid saad sa vahetada. Logi oma kontole(kust sa piletid ostsid) sisse ja vaheta ID kaarti number ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lendan väga harva ja mul on meeles , et piletit ostes tuli sisestada dokumendi number. Aga kui kehtivuse aeg probleeme ei tekita, siis on kõik OK. Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:11; 11.03 15:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Reis ja ID-kaardi kehtivus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.