Esileht Hobinurk Reis Kreekasse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Reis Kreekasse

Postitas:

Mõtlesin täitsa eksprompt Kreekasse puhkama sõita, pole seal varem käinud. Kas peaks mõnda piirkonda kindlasti vältima või kuhu seal soovitate minna? Oleksin mina koos lapsega, kultuur talle ilmselt väga huvi ei paku, pigem niisama meelelahutus. Kas soovitate ka auto rentida või pole mõtet?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just paar nädalat tagasi Peloponnesose poolsaarelt. Kreeka kolmas suurem linn Patra 8km kaugusel “külje all”. Linnas ikka midagi teha, hotelliümbrus vaiksem. Arvestama pead venelaste, horvaatlaste, serblastega – parajad röökurid kõik.
Ja sealne Vahemere rand on nõme – kivine ja valus.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:17; 07.07 18:20; 13.07 12:07; 13.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, siestaga (14-17) peab arvestama, siis on paljud poed-asutused kinni.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:17; 07.07 18:20; 13.07 12:07; 13.07 17:50;
To report this post you need to login first.

Saared on mõnusad, ja mida väiksem seda toredam. Kuigi samas Kreeta on ka alati hea valik.
Randu on igasuguseid – meie eelistame kiviseid, on huvitavam snorgeldada ja liiv ei lenda silma. Ujumissussidega ujutakse ja pole mingit probleemi.
Auto ikka kui vähegi võimalik. Apartement parem kui hotell.
Siestat pole saartel kohanud, kõik poekesed on 8-23 lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see siis ekspromt reis tuleb, kui uurid siin mida vältida ja kuhu minna? Ekspromt ongi ikka nii, et ostad pauk pileti Huipelensole ja hops homme lennukile ja seal vaatad, mis juhtuma hakkab, kas rendid lennujaamast auto, rolleri vōi tōuksi ja paned padavai hotelli otsima.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud nii Peloponnesose piirkonnas kui ka Thessaloniki kandis. Sügisel ootamas Kreeta.
Mulle Kreeka meeldib – sõbralikud inimesed, hea toit, ilus loodus, piisavalt vaatamisväärsusi.
Auto rentimine sõltub sellest, kui suur seikleja ise oled. Kui sõidad kuhugi mägedesse, lähevad teed ikka kohati väga kitsaks ja kurviliseks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:18; 13.09 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ka otse Ateenasse sõita, Tallinnast otselend, 3 h ja voilaa!
Ilusad rannad,mereäärsed kohvikud, mõistlikud hinnad, parepoolne liiklus, maitsev toit, tripid lahel ja lähisaartel ja vaatamisväärsusi on ka omajagu.
4-5 päeva mõnusat puhkust garanteeritud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ka otse Ateenasse sõita, Tallinnast otselend, 3 h ja voilaa!

Ilusad rannad,mereäärsed kohvikud, mõistlikud hinnad, parepoolne liiklus, maitsev toit, tripid lahel ja lähisaartel ja vaatamisväärsusi on ka omajagu.

4-5 päeva mõnusat puhkust garanteeritud!

Ateenas küll mingeid ilusaid randu ei ole, linnast idas mingi hotellidega kuurordiriba. Ja linn ise ei ole ka just kaunimate ja turvalisimate killast, turismikeskusest väljaspool (sisuliselt ühe tänavavahe küsimus) paksult täis soditud, pooled majad tühjad/plankudega kinni löödud ja ringi luusib kahtlane kontingent (võta kasvõi google maps ette). Viimane ka keskuses, taskuvarguste ja pettuste oht ülisuur. Lapsega sahmerdades ei jaksa ilmselt nii väga ka enda ümbrusel ja asjadel silma peal hoida. Vaadata arheoloogiamälestised ja -muuseumid. Suure ajaloohuvi või niisama vahelduse mõttes ehk paar päeva on põnev kogemus. Pigem Peloponnesos või otse mõnele saarele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen nüüd Kreetale. Minu jaoks ongi ekspromt see, kui valin uue maa, kus pole kunagi käinud ja kahe nädala pärast lähengi. Muidu planeerin reise ikka pool aastat ette, uurin kõik välja, panen reisi ise kokku, valin soodsaima hinna jne. Tahan ikka head elamust alati saada. Seekord pole asjas väga kindel, võtsin reisi Novatoursist, juba on halvad kogemused sellega. Samas reis on makstud ja sooviks ikka asja nautida nii palju kui võimalik. Tahtsin autot rentida, kui võtta lennujaamast Sixtist, peaks maksma 300 euro ringis 7 päeva, aga kui küsisin Novatoursist, pakuti mingit tundmatut autorenti ja jubedat käru 600 euro eest. Kardan ainult, et kui seda Novatoursi transfeeri ei kasuta, äkki jätavad maha mind üldse lennust, nende lennud ju eriti kella järgi ei käi. Jube firma, peaks juba praeguse kogemuse põhjal ütlema.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen nüüd Kreetale. Minu jaoks ongi ekspromt see, kui valin uue maa, kus pole kunagi käinud ja kahe nädala pärast lähengi. Muidu planeerin reise ikka pool aastat ette, uurin kõik välja, panen reisi ise kokku, valin soodsaima hinna jne. Tahan ikka head elamust alati saada. Seekord pole asjas väga kindel, võtsin reisi Novatoursist, juba on halvad kogemused sellega. Samas reis on makstud ja sooviks ikka asja nautida nii palju kui võimalik. Tahtsin autot rentida, kui võtta lennujaamast Sixtist, peaks maksma 300 euro ringis 7 päeva, aga kui küsisin Novatoursist, pakuti mingit tundmatut autorenti ja jubedat käru 600 euro eest. Kardan ainult, et kui seda Novatoursi transfeeri ei kasuta, äkki jätavad maha mind üldse lennust, nende lennud ju eriti kella järgi ei käi. Jube firma, peaks juba praeguse kogemuse põhjal ütlema.

What? Jube firma sellepärast, et pakkusid kallima rendihinna?
Transfeeriga liikumise pärast keegi maha ei jäta, kuid kindlasti võiks kohapeal olevale korraldajale teada anda, et liigud ise omal käel-võtad rendiauto, mitte nad ei jää sind ootama, helistama jne – näiteks tagasiteel.
Rendiauto puhul peab jälgima seda, et kõik kindlustus oleks ka hinnas, tegin samuti eeltööd ja kui kohapeal, netis ja reklaamides oli üks hind siis tegelikult kõik hinnas kindlustusega hind tõusis. Samuti võib olla pakutud 600€ sees ka tagatis.

Kaugel hotell lennujaamast on? Enda kogemuste puhul on lennukorraldaja transfeeriga 10x mõnusam hotelli minna ja sealt tulla ja võtta kohaliku pakkuja auto.

Lausest kõlab justkui su negatiivne hinnang firmale tuleneb eelarvamusest, mitte mingist kindlast juhtumist või faktist. Miks nii teha? “Kardan ainult, et kui seda Novatoursi transfeeri ei kasuta, äkki jätavad maha mind üldse lennust, nende lennud ju eriti kella järgi ei käi. Jube firma, peaks juba praeguse kogemuse põhjal ütlema.” Ning su elu tundub päris raske olema kui negatiivseks kogemuseks piisab sellest, et keegi julgeb kallimat hinda pakkuda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 10:50; 23.07 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

What? Jube firma sellepärast, et pakkusid kallima rendihinna?

Sixtist tuleks jah 75 eurot juurde täiskindlustuse eest, kokku siis uus automaatkastiga auto alla 400 euro, samas Novatours pakub 600 euro eest vana manuaalkastiga käru, kindlustus pole siin sees. Aga sellepärast ma ei nimeta firmat jamaks, loomulikult võib küsida iga asja eest täpselt nii palju, kui soovi on. Mina kliendina võin võtta või jätta. Nõmedaks firmaks nimetan muu suhtluse pärast, mitte kalli autorendi hinna pärast.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaugel hotell lennujaamast on? Enda kogemuste puhul on lennukorraldaja transfeeriga 10x mõnusam hotelli minna ja sealt tulla ja võtta kohaliku pakkuja auto.

Ma olen ka see, kes eelistab korraldaja kaudu nö pakettreise. Ei viitsi mina oma puhkuse ajast mingeid hotelle otsida, et äkki säästan 100€. Toitlustus alati AI, hotell minimaalselt **** ja see asugu max 35-40km lennujaamast. Oh, mäletan reisi, kus käänu-väänulisel teel tuli hotelli saamiseks 135km läbida. Sõprade korraldatud reis, ei saanud ise valida ka.

Samuti tahan, et nii rand kui linn on lähedal. Rand siis ikka nii, et paar minutit ja olen kohal, mitte et sinna peaks ka bussiga minema.

Vot mida näiteks just Kreekas meie hotellis reguleerida ei saanud, oli toakoristus. Iga päev käidi. Milline raiskamine! Lisaks hiigelsalfakad sööklas, tohutud plastopside virnad (ei aidanud kui käisid oma topsiga uut jooki tellimas – visati ära ja anti uus). Samas tänavaäärsed on nii räämas ja mustad – inimesi üldse ei huvita mis neil aia taga toimub.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:17; 07.07 18:20; 13.07 12:07; 13.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka see, kes eelistab korraldaja kaudu nö pakettreise. Ei viitsi mina oma puhkuse ajast mingeid hotelle otsida, et äkki säästan 100€. Toitlustus alati AI, hotell minimaalselt **** ja see asugu max 35-40km lennujaamast. Oh, mäletan reisi, kus käänu-väänulisel teel tuli hotelli saamiseks 135km läbida. Sõprade korraldatud reis, ei saanud ise valida ka.

Samuti tahan, et nii rand kui linn on lähedal. Rand siis ikka nii, et paar minutit ja olen kohal, mitte et sinna peaks ka bussiga minema.

Vot mida näiteks just Kreekas meie hotellis reguleerida ei saanud, oli toakoristus. Iga päev käidi. Milline raiskamine! Lisaks hiigelsalfakad sööklas, tohutud plastopside virnad (ei aidanud kui käisid oma topsiga uut jooki tellimas – visati ära ja anti uus). Samas tänavaäärsed on nii räämas ja mustad – inimesi üldse ei huvita mis neil aia taga toimub.

Eks inimesed on erinevad. Mina rendin tavaliselt auto, seega ei pea rand hotellist 2 minuti kaugusel olema. Ka igapäevase toakoristusega olen harjunud, see on neljatärni hotelli igapäeva režiim. Mida erilist seal siis ikka tehakse, tehakse voodi ja vahetatakse märjad rätid, muud mitte midagi. Salfakate suurus ka ei häiri, ega ei pea neid kasutama, kui hullult keskkonnateadlik oled.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole “hullult keskkonnateadlik”, aga mõttetut laristamist ei salli.
Ranna lähedus on oluline, kui näiteks osa perest tahavad ujuma minna, teine osa aga ringi liikuda. Autot igal reisil isegi ei rendi – oleme suured “kondajad”, paar-kolmkümmend kilti ringi lasta, tutvudes kohaliku eluga, pole mingi probleem. Šoppamised linnas on jah mugavam auto või taksoga teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:17; 07.07 18:20; 13.07 12:07; 13.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Kreetal auto võetud siit https://www.gorentacar.gr/en/

Reis alles ees ja kommenteerida ei saa veel. 10 päeva ja 290 €. On natuke kallis, samas kui tänavalt võtta (varasem kogemus) siis 2 päeva läheb juba 100 € ja otsustasin,et võtan siis juba kogu reisi ajaks auto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käisin Kreekas eelmisel aastal, lendsin Thessalonikisse, võtsin mingi kohaliku rendifirma käest auto. Hind oli 200 nädalaks, midagi juurde ei tulnud, maksin koha peal sularahas ja kõik. Garantiid ega krediitkaarti näha ei tahetud, ainult dokumendinumber kirjutati üles. Kokkulepitud ajal tagastasime auto ja korras. Selliseid firmasid leiab, kui foorumites ringi tuhnida ja soovitusi lugeda.

Ise sõitsime Thessalonikist Pargasse ja tagasi, paar päeva matkasime mägedes, loodus on seal väga ilus. Olime kõik täiskasvanud, nii et mingeid lõbustusparke ei otsinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu autorendi kogemus on aastast 2015. Võtsime auto hotelli lähedalt nädalaks ja hind oli 150. Lennujaamast hotelli ja tagasi on ka minu meelest mugavam reisikorraldaja transfeeri kasutada.

Hotelli valisime hinna, piirkonna ja asukoha põhjal. Et oleks võimalikult saare läänepoolses otsas (ida pool olime eelnevalt juba käinud) ja et oleks autoga mugav juurde pääseda. Hotellis magasime ainult. Kui ärkasime, läksime liikvele ja õhtul hilja tagasi. Seetõttu polnud ka tärnid olulised. Ja kindlasti ei tahtnud me AI-paketti. Einestasime seal, kus juhtusime parasjagu olema.

Kindlasti soovitan minna alla saare lõunakaldale. Juba teed üle mägede on ilusad ja vaatamist teekonnal palju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnudki, et selline lennufirma nagu Novatours on 😀 mis kellaaegadest kinni ei pea ja ometi olen ma Novatoursi reisibürooga reisinud viimased 10a juba.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 14:58; 23.07 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnudki, et selline lennufirma nagu Novatours on ???? mis kellaaegadest kinni ei pea ja ometi olen ma Novatoursi reisibürooga reisinud viimased 10a juba.

Jube naljakas nali. Novatours kasutab kogu aeg üht ja sama lennufirmat, see ei pea kellaaegadest kinni. Sa oled nagu minu autistlike joontega laps, kellega peab ka väga täpselt sõnu valima, sest kui ütled, et istu maha, ta istubki põrandale, sest ma ütlesin ju nii.

Aga tänud soovituse eest, kirjutasin sinna firmasse, mis siin oli kirjas ja küsisin, et kas nad saavad mulle auto hotelli tuua, see on 30 km lennujaamast, et kohe lennujaamast ei hakka siis rendiautoga sõitma, aga auto on ikkagi olemas, sõidan siis palju sõidan. Olid väga vastutulelikud, et saab muidugi, hind oli 290 viie päeva eest, millega olen rahul. Eks siis näe, kuidas reis läheb, kui uus auto on ja kuidas see firma muidu on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

58.- päev auto eest Kreetal?! Ja sa isegi ei tea, milline see välja näeb?
Me ei bronninud Eestist midagi. Jõudsime Novatoursi transfeeriga hotelli, jalutasime järgmisel hommikul läbi 500 meetrit, kus oli 4 autorendifirmat.
Küsisime kõigist hindasid ja vaatasime autod üle. Esimeses pakuti 40.- päev, automaat, kõik kindlustused.
Järgmises 27.50. Edasi 30 – 38 eurot päev.
Valisime selle, mis maksis 27.50. Vaatasime üle, väljaspool olid mõned kriimud, seest väga puhas ja korras.
Tagatisraha ei bronnitud, omavastutus 100.-, kui võtme ära kaotad või rehvi lõhud ja ise ei vaheta. Kõik.
Hea auto oli, ronis mägedes nagu ime, ka ülijärskudel tõusudel ja kurvides. Kütusekulu ca 5 l sajale.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:47; 14.09 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

58.- päev auto eest Kreetal?! Ja sa isegi ei tea, milline see välja näeb?
Me ei bronninud Eestist midagi. Jõudsime Novatoursi transfeeriga hotelli, jalutasime järgmisel hommikul läbi 500 meetrit, kus oli 4 autorendifirmat.
Küsisime kõigist hindasid ja vaatasime autod üle. Esimeses pakuti 40.- päev, automaat, kõik kindlustused.
Järgmises 27.50. Edasi 30 – 38 eurot päev.
Valisime selle, mis maksis 27.50. Vaatasime üle, väljaspool olid mõned kriimud, seest väga puhas ja korras.
Tagatisraha ei bronnitud, omavastutus 100.-, kui võtme ära kaotad või rehvi lõhud ja ise ei vaheta. Kõik.
Hea auto oli, ronis mägedes nagu ime, ka ülijärskudel tõusudel ja kurvides. Kütusekulu ca 5 l sajale.

Palju õnne siis, ma ei viitsi mööda tänavaid käia ja loota, et satun mingi normaalse firma peale. Soovin, et auto hotelli toodaks ja võin ta ka sinna pärast jätta. Minu jaoks on see okei hind. Aga eks siis näe, kuidas see auto on, eks teinekord siis targem. 100 eurot sinna-tänna pole nii oluline minu jaoks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tänud jälle, siit lugesin, et maksan Kreeta kohta kallist hinda, natuke kobisesin ja sain kohe 70 eurot maha. Vahva. Perekoolist on ikka kasu küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan Kreeka saari. Kui varem käinud pole, siis soovitaks alustada Kreetast. Seal on võimalik kõike teha. Minu isiklikud lemmikud Santorini, Mykonos ja Symi, aga nendele saartele Eestist otse ei saa ja lastega pole samuti sinna mõtet minna. Pigem paarina. Samuti on tegu Kreeka mõistes kallimate sihtpunktidega.

/ninakaspreili

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui varem käinud pole, siis soovitaks alustada Kreetast.

Väga tore, ma lähengi Kreetale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nendel saartel sept. lõpus ilm on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 23:18; 01.09 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nendel saartel sept. lõpus ilm on?

Võib vihmahooge olla ja pilvisust, aga täitsa mõnus. Vesi ca 21-23 kraadi, õhk 24-26, aga võib sattuda kehvale jahedale ja pilves nädalale kui ka soojalainele. Ilm muutlik.

Väga mõnus aeg käia. Vesi ja õhk soe. Enamus turiste läinud, ruumi rohkem, hinnad ehk isegi natuke ka soodsamad (tingimisruumi nt majutuses ja autorendis). Lühikeste riiete, kleitide ja ujumiseks täitsa paras. On kindlasti ka ilusaid rannapäeva ilmi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 10:50; 23.07 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud Kreetal ka oktoobrikuu koolivaheajal lastega ja isegi siis on veel väga soe, vesi eriti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 14:58; 23.07 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme viimased 3 aastat oktoobri koolivaheajal Keekas käinud ja väga mõnus on. Kindel ei saa olla, et just rannailm on, aga mõnus ja soe on ikka ja vesi on eriti soe septembris-oktoobris.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis nüüd Kreetal käidud ja võin nõu anda, kui keegi alles esimest korda läheb. Autorendi hind 260 eurot 5 päeva eest on selle koha kohta ikka jube kallis tõesti ja kui igal pool foorumites hoiatatakse tänavalt auto võtmise eest, siis tegelikult on neid pettureid seal vähe. Siis ilmselt on väga odav hind ja tulevad juurde muud kulud, samas kokkuvõttes saad ju sama hinna, mis teistel, nii et ega sa nüüd nii hullult petta pole saanudki. Seega võta kust tahad see auto. Mis on hoopis tähtsam asi, on see, et küsiks auto võimsust. Minul auto nimelt mägedes üle 40 sisse ei võtnud ja see oli väga häiriv asjaolu. Parkimisega polnudki seal asi nii hull midagi, seega ei pea mingi imeväike auto olema. Linnades on muidugi teed kitsad, selles mõttes on väiksema autoga parem, aga mägedes sõites ikka oleks hädasti tarvis võimsamat autot. Üldiselt on autorendi hinnad paljude teiste maadega võrreldes seal pigem odavad ja konkurents väga suur. Novatours tasub ka mängust välja jätta, tema kaudu saad palju halvema hinna-kvaliteedi suhtega hotelli kui ise otsides saaks. Öömajasid on valida alates 15 eurot öö absoluutselt igasuguseid. Ka samu ekskursioone saad igalt poolt odavamalt või mine ise, ongi kõige huvitavam ja odavam. Ilma autota ei näe suurt midagi, seega auto tasub kindlasti võtta, liiklus on täiesti ok, aga mägedes seiklemiseks on vaja natuke võimsamat autot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastab tõele, et kui vähegi võimalik siis Novatours tasub mängust välja jätta. Ainult hilinevad lennud ja ülemakstud hotellid.
Ja huvitav on veel see, et kui foorumis Novatoursi mainida siis on nende troll kohe kohal ja hakkab kiitlema kui tore ja probleemivaba oli Novatousrsiga paketireis.
Ise antud firmaga vaielnud aga ei sealt firmast hiljem enam vastuseid tule.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Reis Kreekasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.