Esileht Hobinurk Reis Kreekasse

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Reis Kreekasse

Postitas:

Mul siis nüüd Kreetal käidud ja võin nõu anda, kui keegi alles esimest korda läheb. Autorendi hind 260 eurot 5 päeva eest on selle koha kohta ikka jube kallis tõesti ja kui igal pool foorumites hoiatatakse tänavalt auto võtmise eest, siis tegelikult on neid pettureid seal vähe. Siis ilmselt on väga odav hind ja tulevad juurde muud kulud, samas kokkuvõttes saad ju sama hinna, mis teistel, nii et ega sa nüüd nii hullult petta pole saanudki. Seega võta kust tahad see auto. Mis on hoopis tähtsam asi, on see, et küsiks auto võimsust. Minul auto nimelt mägedes üle 40 sisse ei võtnud ja see oli väga häiriv asjaolu. Parkimisega polnudki seal asi nii hull midagi, seega ei pea mingi imeväike auto olema. Linnades on muidugi teed kitsad, selles mõttes on väiksema autoga parem, aga mägedes sõites ikka oleks hädasti tarvis võimsamat autot. Üldiselt on autorendi hinnad paljude teiste maadega võrreldes seal pigem odavad ja konkurents väga suur. Novatours tasub ka mängust välja jätta, tema kaudu saad palju halvema hinna-kvaliteedi suhtega hotelli kui ise otsides saaks. Öömajasid on valida alates 15 eurot öö absoluutselt igasuguseid. Ka samu ekskursioone saad igalt poolt odavamalt või mine ise, ongi kõige huvitavam ja odavam. Ilma autota ei näe suurt midagi, seega auto tasub kindlasti võtta, liiklus on täiesti ok, aga mägedes seiklemiseks on vaja natuke võimsamat autot.

Kus kandis sa käisid? 🙂
Meil on minek sept lõpus, samuti Novatoursi kaudu. Autorendiga oli nii, et küsisin lihtsalt võrdlemiseks neilt autorendi võimalusi ja mulle vastati, et nemad autorendiga ei tegele ja soovitavad küsida hotellist kohapealt, kuna meie hotellis on autorendi võimalus olemas. Meie bookisime auto siiski ette ära ja saime hinnaks ca 48 eurot päev, mis sisaldab omavastutuseta täiskindlustust ja tasuta võimalust lisada teine juht, aga kuna tuttav seda ettevõtet soovitas, siis ei hakanud mujalt soodsamat otsima.

Üldiselt me vist ei plaani mingeid grupireise võtta, aga olen ikkagi lapanud ka neid variante ja ei ütleks, et Novatoursi kaudu need kallimad on. Mõned, mis ma olen leidnud Kreeka kohalikelt veebilehtedelt, on samad olnud, mida Novatours pakub ja Novatoursi kaudu on need isegi veidi soodsamad olnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 12:25; 14.09 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novatoursi kaudu on need isegi veidi soodsamad olnud.

Too näited!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 23:18; 01.09 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt me vist ei plaani mingeid grupireise võtta, aga olen ikkagi lapanud ka neid variante ja ei ütleks, et Novatoursi kaudu need kallimad on. Mõned, mis ma olen leidnud Kreeka kohalikelt veebilehtedelt, on samad olnud, mida Novatours pakub ja Novatoursi kaudu on need isegi veidi soodsamad olnud.

Mina ei soovitanud üldse mingeid grupireise võtta, vaid samasse kohta ise kohale minna. Ostad piletid, võid võtta giidi ja saadki palju soodsamalt. Kui auto rendid, ei vaja sa ka sõitu sinna. Tänaval on ka veel neid pakkujaid mustmiljon, veebilehel ongi kallimad hinnad. Mina käisin kõik samad kohad ise läbi, mida Novatours grupireisina pakub. Üks üritus oli reis oliivitehasesse ja rahvatantsu õhtu, seda oleks saanud võtta ka sama perekonna kodulehelt odavamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.07 13:50; 13.07 10:40; 13.07 10:55; 13.07 12:26; 20.07 10:46; 21.07 23:10; 22.07 11:54; 22.07 18:30; 04.08 13:51; 13.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autorendiga oli nii, et küsisin lihtsalt võrdlemiseks neilt autorendi võimalusi ja mulle vastati, et nemad autorendiga ei tegele ja soovitavad küsida hotellist kohapealt, kuna meie hotellis on autorendi võimalus olemas. Meie bookisime auto siiski ette ära ja saime hinnaks ca 48 eurot päev, mis sisaldab omavastutuseta täiskindlustust ja tasuta võimalust lisada teine juht, aga kuna tuttav seda ettevõtet soovitas, siis ei hakanud mujalt soodsamat otsima.

Mis firmast auto rentisite? Meil oktoobris minek ja oleks soovitusest huvitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:18; 13.09 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autorendiga oli nii, et küsisin lihtsalt võrdlemiseks neilt autorendi võimalusi ja mulle vastati, et nemad autorendiga ei tegele ja soovitavad küsida hotellist kohapealt, kuna meie hotellis on autorendi võimalus olemas. Meie bookisime auto siiski ette ära ja saime hinnaks ca 48 eurot päev, mis sisaldab omavastutuseta täiskindlustust ja tasuta võimalust lisada teine juht, aga kuna tuttav seda ettevõtet soovitas, siis ei hakanud mujalt soodsamat otsima.

Mis firmast auto rentisite? Meil oktoobris minek ja oleks soovitusest huvitatud.

Meie võtsime kreeta.ee kaudu, mida nemad soovitavad: https://kreeta.ee/autorent-kreetal/
Lisaks mul tuttav rentis ka nende kaudu ning jäi nii teenuse kui autoga rahule, seega loodan, et ka meil läheb ilusti. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 12:25; 14.09 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rentisime nii auto kui ostsime huvitavad reisid kohapealt otse tänavalt. Kõik on palju(!) odavamad kui netist ostes/bronnides. Eriti just hooaja lõpul.
Ja see on enamasti igal maal nii. Olen juba kümneid aastaid kogu aeg eelnevalt kogu neti läbi lapanud nii kohalike reiside kui autorentide kohta ja alati olen tänavalt ostes saanud palju paremaid pakkumisi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:47; 14.09 23:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Reis Kreekasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.