Esileht Koolilaps Reis märtsi koolivaheajal – kas üldse võimalik leida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Reis märtsi koolivaheajal – kas üldse võimalik leida

Postitas:

Palun kogenumate nõu, kas hetkel on üldse võimalik leida märtsi koolivaheajale langevat reisi? Piirangud meie perel siis sellised:
– sihtkohas peaks olema nii soe, et saaks mõnusalt ujuda ja rannas aega veeta
– peres kaks last, 12- ja 2,5-aastane
– sihtkohas ei tohiks olla probleeme rahutustega, pantvangistamisega, vulkaanide purskamisega, üldstreigiga, erilise räpasuse ja haigustega
– reisipaketis peaks olema poolpansion või kõik hinnas variant, hotelli tärnidele piiranguid ei sea
– reisi eelarve kuni 2500 eur (paketireis või ise koostatud reis lend+transfeerid+hotell 2 täisk+2 last), lisaks tulevad kohapealsed kulud

Ootan asjalikke soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paraku soovid sa võimatut. juba seepärast, et kohta, kus saaks märtsi keskel kindlalt meres ujuda, ei ole neljakesi võimalik sõita 2500 euro eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:54; 21.02 11:00; 22.02 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paraku soovid sa võimatut. juba seepärast, et kohta, kus saaks märtsi keskel kindlalt meres ujuda, ei ole neljakesi võimalik sõita 2500 euro eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:54; 21.02 11:00; 22.02 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma eelmin aasta, kui egiptuses jama hakkas ja Kanaaride reisid olid liiga kallid, orgunnisin viiele inimese normaalse raha eest läbi inglismaa (ryanair) Kanaaride reisi.
Kokku läks kolm ööd inglismaal + inglise autorent + 7 ööd Kanaaridel ja autorent seal tunduvalt vähem maksma kui siit samaväärne 7-päevane paketireis Kanaaridele.
Miinuseks oli see, et keegi peab olema organisaator ja grupijuht ja selleks olin mina nii et palju aurust läks orgunni peale (kuigi kõik laabus suurepäraselt). Paketiga sõites on kõik rohkem ette-taha tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päikesereis ei ole inimõigus:)

Kurjamid seal streigivad ja ei oska oma vulkaane kontrolli all hoida, jäta või sel aastal puhkus üldse välja võtmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga saan aru, et olen täitsa vaene inimene, 2500 on alla igasugust arvestust summa reisile ja ei tasu unistadagi. Paar aastat tagasi oli 10 tuh. inimese kohta maksev reisipakett ikka kallimate hulgas, 2990 ja 3990 pakette oli jalaga segada… Uskumatu hinnatõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just arvan,et su reisi eelarve on täitsa hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milliseid haiguseid olla ei tohi?= haiguseid ju ikka leidub igal pool.

http://www.aurinkomatkat.fi/bulgaria/albena/aurinkokids?sg=RESS12

Saab nats nõuka nostalgiat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bulgaaria on märtsis täiesti külm, ujuda kindlalt ei saa. India on minu jaoks ekstreemselt räpane ja nõuab juba selliseid vaktsineerimisi, mida 2,5-aastasele teha ei soovi (hepatiit, kollapalavik, malaaria jms.), lisaks totaalsed kõhuhädad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märtsivaheaeg on selles suhtes hea aeg reisimiseks, et mujal maailmas ei ole minu teada sel nädalal vaheaega. Nii et kui Eesti reisibüroode pakkumiste hulgas midagi sobivat pole, siis vaataks Soome-Rootsi või ka Inglismaa poole (Londonisse saaks odavalt Easyjeti või Ryanairiga). Isegi viimase hetke pakkumised tuleks kõne alla.

Meie küll sel aastal otsustasime hoopis Stockholmi kasuks 🙂 Seal on märtsis üldiselt soojem ja päikeselisem kui meil, aga muidugi mitte suvine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dubai. Aga selle raha eest ei saa ilmselt. Teine koht Tai, aga kardan, et sinna juba raskusi koolivaheaja pakettidega. Iseasi on kokku panna lennupiletid, hotell jne, aga taaskord arvan, et raha jääb siin napiks. Traditsioonilisematest Kanaarid, aga koolivaheaja reisid on kallimad. Keegi sinna soodukaid koolivaheajaks ei tee, sest pole vajadust. Muu eksootika jääb kalliks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 21:11; 22.02 10:05; 22.02 16:07; 23.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tahtmine on ju sama, mis maja ost, mere äärde metsa sisse ja lähedal Raekojaplatsile.
Tuleks kasuks kui aegajalt lugeda läbi ka need kirjutised mis puudutavad välispoliitikat. Praegu on nendele tingimustele vastava reisi leidmine keeruline juba sellepärast, et seoses Egiptuse ärakukkumisega on inimesed kes bronnivad reise õigeaegselt juba ummistanud enamuse soojadest kohtadest, näiteks Kanaarid. Türgis ei ole veel hooaega ja kõik muud kohad eeldavad pikemat lendu. Proovige Hispaaniaga, seal võib olla nii soe võib olla ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolivaheajaks ei ole ilmselt enam midagi. Nädalavahetusel oli turismimess ja seal rabati reise mis vähegi soodsam oli.
Mõned päevad tagasi oli veel Israeli Eilatisse vabu kohti. Raske on ette arvata kas Israelil miski riigiga selleks hetkeks kui sa reisid, mingit konflikti on, et peaks olema miski hirm sinna reisida. Eilat muidu peaks vastama kõigile sinu tingimustele, v.a. hind. Dubai on isegi Helsingi kaudu välja müüdud. Mandri-Hispaanias kindlasti sel ajal meres ujuda ei saa, kui ei ole soojendusega bassein, ei saa ilmselt basseiniski.
Vaata Soome reisibüroode viimase hetke pakkumisi, seal on Türgi sel ajal juba sees, aga meres seal kindlasti ujuda ei saa. Eestist ehk võid veel vaadata pakkumisi nädal enne koolivaheaega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:36; 23.02 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Vaata Soome reisibüroode viimase hetke pakkumisi, seal on Türgi sel ajal juba sees, aga meres seal kindlasti ujuda ei saa.[/tsitaat]

türgis ei ole ju hotellid märtsis veel täielikult avatudki – enamik basseine kinni, meelelahutusprogramme pole, restoranidest avatud vaid üks-kaks. põhimõtteliselt lähed sinna valgeid linu nautima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:54; 21.02 11:00; 22.02 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dubaisse saaks liinilennuga + hotell. Aga nagu ma ütlesin, siis sellest eelarvest jääb väheseks, kuna Dubais on hotellimajutus päris kallis. Eilatit võib tõesti proovida, aga siis võta toitlustusega pakett, kuna seal väljas sööme on väga kallis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 21:11; 22.02 10:05; 22.02 16:07; 23.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin, uurisin Dubaid st liinilennu varianti. Suutsin leida lennupiletid Riiast (Airbaltic), mille hind neljale oli cirka 1800 eur edasi-tagasi. Selle summa juures ei näe mõtet kogu peret veel Riiga sõidutada ja hankida kohapeal transfeeri hotelli, pluss veel hotelli kulud. Hotelli kulud ei olnudki nii kallid ja ehmatavad. Millist liinilendu viimane vastaja soovitab? Äkki ma ei vaata õigeid lende?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kahe lapsega (4 ja 10) lähen kevadvaheajal Tenerifele, aga… Seda läbi Londoni. Otsisin Tallinnast Londonisse lennud, ööbime ühe öö lennujaama hotellis ja järgmisel päeval läheme samast lennujaamast juba neljakesi (neljas inimene elab Londonis) edasi liinilennuga Tenerifele. Oleme seal nädala. Siis lendame tagasi Londonisse Tenerifelt ning jälle üks öö hotellis ning järgmisel päeval siis tagasi Tallinnasse.
Reis algusega Londonist sai broneeritud läbi sealse kohaliku veebikeskkonna, kust sai valida palju lende algusega erinevatest lennujaamadest (kuna see annab ülevaate nii erinevate firmade liinilendudest kui ka t¨arterlendudest) ning ka majutuse. Mina broneerisin eraldi lennufirma lehelt omale ja lastele lennud Tallinnast Londonisse ning lennujaamahotelli veebilehel ka toa.
Hindadest siis nii palju, et reis algusega Londonist liinilennuga ning majutus Tenerifel HB, maksid kokku 1150 £. Tegelikult saab isegi odavamalt, kui hästi klapitada või algusega mingist teisest lennujaamast minna. Minu ja laste lennud + ööbimine lennujaama hotellis neljale umbes 400 ¤. Arvestades naela ja euro kurssi, siis kokku umbes 1700 ¤ või veidi peale.
Lisaks autorent nädalaks alates lennujaamast, mille hinda ma ei tea, kuna mina seda ei broneerinud. Ja lisaks tulevad ka veel muud kulud toidule ja lõbustustele.
Just üks päev vaatasin Novatoursi lehelt, et samaks perioodiks neljale HB pakett Tenerifele 3800 ¤.
Kui hästi organiseerida, on võimalik klapitada küll. Muidugi tuleb arvestada kahe lennuga, aga pigem olen nõus ööbima Inglismaal, kui et välja käima sellise utooplise summa. Ja teine asi, miks meil kallimaks läks, oli see, et mina ostsin ära enne oma lennud Londonisse, seega pidime alustama reisi just sellest lennujaamast. Samas õieti tegin, kuna praegu mujale lennujaama lennates oleks ikka pilet tunduvalt kallim…
Muidugi meie klapitamise üks põhjus oli ka see, et minu kaaslane on kohalik ja kuna tema soovis meiega reisile minna, siis oli oluline, et saaksime koos minna, seega oli valida kas tuleb tema Tallinnasse ja lähme siit või lähen mina lastega sinna ja läheme sealt. Muidugi oli sealt ka kordi odavam:)

Nii et mina arvan küll, et annaks veel organiseerida, kui hästi tahta!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 10:10; 22.02 14:15; 22.02 16:25; 23.02 13:59; 24.02 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mäu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Praegu on nendele tingimustele vastava reisi leidmine keeruline juba sellepärast, et seoses Egiptuse ärakukkumisega on inimesed kes bronnivad reise õigeaegselt juba ummistanud enamuse soojadest kohtadest, näiteks Kanaarid .[/tsitaat]

Egiptus pole kuhugi ära kukkunud. Reise pole enam saada, sest kõik on välja müüdud. Uurisime ise mõni aeg tagasi ja vaid üksikud kohad olid veel saadaval. Puhas meedia ülepaisutus. Rääkige inimestega, kes seal viimase aasta jooksul käinud on või kes seal suisa kohapeal elavad, saate adekvaatsema pildi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

17. kuni 25. märtsini on kevadine koolivaheaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 10:10; 22.02 14:15; 22.02 16:25; 23.02 13:59; 24.02 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tegelikult Air Baltic on jah kõige soodsam viis Dubaisse saamiseks enamasti. Sinna lendab aga ka mitmeid teisi lennufirmasid. Ise olen korduvalt lennanud Dubaisse Emirates Airwaysiga (küll tunduvalt kallim). Vaata lennuotsinguid nagu näiteks http://www.sky24.ee/ jt analoogsed. Ma ikkagi kardan, et Sa ei tule 2500ga välja Dubai puhul :(.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 21:11; 22.02 10:05; 22.02 16:07; 23.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka vaadata lennuotsinguid. Kuigi nemad lisavad ka oma teenustasu ning näitavad veidi kõrgemat piletit, on Sul alati võimalus otse lennufirma kodulehelt broneerides veidi odavamlt saada. Vähemalt saad kohe ülevaate, mis võimalused on:)
Skyscanner annab näiteks Riiast ühe ümberistumisega 298 £ Dubaisse:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 10:10; 22.02 14:15; 22.02 16:25; 23.02 13:59; 24.02 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin nüüd ka Sky24 Dubai lende vaadata. Algusega Tallinnast jäi meie pere piletite hind vahemikku 2000-5000 eur. Algusega Riiast oli odavaim 1295 eur, aga see tähendaks veel ümberistumist ka Kiievis ja samuti pikki ooteaegu lendude vahel, ohh, ma olen vist imelik, aga 2,5-aastasega ma tunnen, et ei jaksa sellist kadalippu läbida, et kõigepealt Riiga, sealt lennujaama, siis Kiievisse, siis Dubaisse… Ja ühe suuna lennuaeg tuleb siis kokku näiteks 28 h 15 min… Ma nõrken ise juba selle aja peale, mis lastest rääkida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, reisisõbrad!

Koolivaheajaks on alles viimased otselennuga reisipaketid TENERIFE reisidele
väljumisega 22. ja 23. märtsil – kohti jagub veel vaid kiireimatele
broneerijatele!
Vaata kõiki reisipakkumisi meie kodulehelt http://www.robinsonreisid.ee

KÜSI PAKKUMIST TELLI REIS

Ainult lend Tallinn-Tenerife-Tallinn 495 �
Malibu Park*** söökideta alates 660 �
Laguna Park** söökideta alates 665 �
Paraiso Del Sol**+ söökideta alates 680 �
Bahia Flamingo*** hommiku- ja õhtusöögiga alates 815 �
Zentral Central**** hommikusöögiga alates 820 �
Iberostar Las Dalias**** hommiku- ja õhtusöögiga alates 895 �
Fanabe Costasur**** hommiku- ja õhtusöögiga alates 915 �
Isla Bonita**** kõik hinnas alates 945 �
Iberostar Torviscas Playa**** hommiku- ja õhtusöögiga alates 1005 �
Bahia Principe Tenerife Resort****+ kõik hinnas alates 1050 �

Vastutav reisikorraldaja Aurinko

Lisainfo ja broneerimine 600 1660, 600 1335, 565 3023 ja
info@robinsonreisid.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolivaheaeg kestab 17.-25.03. Seega väljumine 22.-23. jääb napilt koolivaheaja sisse, reis ise aga mitte…Mõtlen, et hädaga näpistaks veel 1-2 päeva vanast veerandist ehk alates 15.03. oleks väljumine ok, uuest veerandist aga ei tahaks. Lapsel ka selline kool, kus asutakse kohe raginaga õppetöö kallale ja tunnikontrollid ja muud tööd juba esimesel veerandi nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.02 10:41; 21.02 13:57; 21.02 17:31; 22.02 10:09; 22.02 16:46; 23.02 08:23; 23.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dubai on väga kallis maa, juba seal väljas söömine-joomine käib paljudele turistidele üle jõu. Ei ole ju nii, et ostan piletid ja majutuse ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehhiko? Selle raha eest juba peaaegu saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 09:01; 23.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub, et sa ei tahagi tegelikult niiväga reisile minna, sest vastasel juhul oleksid sa selle aja peale juba kõik tarvilikud leheküljed läbi lapanud.
Kui sa tõesti tahad veel vaheajal perega reisile minna, siis nüüd tuleb pikk nädalavahetus ja on piisavalt aega eeltöö tegemiseks. Varu mõned head tunnid aega, kasuta googlet, odavlennufirmade lehekülgi, lennujaamade lehekülgi ja lappa järjest neid läbi. Kirjuta kõik kuupäevad, kellaajad ja hinnad üles. Siis saad teha kokkuvõtte.
Näiteks Tallinnast Bremenisse saab soodsalt Ryanairiga, Bremenist saab teise lennufirmaga edasi näiteks Tenerifele või Fuerteventurale, kui sinna minna soovid. Või Marokosse. Nendesse sihtkohtadesse lendab ka Ryanair ise, aga mitte igalt poolt. Lennufirma nime ei mäleta, aga uuri Bremeni lennujaama kodulehelt lennuliine. Tuttavad käisid Bremeni kaudu Tenerifel.
Samuti võid vaadata Ryanairi enda liinilende, lappad kõik Tallinnast pakutavad sihtkohad läbi ja uurid, kust saab kuhugi edasi lennata ja mis aegadel.
Kui väga tahad, siis leiad ka selle võimaluse, aga endal peab kõvasti aega ja tahtmist olema.

Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat just seepärast ma ei tahagi mingeid ebamugavaid odavaid reise, mis sa kirjutasid. Ei taha kuskil lastega passida ja n+1 ümberistumist teha. Dubai ei ole välja söömise suhtes eriti kallis maa. Olen korduvalt käinud. Tavalisemad kohad on vaat et odavamad kui Eestis, eriti pean silmas mõnusate rahvusköökidega tavalisi söögikohti. Nt Liibanoni köök, Tai köök, India – seal väga levinud ja väga taskukohase hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 21:11; 22.02 10:05; 22.02 16:07; 23.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vat just seepärast ma ei tahagi mingeid ebamugavaid odavaid reise, mis sa kirjutasid. Ei taha kuskil lastega passida ja n+1 ümberistumist teha. Dubai ei ole välja söömise suhtes eriti kallis maa. Olen korduvalt käinud. Tavalisemad kohad on vaat et odavamad kui Eestis, eriti pean silmas mõnusate rahvusköökidega tavalisi söögikohti. Nt Liibanoni köök, Tai köök, India – seal väga levinud ja väga taskukohase hinnaga.[/tsitaat]

No aga milles siis probleem, kui odavaid ebamugavaid reise ei taha?
Võtad aga reisikorraldaja lehe lahti ja muudkui broneerid reisi omale sobivasse sihtkohta. Iseasi muidugi, kas eelarve võimaldab…

Kui aga eelarve ei luba, siis tulebki vaadata ja otsida soodsamaid variante. Kui muidugi ikka on tahtmine reisile minna:)

Soovitan ka Soome reisikorraldajate pakkumisi vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga Aurinkomatkade Soome lehel on ju hulgim igasuguseid reise. Absoluutselt iga päev on mitu väljumist erinevatesse kohtadesse. Saad ju klapitada nii et veerandi lõpust võtad lapse paar päeva varem koolist ära, siis paljudes koolides enam uut materjali edasi ei võeta. Meie koolis on näiteks mittesoovitav reisil olla just veerandi algul, kui ei saa minna koolivaheajal, siis erandjuhul võib olla reisil viimasel nädalal enne koolivaheaega. Selleks perioodiks on Helsingist väljumisega ikka väga palju variante. Jah tõesti neis kõigis kohtades ei ole väga soe sel ajal nii et meres ujuda saaks. Ilmselt jääb sul ikkagi kaugemate kohtade puhul rahast puudu, eriti veel kui sa ei taha ümberistumisi. Valik ongi selline, et kas maksad Eestist väljudes rohkem raha ja sõidad otse mugavalt kohale või kui raha pole talud ebameedlivusi, odavlennufirmasid, ümberistumisi. Kui sa Eestist otse selleks perioodiks võimalused oled maha maganud, jääb üle taluda ümberistumisi või muuta natuke reisi aega näiteks enne õppeveerandi lõppu. Valik on tõesti Eestist väga piiratud. Aga kui sa ei ole ümberistumistega nõus, siis ju ei olegi muud valikut kui Eesti piiratud valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:36; 23.02 11:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Koolilaps Reis märtsi koolivaheajal – kas üldse võimalik leida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.