Esileht Hobinurk Reis Portugali.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Reis Portugali.

Postitas:

Tere.
Mure on siis järgmine. Soovin minna novembris Portugali, sihtkohaks võiks olla Lissabon, pole elus veel lennukiga lennanud ja pea on laiali otsas. Ehk oskab keegi jagada soovitusi millest alustada. Kus ma leiaksin piletid? Millega arvestama pean? Kas lisandub veel täiendavaid tasusid?
Iga infokilluke on kasulik.

Tänud kõigile kes viitsivad vastata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 22:48; 01.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma rohkemat oodanudki 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 22:48; 01.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.bookinghouse.ee/

Oma kogemuse najalt: vali lennujaamas taksot hoolega. Me saime haledalt tünga, linnas selgus, et arve oleks pidanud 4x väiksem olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuli koju ja ütleb mulle “noh, kähku-kähku riided seljast ja mine seisa peegli ette käte peale”.
Mina mõtlen, et no on ikka enne poose proovitud, aga see on küll midagi uut ja huvitavat. Võtan siis riided seljast ja lähen seisan peegli ette käte peale.
mees tuli minu juurde, pani pea minu jalge vahele, vaatas peeglisse ja ütles: “Jah, habe mulle küll ei sobi novembris Lissaboni sõitmiseks kuna selle lennuga lendab kägu kellel on pea otsas laiali”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 23:20; 02.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise otsin pileteid skyscanneriga. Kui reisiaeg pole kivist, siis saab väljumiseks panna terve kuu ning pärast tabelist vaadata, mis kuupäevadel kõige odavam on. Kiire vaatusega selgus, et nt 10-17 on kõige odavam, 217€, Lufthansa, ümberistumisaeg mõistlik.

Mida sa täiendavate tasude all silmas pead? Mingi maksmise tasu võib olla, oleneb mis kaardiga kavatsed osta, aga see on väga väike, kaks nädalat tagasi pileteid ostes oli vist 2€. Pagas, istekohad, priority boarding võivad ka olla, aga see oleneb juba mis lennufirmaga sõidetakse ning kas neid üldse soovitakse.

http://trip.ee/content/palun-abi-lendan-esimest-korda.html?page=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta sellest, et kasuta nt google’t perekooli asemel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novembris on Lissabonis tavaliselt külm, rõske ja vihmane – ei soovita. Üleüldse pole Lissabonis tegelikult eriti midagi teha või vaadata, planeeri parem reis kuhugi põnevatesse rannikuäärsetesse küladesse oma portugalireisi.

Lihtsalt soovitus sagedaselt Lissaboni külastajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://trip.ee/node/93691

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.bookinghouse.ee/

Oma kogemuse najalt: vali lennujaamas taksot hoolega. Me saime haledalt tünga, linnas selgus, et arve oleks pidanud 4x väiksem olema.

Miks peaks üldse keegi Lissaboni lennujaamas takso võtma? Või seda soovitama? Lennujaamas on olemas metroopeatus ja metrooga saab kesklinna kiiresti, lihtsalt ja odavalt. Kui tõesti peaks olema kange tahtmine taksoga sõita, siis iga lennujaama informatsioonilehelt saab infot selle kohta palju keskmiselt maksab takso kesklinna.

Mina soovitaksin küll Lissaboni soojalt. Samas aga tervet nädalat linnas ei passiks. Kindlasti käiksin ära imeilusas linnakeses Sintras, kuhu saab kiiresti ja lihtsalt rongiga. Ja siis veel Euroopa läänepoolseimas punktis, või üldse rannikul. Nii et kombineeriksin linnareisi loodusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletid, näiteks skyscanner.net lehel. Panin suvalised novembri kuupäevad, sain mingi 240 eur pakkumise (TAP läbi Oslo). Küllap need keskkonnad natuke juurde küsivad, aga mitte väga palju.

Alusta majutusest! Airbnb, booking.com. Kui ise ei oska bronnida, siis võta mõni reisikogenum sõber appi.

Veel parem, võta sõber v sõbranna kaasa, koos lõbusam.

Lennujaamast linna saab metrooga.

Lissabon ja kogu Portugal on väga lahe. Suure ajalooga väike riik! Sõbralik, ootamatult vaoshoitud käitumisega rahvas.

Ise käisin aasta tagasi. Perekoolis oli Lissaboni kohta lõim, otsi üles, seal oli täitsa kasulikke soovitusi.

Rannikuäärsed külad võib muidugi ka sisse võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 15:05; 02.10 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletid, näiteks skyscanner.net lehel. Panin suvalised novembri kuupäevad, sain mingi 240 eur pakkumise (TAP läbi Oslo). Küllap need keskkonnad natuke juurde küsivad, aga mitte väga palju.

Alusta majutusest! Airbnb, booking.com. Kui ise ei oska bronnida, siis võta mõni reisikogenum sõber appi.

Veel parem, võta sõber v sõbranna kaasa, koos lõbusam.

Lennujaamast linna saab metrooga.

Lissabon ja kogu Portugal on väga lahe. Suure ajalooga väike riik! Sõbralik, ootamatult vaoshoitud käitumisega rahvas.

Ise käisin aasta tagasi. Perekoolis oli Lissaboni kohta lõim, otsi üles, seal oli täitsa kasulikke soovitusi.

Rannikuäärsed külad võib muidugi ka sisse võtta.

ma ei saa aru miks peab sõbrannasid kaasa vinnama,et oleks lõbus…täiesti haige mõtlemine…kas peavad hambad irvakil iga maailmamunanuka pääl olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 23:20; 02.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Sintra https://en.wikipedia.org/wiki/Sintra ja Cabo da Roca https://en.wikipedia.org/wiki/Cabo_da_Roca on väga ilusad ja väga lihtsad kohale saada.
Taksoga võib vabalt sõita, ei ole kallis ja kui linna ei tunne, saab lihtsamalt kohale. Aga muidu on ühistransport väga hea, VAJA taksot tõesti ei ole.
Head reisi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 15:05; 02.10 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks veel käia seal https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%81guas_Livres_Aqueduct

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennujaamast saab otse metroosse. Piletiautomaadist saab pileti osta. Kui inglise keel selge, saab Lissabonis hakkama. Metrooga liiklemine kesklinnas on üsna lihtne. Käige südalinnas, jalutage Belem piirkonnas (trammiga nr 15 saab sinna südalinnast). Sealsamas kesklinnas saab Cais do Sodre metroopeatusest ka rongijaama, millega saab sõita Cascais piirkonda (piletiostu süsteem kõikjal sama) või 2 metroopeatust enne Rossio’st saab rongiga sõita Sintra piirkonda. Googeldage neid kohti, et kas pakuvad huvi. Need on peamised turistikohas Lissabonis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novembris on Lissabonis tavaliselt külm, rõske ja vihmane – ei soovita. Üleüldse pole Lissabonis tegelikult eriti midagi teha või vaadata, planeeri parem reis kuhugi põnevatesse rannikuäärsetesse küladesse oma portugalireisi.

Lihtsalt soovitus sagedaselt Lissaboni külastajalt.

Tohoh!
Üks teine sagedane Lissaboni kälastaja siin arvab, et pole toredamat ja paremat linna lühipuhkuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Reis Portugali.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.