Esileht Hobinurk Reis Türki neljaks-viieks päevaks

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Reis Türki neljaks-viieks päevaks

Postitas:

Kas mõni reisibüroo korraldab paketireise Türki ka vähemaks ajaks kui seitsmeks ööks? Vaatasin nt Novatours ja Kiddytours pakkumisi – kõik nädal aega. Aga mul võimalik vaid nt neljaks päevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime suvel estravel iga ja olime 4 päeva. Vb praegusel ajal ei pakudagi lühi reise.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 06:49; 09.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novatours pakub isegi 2 ööks Türgi reise, ise käisime 4 päevasel.
Kodulehel on ju kõik pakkumised olemas, võtsin suvalise hotelli.

https://www.novatours.ee/otsing/index/step3/show/dc/TR/c/AYT/h/TRAMERYAN/s_travel_type/beach/s_duration_from/2/s_duration_to/4/s_adults/2/s_childs//s_childs_age/1-1-1/s_price_from/30/s_price_to/10000/s_price_for/person/s_country/TR/s_sort/checkin_asc

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 09:18; 04.11 09:41; 19.11 08:23; 19.11 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane reis ise kokku. Turkish airlines’t piletid ja hotell vahendajateta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova jt pakkumised tavaliselt ongi 7 päeva mida reklaamitakse. Kuid tegelikult käivad enamik inimesi kas 10-12 või 14 päeva Türgis. Kuna lennud ühel korraldajal on tavaliselt 2 või 3 korda nädalas saab ka lühemaid reise, lihtsalt võta korraldaja või oma reisibürooga (kui seda ei ole siis mõne suuremaga nt Estravel) ühendust ja nad saadavad pakkumise. KUID üldjuhul mida lühem reis seda kallim hind,selleks pead valmis olema. Nt kui reklaam on nädal 500 euri siis 4 päeva ei tähenda 500/7*4=285 eurot.

Lennuhinna kulu edasi-tagasi on büroole ikka sama ja paljud hotellid ei ole nõus müüma tuba vähemaks kui nädal, seda eriti kõrghooajal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova jt pakkumised tavaliselt ongi 7 päeva mida reklaamitakse. Kuid tegelikult käivad enamik inimesi kas 10-12 või 14 päeva Türgis. Kuna lennud ühel korraldajal on tavaliselt 2 või 3 korda nädalas saab ka lühemaid reise, lihtsalt võta korraldaja või oma reisibürooga (kui seda ei ole siis mõne suuremaga nt Estravel) ühendust ja nad saadavad pakkumise. KUID üldjuhul mida lühem reis seda kallim hind,selleks pead valmis olema. Nt kui reklaam on nädal 500 euri siis 4 päeva ei tähenda 500/7*4=285 eurot.

Lennuhinna kulu edasi-tagasi on büroole ikka sama ja paljud hotellid ei ole nõus müüma tuba vähemaks kui nädal, seda eriti kõrghooajal.

No Novatoursil on ikka väga palju pakkumisi 2-4 ööks, lausa raske nende vahelt pikemaid leida 🙂 Eriti palju just Türgi Rivierale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:50; 09.11 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova jt pakkumised tavaliselt ongi 7 päeva mida reklaamitakse. Kuid tegelikult käivad enamik inimesi kas 10-12 või 14 päeva Türgis. Kuna lennud ühel korraldajal on tavaliselt 2 või 3 korda nädalas saab ka lühemaid reise, lihtsalt võta korraldaja või oma reisibürooga (kui seda ei ole siis mõne suuremaga nt Estravel) ühendust ja nad saadavad pakkumise. KUID üldjuhul mida lühem reis seda kallim hind,selleks pead valmis olema. Nt kui reklaam on nädal 500 euri siis 4 päeva ei tähenda 500/7*4=285 eurot.

Lennuhinna kulu edasi-tagasi on büroole ikka sama ja paljud hotellid ei ole nõus müüma tuba vähemaks kui nädal, seda eriti kõrghooajal.

Ei käi enamik inimesi 10-14 päeva Türgis. Vaatamata sellele, et Türgi on mu lemmikkohti ja olen seal käinud ligi 10 korda juba, ei viitsiks ma küll seal kauem kui nädal korraga olla.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 09:18; 04.11 09:41; 19.11 08:23; 19.11 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova jt pakkumised tavaliselt ongi 7 päeva mida reklaamitakse. Kuid tegelikult käivad enamik inimesi kas 10-12 või 14 päeva Türgis. Kuna lennud ühel korraldajal on tavaliselt 2 või 3 korda nädalas saab ka lühemaid reise, lihtsalt võta korraldaja või oma reisibürooga (kui seda ei ole siis mõne suuremaga nt Estravel) ühendust ja nad saadavad pakkumise. KUID üldjuhul mida lühem reis seda kallim hind,selleks pead valmis olema. Nt kui reklaam on nädal 500 euri siis 4 päeva ei tähenda 500/7*4=285 eurot.

Lennuhinna kulu edasi-tagasi on büroole ikka sama ja paljud hotellid ei ole nõus müüma tuba vähemaks kui nädal, seda eriti kõrghooajal.

Ei käi enamik inimesi 10-14 päeva Türgis. Vaatamata sellele, et Türgi on mu lemmikkohti ja olen seal käinud ligi 10 korda juba, ei viitsiks ma küll seal kauem kui nädal korraga olla.

Enamusest ei tea rääkida, kuid ise kunagi alla 12 päeva ei lähe ja sellestki jääb väheks.
Eks inimesed ongi erinevad selles suhtes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 12:53; 12.11 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamusest ei tea rääkida, kuid ise kunagi alla 12 päeva ei lähe ja sellestki jääb väheks.
Eks inimesed ongi erinevad selles suhtes.

Türgi mõlemad reisid on mu reiside top viimased. Inimesed, miks te viisakamates kohtades ei käi? Hispaania? Araabia Ühendemiraadid?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 19:59; 09.11 17:55; 18.11 22:48; 19.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on Türgi suht räpane. Ei saa aru mis neid inimesi sinna võlub. Ma ei reisi selle jaoks et terve reis 5 tärni hotellis istuda. Seda võin eestis ka teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 06:49; 09.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on Türgi suht räpane. Ei saa aru mis neid inimesi sinna võlub. Ma ei reisi selle jaoks et terve reis 5 tärni hotellis istuda. Seda võin eestis ka teha.

Just. Lisaks kohutavalt tüütud teenindajad ja kaupmehed.
Ei saa aru, miks soliidsemates kohtades ei käida. Vahemerd on mujal ka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 19:59; 09.11 17:55; 18.11 22:48; 19.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on Türgi suht räpane. Ei saa aru mis neid inimesi sinna võlub. Ma ei reisi selle jaoks et terve reis 5 tärni hotellis istuda. Seda võin eestis ka teha.

Just. Lisaks kohutavalt tüütud teenindajad ja kaupmehed.

Ei saa aru, miks soliidsemates kohtades ei käida. Vahemerd on mujal ka.

Kui ainult rannas tahad puhkuse veeta, siis on Türgis hotellide ja resortide valikut küllaga, leia ainult see õige. Puhtad ja superhea teenindusega, kõikvõimalike mugavustega. Kui su jaoks on Türgi kaupmehed tüütud, siis pole sa maailmas eriti ringi käinud ega tavalisi Aasia ega Aafrika kaupmehi näinud. Türgi omad on ikka lapsemäng.
Aga kui ringi reisida, siis on Türgi imeline maa – milline loodus, milline ajalugu! Pamukkale, marmorimäed, metsad ja mägikülad, vanad ja uued mošeed – uhke ja ilus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:50; 09.11 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on Türgi suht räpane. Ei saa aru mis neid inimesi sinna võlub. Ma ei reisi selle jaoks et terve reis 5 tärni hotellis istuda. Seda võin eestis ka teha.

Just. Lisaks kohutavalt tüütud teenindajad ja kaupmehed.

Ei saa aru, miks soliidsemates kohtades ei käida. Vahemerd on mujal ka.

Türgi kaupmehed on tõesti tühiasi Aasia omade kõrval. Samuti see kohutav räpasus. Märkimisväärselt hullem kui Türgis.

Eelpoolmainitud soliidsed kohad nagu Hispaania jne jätavad külmaks. Lastega perele on Türgi väga sobilik variant. Kellel soovi, on palju põnevat asvastada, samas ei pruugi teinekord kogu reisi vältel üldse hotelli territooriumilt välja minna, kõik vajalik on kohapeal olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 12:53; 12.11 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelpoolmainitud soliidsed kohad nagu Hispaania jne jätavad külmaks. Lastega perele on Türgi väga sobilik variant.

Miks Hispaania ei ole lastega perele sobilik? Aga AÜE? Esimest korda käisime paarkümmend aastat tagasi, kui laps oli 6-ilusad rannad, luksus, erinevad huvitavad emiraadid, näha ja tegevust kui palju! 15 päeva on selline mõnna paras aeg seal lebotada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 19:59; 09.11 17:55; 18.11 22:48; 19.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgem unustage lennuaega, Türgi kasuks räägib väga lühike lend, eks lapsed on erinevad, aga minu lapsed nt 6h (veel) lennukis vastu ei pea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 09:18; 04.11 09:41; 19.11 08:23; 19.11 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgem unustage lennuaega, Türgi kasuks räägib väga lühike lend, eks lapsed on erinevad, aga minu lapsed nt 6h (veel) lennukis vastu ei pea.

Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa on sama ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 19:59; 09.11 17:55; 18.11 22:48; 19.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgem unustage lennuaega, Türgi kasuks räägib väga lühike lend, eks lapsed on erinevad, aga minu lapsed nt 6h (veel) lennukis vastu ei pea.

Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa on sama ju.

Mandri Hispaania siis, Kanaaridele on 6h ja ülejäänud kohtadesse mingeid 4-päevaseid pakettreise ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 09:18; 04.11 09:41; 19.11 08:23; 19.11 11:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Reis Türki neljaks-viieks päevaks