Esileht Hobinurk Reis Türki

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Reis Türki

Postitas:

Kuna ma ei ole seni suur reisisell olnud, siis ootaks targemate nõu.

Leidsin soodsa hinnaga Türgi reisi. Aga tripi kestus on vaid 3 päeva. Kel kogemusi. Kas nii lühikene reis tasub end ära? Oma peas mõtlen, et just sobikski lühike aeg, kuna puhkus on lühike ja selle aja jooksul pean jõudma veel muidki asju teha.

Reisi eesmärk oleks näha maad, natukene rannas lebotada ja külastada kohalikku turgu. Vaatamisväärsusi küastada ei ole vist nii lühikese reisi jooksul võimalik? Ehkki see huvitaks ka väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 10:36; 15.07 10:52; 15.07 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina nii lühikeske ajaks ei läheks. Tahaks ikka sellist nädalast reisi, siis jõuab ennast tõesti muust elust välja lülitada ja puhata. Lendamine on üsna tüütu, ainult kolme päeva pärast ei viitsiks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see 3 päeva välja näeb? Kui kohal 1. päeva hommikul ja ärasõit 3. päeva õhtul, siis jõuad mõned vaatamisväärsused ikka ära näha, kas käid ise või ostad kohalikelt giidiga reisi.
Ja olenab ju, kuhu sõidad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:43; 16.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline firma nii lühikest müüb? Kas kohale jõudmise ja tagasilennu päev on ka selle 3 hulgas?
Pead ikka tõeline lennujaamade ja lendamise fänn olema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 10:48; 15.07 10:56; 15.07 10:57; 16.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikeseks jääb. Miinimum 5 päeva oleks ehk mõeldav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline firma nii lühikest müüb?

Ei tahaks linki panna. Pärast peetakse reklaamiks. Aga 3-päevaseid reise müüakse ka Hispaaniasse.

Tänan, olen vastuse saanud. Nii lühike reis ei tasu end ära. Nii arvasin ise ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 10:36; 15.07 10:52; 15.07 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Türki ka SmartLynxi lendab, siis ei pruugi selle ajaga kohalegi jõuda.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 10:48; 15.07 10:56; 15.07 10:57; 16.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tripi kestus on vaid 3 päeva.

Seda nimetatakse Türgis lõunatamas käimiseks.
Kui võimalused piiratumad, siis proovi ikka pikemalt koha peal peatuda.
Ja korralda neid reise lihtsalt harvemini.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks linki panna. Pärast peetakse reklaamiks

Vaevalt selle rabamiseks läheb, pane ikka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 10:48; 15.07 10:56; 15.07 10:57; 16.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tasub, aga ainult rannapuhkuseks. Paljud sõidavad ju Eestiski 3-4 tundi, et paar päeva Pärnus- Haapsalus puhata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, olen vastuse saanud. Nii lühike reis ei tasu end ära. Nii arvasin ise ka.

Istanbuli pakkumist mõtled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 12:16; 15.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks linki panna. Pärast peetakse reklaamiks

Vaevalt selle rabamiseks läheb, pane ikka.

https://www.reisiparadiis.ee/reisid/turgi-20-07-2019/?date=20190720

Ahhaa, lugesin valesti. Mitte 3 päeva, vaid 3 ööd. See vist natukene muudab asjaolusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 10:36; 15.07 10:52; 15.07 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud lühikestel reisidel nii, et 3 täispäeva kohapeal, mitte küll otseselt päikesereisidel. vahel lihtsalt ei ole võimalik puhkust saada, aga hirmsasti oleks vaheldust ja puhkust vaja, siis 4-5 päeva nädalavahetuse ja vabade päevadega kombineerides mängib välja. valin ühe koha – linna, looduskauni koha vmt ja siis sealt eriti rohkem ei liigu, kui jalgsikäigu või lühikese ühistranspordisõidu kaugusesse jääb. niimoodi saab sellest 3 päevaga reisitunde kätte küll.

kui selle Türgi hind on hea ja ikka väga tahaks reisile, miks mitte siis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tasub, aga ainult rannapuhkuseks. Paljud sõidavad ju Eestiski 3-4 tundi, et paar päeva Pärnus- Haapsalus puhata.

See pole päriselt võrreldav. Lendamisele lisandub lennnuaaamas passimise aeg. Paketireisidel, kus enne check ini teha ei saa netis, soovitatakse kohal olla 2 tundi enne lendu. Türki lendab mingi 4 tundi, nii et koos lennujaamas veedetud ajaga 6 tundi, edasitagasi 12 tundi. Pluss siis transfeer sihtkohas, sõltub kaugel hotell on. Eks oleneb muidugi lennu kellajast ka, aga kui sa pead nt olema lennujaamas hommikul kell 5-6, jõuad kohale küll normaalsel ajal, aga oled väga väsinud sest ülivarasest tõusmisest ning lennujaamast/lennust. Kui lend on normaalsemal ajal, siis jällegi jõuad kohale juba õhtupoolikul nii, et esimene päev nagu ei jõuagi midagi teha. Registreerid ennast hotelli, sööd õhtust, jalutad pisut ja ongi esimene päev läbi. Siis tuleb üks täispäev ja siis tagasisõit. Eks oleneb jälle, mis kell see tagasisõit on. Kas jõuab selle kolmanda päevaga midagi ette võtta või tuleb varakult liikuma hakata. Enamasti peab äralennu päeval hotellist välja registreerima hiljemalt 12:00. Nii et isegi kui on äralend õhtupoole, siis oled juba hotellitoast ilma. Saad muidugi pagasi hotelli hoiule jätta ja nt hotelli rannas peesitada või kuskil jalutada, aga see on ikka juba selline ärev kohe-hakkame-minema aeg. Ehk siis reaalselt kipub sellise kolmepäevase türgi reisi korral ainult üks päev suvitamiseks jääma, ülejäänud kaks päeva on poolikud, suur osa aega kulub reisimisele. Lisaks pead lendude ajal arvetama alati võimalusega, et lend hilineb, neid uudiseid oleme me kõik lugenud. Kui on nädalane reis ja lend hilineb nt 10 tundi, on kahju küll, aga elab üle, jõuab puhata ka. Aga kolmepäevasel reisil 10 tundi hilinemist tähendab seda, et sisuliselt puhakmise aega ei jäägi.

Ja kui nüüd mõelda, kui suure hinna sellest reisimisest moodustab lend ja kui suure hotellid, siis tegelikult on see ikka päris kallis lõbu ka. Päeva kohta hind tuleb ikka palju odavam, kui vähemalt 5-päevane reis teha, veel parem 6-8-päevane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahhaa, lugesin valesti. Mitte 3 päeva, vaid 3 ööd. See vist natukene muudab asjaolusid.

460.- kolme päeva eest nüüd küll mingi superhind pole. Alla 5 tärni ei ole mõtet Türgis olla, paras peldik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 12:16; 15.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub ikka, mina lähen ka just (olen enne korduvalt Türgis käinud ka) 4 ööks pakettreisiga Türki kohe. 4* ja kõik hinnas. Türgi 4* hotellid (erinevalt nt Egiptus) on väga ilusad.

Kohapealsed turud, vaatamisväärsused ja ööelu/linnaelu/rannaelu jõuab selle ajaga ilusti ära vaadata. Aga hind on natuke kallis sul, mina ostan selle sinu hinna eest tavaliselt 7-päevase kõik hinnas pakettreisi Türki. Mul läks 4 ööd maksma praegu 300€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:18; 17.07 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, 8 päeva (7 ööd) saaks enam-vähem sama raha eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:43; 16.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 4 ööd maksma praegu 300€.

Kuidas see võimalik on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 10:48; 15.07 10:56; 15.07 10:57; 16.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 4 ööd maksma praegu 300€.

Kuidas see võimalik on?

Mind see ka täitsa huvitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 4 ööd maksma praegu 300€.

Kuidas see võimalik on?

Mind see ka täitsa huvitaks.

Praegu nüüd sellesse suvesse ostes ongi juba kallis, kui just ei jäta nii viimasele hetkele, et läheks viimase hetke pakkumise alla. Mina olen ostnud alati kõik reisid uueks kevadeks-suveks ära sügisel kohe kui varajase tellija soodustusega need välja tulevad.
Antud 4 ööga pakett on ostetud Novatoursist. Ja kui mõtelda, et 7 ööd kõik hinnas pakettreisid maksavad umbes 500€, siis pole ju 4 ööd 300€ kallis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:18; 17.07 09:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Hobinurk Reis Türki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.