Esileht Hobinurk Reisifirma soovitus.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Reisifirma soovitus.

Postitas:

Soovitage võhikule usaldusväärseid reisifirmasid.
Soovin minna perega reisile, aga ei suuda valida firmat mis oleks usaldusväärne ja soodne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 12:56; 19.03 13:13; 19.03 13:39; 19.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei suuda valida firmat mis oleks usaldusväärne ja soodne.

sellist ei ole. soodsatelt reisikorraldajatelt ei saa eeldada usaldusväärsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alustan tavaliselt sihtkoha valimisest. Guugeldades tuleb siis erinevaid firmasid välja, võrdlen hindu ja guugeldan ka pakkujaid juba eraldi. Must nimekiri on tarbijakaitse lehel üleval, sellest on ka abi.
Tahad puhkust lähedal või kaugemal? Päikesereisi või kultuuri, matka? Linna või loodust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 13:08; 19.03 13:25; 19.03 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodne – hmm… mõnikord juhtub nii, et need kaks asja välistavad teineteise. Kui ise reisi ei viitsi organiseerida, siis vali kõigepealt turvalised reisibürood ja võta pakkumised. Ja kui pakkumised olemas, siis vali soodsuse järgi.

Estravel on üks neist, keda mina usaldan, olen nendega firmasiseselt palju koostööd teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei suuda valida firmat mis oleks usaldusväärne ja soodne.

sellist ei ole. soodsatelt reisikorraldajatelt ei saa eeldada usaldusväärsust.

No sõnastan ennast siis ümber. Milline usaldusväärsetest võiks olla kõige soodsam!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 12:56; 19.03 13:13; 19.03 13:39; 19.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turvalised on kindlasti Tensi-Reisid ja Germalo, aga muidugi mitte nii soodsad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti oleneb, mida sa teha tahad. Kas lihtsalt randa lebama sõita, et firma orgunnib ainult lennu, transfeerid ja majutuse?
Või põhjalikumalt maaga tutvuda, et ca 9 päeva on ekakursioone täis, erinevad ööbimiskohad, täisteenus giidilt, kõikvõimalikud atraktsioonid?
Nt Breger teeb väga tasemel Aasia tuure üsna heade hindadega, arvestades, mida selle raha eest pakutakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 13:08; 19.03 13:25; 19.03 14:37;
To report this post you need to login first.

oleneb ikka sihtkohast, aga tuttavatel-sugulastel head kogemused:
– Germalo (ema käinud 10x, alati rahul)
– Albion Reisid (sugulane käib aastaid, aga tal palju raha ka…)
– Tiit Reisid – väga tore Peterburi reis oli
– Astellaria – kui aiareisid huvitavad

Vahemere äärde saab lisaks Novatoursiga (no on veidi jura, aga vähemalt otse…) soomlaste mõnevõrra kobedamate reisikorraldajatega Helsinkist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mugavad ja tahame lihtsalt pakettreisi hotelliga kuskil ranna lähedal. Ei soovi kultuurireisi, lihtsalt vedeleda. Ise oleme mõelnud Bulgaaria ja Malta peale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 12:56; 19.03 13:13; 19.03 13:39; 19.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novatours,go travel. Internet on avatud,guugelda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novatours,go travel. Internet on avatud,guugelda!

Guugeldanud oleme mitu päeva. Soovin kuulda soovitusi kogemuste põhjal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 12:56; 19.03 13:13; 19.03 13:39; 19.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Germaloga reisinud kolm korda ja alati väga rahule jäänud, nagu käte peal kannavad oma grupi inimesi, aitavad isegi inglise keelt mitteoskavatel vanainimestel söögikohas toitu valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kidy tour, aga neil on vaid Türgi ja Egiptus valikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maltale ei soovitaks vedelema sõita, seal on nii mõnus ringi sõita, päris palju on, mida vaadata, ühistransport väga hea ja odav. Ja liivarandu praktiliselt polegi, mõni üksik.
Novatoursilt olen Bulgaaria ostnud, Türgi vist ka, kindlalt ei mäleta, kellega Küprosel käisime. Need on kõigil praegu odavad, hind sõltub su enda valitud hotellist ja toitlustamisest.
Hispaania ja Costa Brava rannik – oleme käinud firmaga, mille nimi ongi Sinu reisikorraldaja. Alati rahule jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 13:08; 19.03 13:25; 19.03 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novatours, Tez Tour, Aurinko, Germalo Reisid, Tensi Reisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta tõesti ei sobi, kui rannas vedeleda tahad. Pigem mingi Kreeka saar, nt Kreeta või mõni väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hea suhe Tuusik.ee tydrukutega, Tuusik.ee müüb Novatoursi ja Tez Touri reise.
Olen nendega käinud Bulgaarias ja Egiptuses, varsti lähen Türki (Läti Tez Tour’i reis), broneeritud veel sügiseks Bulgaaria, talveks Egiptus.
Asjaajamine kiire ja korrektne, vastavad praktiliselt kohe, kuulavad soovid ära, teevad vastava pakkumise. Maksta saab järelmaksuga, 60€inimese pealt sissemaks, 1 kuu enne reisi peab kogu summa makstud olema. Ainult see detail- residokumendid tulevad meilile, ise peab välja printima. Olen nende kaudu ka reisikindlustuse teinud, saadavad mitme firma pakkumise, nendest valid mis meeldib.
Mu meelest on mugav.
Oma esimese Tyrgi reisi ostsin Novatoursist, ei meeldinud see neiu seal ja tema suhtumine. Eesti keelt rääkis kange keelega, infot tuli tast nagu tangidega välja kiskuda…Jäi kahtlus, et ei saa eesti keelest tegelikult aru, ainult lihtsamad laused.
Mu meelest on praegu Bulgaariasse väga häid pakkumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta tõesti ei sobi, kui rannas vedeleda tahad. Pigem mingi Kreeka saar, nt Kreeta või mõni väiksem.

Kas Kreeka saared on tunduvalt erinevad? Korful tundus, et turistid ei ole sinna väga oodatud. Lisaks seal oli väga räpane, suured prügikuhjad teede ääres.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk Reisifirma soovitus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.