Esileht Hobinurk Reisifirmadel vist päris valus praegu.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Reisifirmadel vist päris valus praegu.

Postitas:

Eestis vist mõjutab kõige valusamini see karoona just hetkel reisifirmasi. Need kes on pikemalt ette ostnud, need vb veel reisivad…aga praegu vist väga ei osteta reise? Tundub vähemalt nii…kuna reise pakuvad nad päraegu väga heada hindadega. Nii, et kellel muidu raha napib- saab praegu reisima minna:D

Mis valdkondi veel mõjutab? Tean, et hiinast kauba kättesaamisega on raskusi..Aga ehk meie majandusele väga hullult ehk see karoona ei mõju.

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toas saab kodus ka olla. Kes ütleb, et selles kohas, selleks ajaks kui kohale jõuad, pole kehtestatud liikumiskeeldu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Corona/koroona on selle tõve nimi! Kuidas on võimalik, et inimesele see veel meelde pole jäänud? Parandasin ka endal ära, pada sõimas katelt 🙂

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Corona/korona on selle tõve nimi! Kuidas on võimalik, et inimesele see veel meelde pole jäänud?

Eesti keeles on see siiski koroona.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Corona/koroona on selle tõve nimi! Kuidas on võimalik, et inimesele see veel meelde pole jäänud? Parandasin ka endal ära ????

Mina imestan jätkuvalt selle üle, et inimesed massiliselt kirjutavad garantiin. Mitu kuud veel aega läheb, enne kui kõik selle sõna selgeks saavad?

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis vist mõjutab kõige valusamini see karoona just hetkel reisifirmasi. Need kes on pikemalt ette ostnud, need vb veel reisivad…aga praegu vist väga ei osteta reise? Tundub vähemalt nii…kuna reise pakuvad nad päraegu väga heada hindadega. Nii, et kellel muidu raha napib- saab praegu reisima minna:D

Mis valdkondi veel mõjutab? Tean, et hiinast kauba kättesaamisega on raskusi..Aga ehk meie majandusele väga hullult ehk see karoona ei mõju.

Kas AliExpress üldse saadab veel praegu pakke?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:12; 02.03 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas AliExpress üldse saadab veel praegu pakke?

Saadavad küll, ma iga nädal mõne kätte saanud.

Mis reisimisse puutub, kui reise ära ei müü siis hakkavad koondama ja paljud jäävad tööta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mul jaanuaris tellitud pakk ootab ikka veel saatmist, pole veel teele pandud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:12; 02.03 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis reisimisse puutub, kui reise ära ei müü siis hakkavad koondama ja paljud jäävad tööta.

Ausalt öeldes, need reisifirmad ongi muidusööjad, kes müüvad toodet, millele nõudlus järjest vähemaks jääb ja tore on. Enamik inimesi ostab reisi netist ja reisib omal käel, mitte ei toida mingit mõttetut reisibürood.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadavad küll, ma iga nädal mõne kätte saanud.

teemast välja, aga tõesti huvitab mida sa sealt iga nädal tellid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Corona/koroona on selle tõve nimi! Kuidas on võimalik, et inimesele see veel meelde pole jäänud? Parandasin ka endal ära ????

Mina imestan jätkuvalt selle üle, et inimesed massiliselt kirjutavad garantiin. Mitu kuud veel aega läheb, enne kui kõik selle sõna selgeks saavad?

Aga sa pane nad niikauaks karantiini, kuni selgeks saavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Reisifirmadel vist päris valus praegu.