Esileht Ajaviite- ja muud jutud reisikaaslast

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: reisikaaslast

Postitas:
Kägu

Tahaks nädalasele puhkusereisile minna, Taisse. Mees jääks koju last hoidma. Tai on küll kaugel ja lennud pikad, aga kohapealsed olud ahvatlevad mind Euroopast rohkem. Mul ei ole iseenesest midagi ka üksi reisimise vastu, kuid siiski mõtlesin, et oleks tore, kui saaks õhtuti kellegiga veini juua ja maailmaasju arutada, näiteks…
Reisi aeg võiks olla märtsi II pool või aprilli I pool, seega umbes kuu aja pärast. Vaataks viimase hetke pakkumisi, algusega Helsinkist. Reisikaaslase vanus võiks olla üle 30, ehk isegi 35+. Jäta kontakt, kui oled huvitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: reisikaaslast

Helsinkist peaks ikka Thaisse minema. Taisse saaks ka Helsingist minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Helsinkist peaks ikka Thaisse minema. Taisse saaks ka Helsingist minna.[/tsitaat]

Olid abiks, tänan väga! 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
sanshain

nädalaks taisse? mis mõte on nii lühikeseks ajaks nii kaugele minna, mine siis parem türki või kuhugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
sanshain

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olid abiks, tänan väga! :)[/tsitaat]
ja nimelt, kuidas ta sind abistas? 😛

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]sanshain kirjutas:[/small]

ja nimelt, kuidas ta sind abistas? :P[/tsitaat]
Sa vaeseke pole irooniast midagi kuulnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul kavas aprilli esimesel poolel Mallorcale minna. Üksi lastega. Mees jääb koju. Ma võiks ka mõne õhtu kellegi seltsis veini rüübata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mõne toreda perekooli isaga või [/tsitaat]

Tegelikult eelistaks naissoost inimest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult eelistaks naissoost inimest. [/tsitaat]Ma ei julgeks päris võõra inimesega minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui reisi välja teed, olen käpp

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minul kavas aprilli esimesel poolel Mallorcale minna. Üksi lastega. Mees jääb koju. Ma võiks ka mõne õhtu kellegi seltsis veini rüübata.[/tsitaat]

Ega see Tai mul mingi kinnisidee ei ole, Mallorca peale võib ka mõelda. Kas sul on reis juba broneeritud? Olen Mallorcal mõned aastad tagasi käinud, aprillis peaks seal juba suht soe olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vanuses lastega Mallrcale lähed? Võibolla ühineks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elusees ei läheks mingite suvaliste inimestega st.võhivõõrastega reisile.
Isegi oma tuttavatest on inimesi kellega ei tahaks reisile minna.Olen korra elus käinud reisil oma klassiõega kohutav reis:(

Kuigi on juhtumeid,et võõrad on paremad inimesed kui omad!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma oma lapsed koju jätan, siis ei tahaks küll minna inimesega, kes enda omad kaasa võtab.
Siis ongi pidev laste valvamine, nende huvidega arvestamine, neile tegevuse otsimine.
Ei saa pikki matku ette võtta, õhtul välja minna jne

Võõraga ei julgeks üldse, korra olen töökaaslasega käinud, tööl tundus ok, kuna suht vähe oli kokkupuutumist, aga reisil…
Küll oli päeval liiga palav, öösel liiga kuum, ekskursioonid pikad, söögikordade vahe pikk, vesi jahe jne
Lisaks lobises ta lakkamatult ja magada tahtis muusikaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei julgeks päris võõra inimesega minna.[/tsitaat]

No minu vaatevinki järgi see ei saakski koosminek olema. Seda enam, et ma ei ela Eestis ega alusta oma reisi Eestist.
Teine asi, ma ei luba endast mingit reisikaaslast. Kui mulle ikka võõras inimene ei istu või vastupidi, siis pole mingit kohustust, et me peamegi koos oma reisi veetma.
Mõni õhtu/päev võõra inimesega tutvust teha on aga vägagi ahvatlev.
Pealegi mul on 1-aastane kaasas ja sellisest titemammast pole nagu suurt lootagi. Olen seda 1-aastast sünnist saadik solgutanud siia ja sinna ja päris palju reisimist oleme kahekesi koos ära teinud. Mingi nannipunnist tibuemme kategooriasse ma ei kuulu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui ma oma lapsed koju jätan, siis ei tahaks küll minna inimesega, kes enda omad kaasa võtab.
Siis ongi pidev laste valvamine, nende huvidega arvestamine, neile tegevuse otsimine.
Ei saa pikki matku ette võtta, õhtul välja minna jne

Võõraga ei julgeks üldse, korra olen töökaaslasega käinud, tööl tundus ok, kuna suht vähe oli kokkupuutumist, aga reisil…
Küll oli päeval liiga palav, öösel liiga kuum, ekskursioonid pikad, söögikordade vahe pikk, vesi jahe jne
Lisaks lobises ta lakkamatult ja magada tahtis muusikaga.[/tsitaat]

Vaata, võõraga on ses mõttes palju etem kui omaga, et võõraga sul ei ole kohustust oma reisi algusest lõpuni temaga koos veeta. Kui ikka ei sobi, siis need omavahel vöörad lihtsalt veedavad oma puhkuse eraldi ja sellest pole midagi katki. Kui aga omainimese keset reisi pikalt saadad, on sul seda jama pärast nii, et aitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega see Tai mul mingi kinnisidee ei ole, Mallorca peale võib ka mõelda. Kas sul on reis juba broneeritud? Olen Mallorcal mõned aastad tagasi käinud, aprillis peaks seal juba suht soe olema. [/tsitaat]

Broneeritud veel ei ole, vaatan hetkel pileteid ja hotelle. Plaanis on minna aprilli teisel täisnädalal. Ja nagu ma kirjutasin eespool kommentaaris, siis minu reis ei alga Eestist ja mul on 1-aastane kaasas ja ma ei luba endast 100% reisikaaslast.
Kui huvi on, siis kirjuta noiamoor@gmail.com.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis vanuses lastega Mallrcale lähed? Võibolla ühineks? [/tsitaat]

Algul oli plaanis 1- ja 10-aastasega. Nüüd mõtlen, et 10-aastane jääb ikkagi koju, tal vaja ikkagi koolis käia, mitte mööda ilma ringi trallata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]sanshain kirjutas:[/small]

Sa vaeseke pole irooniast midagi kuulnud?[/tsitaat]

Sanshain on tuntud vingats, tähenorija, alati halvasti ja kibestunult meelestatud, ei ühtegi positiivset mõtteavaldust, kritiseerib kõiki, lahmib aru saamata või läbi lugemata kohe tigeda vastuse ja kui küsida, et milles asi, teeb suured silmad pähe ja küsib \”mis sul endal viga on\”.

Ära pane seda keskealist mitte kõige õnnelikumat ja rõõmsameelsemat prouat tähele. Selliseid oli esimese Wabariigi ajal ja jääb neid ka siis, kui maiade ennustuse järgi maailm otsa saab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Broneeritud veel ei ole, vaatan hetkel pileteid ja hotelle. Plaanis on minna aprilli teisel täisnädalal. Ja nagu ma kirjutasin eespool kommentaaris, siis minu reis ei alga Eestist ja mul on 1-aastane kaasas ja ma ei luba endast 100% reisikaaslast.
Kui huvi on, siis kirjuta noiamoor@gmail.com. [/tsitaat]

pisut teemaväline küsimus küll, aga mind on siiski alati imestama pannud nii väikeste lastega reisimine. sa lähed taisse 1-aastasega?! mis rõõmu ja mõnu sa sellest reisist seal saad, kui sa pead terve see aeg ikkagi titte kantseldama? seda enam, et nii väiksel lapsel ple sellest reisist ju tegelikult sooja ega külma, ta ei mäleta sellest hiljem mitte midagi…milleks küll?!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

pisut teemaväline küsimus küll, aga mind on siiski alati imestama pannud nii väikeste lastega reisimine. sa lähed taisse 1-aastasega?! mis rõõmu ja mõnu sa sellest reisist seal saad, kui sa pead terve see aeg ikkagi titte kantseldama? seda enam, et nii väiksel lapsel ple sellest reisist ju tegelikult sooja ega külma, ta ei mäleta sellest hiljem mitte midagi…milleks küll?![/tsitaat]

Mitte Taisse, vaid Mallorcale. Ma olen väga mitu korda sellesama 1-aastasega reisil käinud ja pean ütlema, et mulle väga meeldib. Ja samuti ei ole ma täheldanud, et lapsele ei meeldiks. Lapsel on loomulikult sooja ja külma, et kas ta jääb maha või tuleb kaasa. Ta nimelt ei taha maha jääda.
Seda \”milleks küll\” ei saagi teada muidu kui ise järele proovides.
Titerütmis reisimine on muidugi hoopis midagi muud kui üksi või täiskasvanutega, aga ei midagi hirmutavat. Eelmine aasta käisime kohe päris mitu korda. Siis oli mul renditud oma elamine ja auto ning elasime nagu oleks kodus, lihtsalt keskkond oli teine.
Ma ei arvagi, et laps peaks sellest nüüd midagi mäletama. Lihtsalt aeg-ajalt tahaks end igapäeva elust välja lülitada ja kuhugi kaugele ära kaduda. Kuskil lõunamaa päikese all oma pisikese lapsega kärutada on just paras.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui huvi on, siis kirjuta noiamoor@gmail.com. [/tsitaat]

Kirjutasin sulle!

0
0
Please wait...

Postitas:
sanshain

Sanshain on tuntud vingats, tähenorija, alati halvasti ja kibestunult meelestatud, ei ühtegi positiivset mõtteavaldust, kritiseerib kõiki, lahmib aru saamata või läbi lugemata kohe tigeda vastuse ja kui küsida, et milles asi, teeb suured silmad pähe ja küsib \”mis sul endal viga on\”.

Ära pane seda keskealist mitte kõige õnnelikumat ja rõõmsameelsemat prouat tähele. Selliseid oli esimese Wabariigi ajal ja jääb neid ka siis, kui maiade ennustuse järgi maailm otsa saab.[/tsitaat]
😀 päääris hea!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina julgustaks küll minema kellel soovi. Kunagi sai siin foorumis samamoodi reisikaaslane leitud. Fantastiliselt vahva sõbra sain. Ja ega siis esimest korda pea lennujaamas kohtuma 😉

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud reisikaaslast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.