Esileht Hobinurk Reisikindlustus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Reisikindlustus

Postitas:
Kägu

Oleme veebruaris Egiptusesse reisile minemas ema ja lapsega.

Kas oskate soovitada kindlustust? Minu suurim hirm on just see, et kui mina peaksin enne reisi haigeks jääma, siis ei saa ka teised minna (ema on vanainimene ja ei julge) ja kas mingi kindlustus hüvitaks siis kõigi kolme reisi?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsustan veel, et reisile läheksime mina, minu ema ja minu laps.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kui on reisitõrge sees, siis katab see ka pereliikmetest kaaslasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. küsi pakkumisi kindlustuspakkujatelt, enamasti laiapõhajlised kindlustused katavad sellise kombinatsiooni

2. suurim hirm võiks siiski olla see, et kui keegi reisil haigestub ja vajab haiglaravi Egiptuses, kus see pole just maailma parimate hulgas.

3. mõtle läbi ka variant, et keegi teist saab omikroni ja teid ei lasta reisi lõppedes lennukile. kas töö/elu/rahakott kannatavad nö pikendatud puhkust ja vali reisikindlustus, mis ka sellisel juhul on abiks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu suurim hirm on just see, et kui mina peaksin enne reisi haigeks jääma, siis ei saa ka teised minna (ema on vanainimene ja ei julge) ja kas mingi kindlustus hüvitaks siis kõigi kolme reisi?

Sul tuleb valida reisitõrke kindlustus ka, see katab enamuses firmades sellised kulud. Ka aitab sellisel juhul, kui peaks haigestuma keegi teine su lähimatest sugulastest, kes reisile üldse ei lähe ja vajaks abi – isa, abikaasa, teine laps vms. Peaasi, et kindlustatud oleks kõik 3 reisijat ja summa valitud vähemalt reisi maksumuse suurune.
Kõikide firmade kodulehtedel on tingimused kirjas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su suurim hirm ei ole, et vanainimene haigestub Egiptuses ega saa seal mingit arstiabi?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et enamus kindlustusi hüvitab kui oled reisitõrke ka valinud. Suhtle otse kindlustusfirmadega, enamusel on ka covid kaitse olemas, mõnel laiendatud reisitõrke all.  Ainuke asi, mida enamus ei hüvita on see kui lähed mingile konkreetsele üritusele ja see jääb ära covid piirangute tõttu, üks firma vist hüvitas mingi 70% , aga siis tuli kindlustusmakse nii suur, et ei tasunud ära.

Lihtsalt haigestumine või pereliikme haigestumine on vist igas reisitõrkes sees. Summa arvesta selline, et kui koha peal peaksite karantiini jääma näiteks 2 nädalaks, siis reisitõrge selle ka ära kataks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel liigub kõik sinnapoole, et tahetakse teste lennukisse minekuks ja riikidesse sisenemiseks. TUleb läbimängida ka olukord, kus haigestute kohapeal ja jääte lennust maha.  Loodetavasti seda ei juhtu, aga elu on näidanud, et juhtuvad asjad, mida ei oska ettenäha ja mis pole läbimõeldud. Nii et selles osas tasub läbimõelda ka haigestumine Egiptuses.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mh

Suurem probleem jah siis kui keegi haigestub seal kohapeal, tervisekindlustuw katab enamasti haige ravikulud kuid ei kata enamasti lähikontaktsete või ema/lapse puhul hooldajate karantiinihotelli ja tagasisõidu lisakulusid. Selleks tuleb enamasti reisitõrge juurde võtta ja vähemalt 500 eurot inimese kohta, parem kui 1000. Reisitargalt lehelt info “Reisi planeerides arvestage, et Egiptuses COVID-19 haigestumise või positiivse testitulemuse korral tuleb haigus läbi põdeda asukohariigis ning jääda isolatsiooni vastavalt asukohariigis kehtestatud korrale. Veenduge, et reisile minnes on tehtud COVID-kindlustus, mis katab koroonaviiruse tõttu tekkinud ravi- ja majutuskulud.”

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk Reisikindlustus