Esileht Tööelu, raha ja seadused. Reisikindlustus

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Teema: Reisikindlustus

Postitas:
Kägu

Reisikindlustuse esmane eesmärk ongi ju meditsiinilise abi tagamine.

Kindlustusfirma huvi on müüa kindlustust ja sellest kasu saada. Enamus tõesti topivad ka tervisekindlustuse alati paketti ja peab ka selle eest maksma, kuigi reisija jaoks  olulisemad võivad olla hoopis teised kindlustustooted. Seega ma kunagi seda firmat ei vali, kus tervisekindlustus automaatselt kaasneb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel oli juba krediitkaart – ta vahetas teise vastu. Jah on kuutasuline, aga oma ostukindlustuse, terve koosreisiva pere! reisikindlustusega on päris kasulik just sellistel lähiriikide reisidel. Lähete korraks perega riia loomaaeda – kui paljud perele selle jaoks eraldi reisikindlustuse teevad?

Ei vahetanud ju teise vastu. Võtsin teise lisaks. Ja ilmselt vaid ajutiselt, kuna ma ei reisi lakkamatult. Soome või Riia loomaaeda minekuks ei ole ma tõesti reisikindlustust teinud.

Palmi all käin väga harva. Ja mujal olen pereta reisinud. Siis on olnud ühekordne reisikindlustus kahtlemata soodsam kui goldkaardi kuutasud aasta jooksul kokku.

Seega, praegu teen küll nii, et võtan selle kuutasuta gold kaardi ja hoian seda nii kaua kuni kampaaniaperiood lõppeb. Siis panen kinni.

Ma lihtsalt ei näe mingit pointi maksta iga kuu 6 eurot mitte millegi eest. Reaalselt seda funktsiooni, mille jaoks krediitkaart on mõeldud, ma nagunii mitte iialgi ei kasuta.

Kasutan goldi nagu tavalist pangakaarti, st ei lähe miinusesse vaid kannan raha peale, sellisel juhul ei ole ka mingit lisanduvat intressi.

Sorry, aga mida see sulle annab? Miks mitte kasutada tavalist deebetkaarti? Jääb ära igasugune jälgimine – et raha oleks õigel ajal tagasi makstud.

Kui kiiresti kaardi kätte said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka küsimus – milline kindlustus hüvitab mulle lennupiletite hinna Taisse, mille ma olen ostnud 2023 jaanuariks, juhul, kui Tai koroona tõttu piirid kinni paneb, või hakkab arvama, et ma peaks sinna lennates 10 päeva karantiinis istuma ja ma selle tõttu enam sinna lennata ei saa/ei taha?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Reisikindlustus