Esileht Hobinurk reisikindlustus

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: reisikindlustus

Postitas:

Jauramise jutt oli talle suunatud.

Miks sa ähvardad mul pea lõhki lüüa?

Palun vabandust, adresseerisin valele inimesele.

Kes tuleb minu lähedasi ja mind oma “reisihuvi” pärast nakatama, sellele oli see suunatud.

Ma ei ole paranoiline, ma lihtsalt ei soovi seda haigust põdeda.

Ei taha ja kõik.

Kui siin mõni end “esimeseks Eestiks” nimetab ja soovib siiski seda haigust põdeda – palun lennnake Italliasse või Tenerifele.

Mina kätt ette ei pane ega takistusi ei tee.

Aga tagasi ärge niipea tulge. Ja kui siiski soovite kirstus tulla, siis valige mingi viirusekindel versioon.

Issand sa oled ju puhta vägivaldne hull. Sind tuleks ilma koronatagi karantiini panna, et sa ümbritsevatele viga ei saaks teha.
Ega viirusel pole silti küljes kelle küljest sulle külge hakkab. Nii palju võiks ikka põhikooli aja bioloogiast mäletada, kuidas viirusnakkus levib.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 13:40; 26.02 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina löön sul sellest teada saades pea lõhki ja sina kohe muutudki paranoiliseks.
Lihtne. Ja siis alles vaatame, kes jaurab.

Jäin praegu mõtlema, kelleks sa end pead üldse, et inimestel päid ähvardad lõhki lüüa? Paras tont.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.02 13:03; 26.02 13:44; 26.02 13:46; 26.02 14:06; 26.02 14:30; 26.02 14:34; 26.02 15:05; 26.02 16:11; 26.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus teha reisikindlustus, miks aitaks ka siis, kui koroona tõttu peaks sihtkoht mingid piirangud panema ja reis ära jääb? Piletid olid ostetud juba novembris.

Miks sa novembris kindlustust ei ostnud?
Mõistlik on ju kohe see osta kui broneeringud tehtud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sôidan nädala pärast Tenerifele. Kui just lennujaama ei suleta ei näe mingit pôhjust reisi ära jätta. Igal pool vôib nakatuda, sôitsin bussis koos 10 hiina turistiga ning ei tekkinud môtetki, et peaksin jala tänase ilmaga nende pärast minema. Ei saa kogu sellest paanikakülvamisest aru: küll oli linnugripp, siis seagripp, siis niisama gripp. Ja ikka käivitun analoogne hüsteeria, kohe tuleb ja hüppab kintsu. Mida tavalise tervise juures olev keskealine inimene peaks kartma? Samahästi vôiks siis kodus nelja seina vahel istuda, sest viirused on alati liikvel ja neid vôib saada, kust iganes.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tööreis ees. Pean minema ja kõik, veidi pelgan küll, aga no arututeks reisisellideks kõiki tembeldada… tase

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus teha reisikindlustus, miks aitaks ka siis, kui koroona tõttu peaks sihtkoht mingid piirangud panema ja reis ära jääb? Piletid olid ostetud juba novembris.

Tee parem elukindlustus ja testament. See on hetkel olulisem kui raha, mille sa kaotada võid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlustus ei hüvita koroonaviiruse hirmus tühistatud reisi, küll aga katab kulu, kui reisija jääb karantiini.

Loe lähemalt: https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kindlustus-ei-huvita-koroonaviiruse-hirmu-tottu-tuhistatud-reisi?id=89058503

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kellelgi veel ostetud märtsi lõppu piletid Tenerifele? Jätate reisi ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kellelgi veel ostetud märtsi lõppu piletid Tenerifele? Jätate reisi ära?

Märtsi lõpp on kuu aja pärast. Sul on aega jälgida, milliseks olukord kujuneb. Kui Tenerifel on selleks ajaks suur puhang, siis ei maksa minna. Kui praegused üksikud haigestunud jäävad viimasteks, siis vast OK. Reaalsus on see, et selleks ajaks levib ilmselt Eestiski samamoodi kui mujal Euroopas. Kui sa ei plaani järgmised paar kuud kodust väljuda juhul, kui see Eestis levima hakkama peaks, siis tasub reis ära jätta. Igal muul juhul pole märtsi lõpus enam suurt vahet, kus sa selle nakkuse üles korjad: reisil või toidupoes. Kuna piire kinni ei panda, siis käib see paari kuuga üle terve Euroopa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk reisikindlustus