Esileht Lapse ootamine Reisikindlustus ja muu info reisides rasedana

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Reisikindlustus ja muu info reisides rasedana

Postitas:

Tere
Kus olete teinud reisikindlustuse? Kas lennufirmad ( Norwegian) soovivad âmmaemanda inglise keelset tõendit kaasa?
Reis 25-26 nädalal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 4 nädalat enne tähtaega pole Norwegianil arstitõendit vaja: https://www.norwegian.com/uk/travel-info/special-needs-assistance/flying-pregnant/

Iizi kodulehelt:
Enamus kindlustusseltse pakub kaitset reisil juhtunud ootamatute rasedusest tingitud komplikatsioonide korral, kui ei ole täitunud 28. nädal.

Ise olen kasutanud Seesamit. Uuri ise konkreetsest kindlustusfirmast nende tingimusi raseduse osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 21:35; 03.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada enamus firmasid ei paku üldse kindlustuskaitset kui kindlustusjuhtum on tingitud rasedusest (komplikatsioonid, radeduse säilitamine, enneaegne sünnitus ning sellele järgnev arstiabi emale ja lapsele). Kas siin mängib rolli mitmendal nädalal reisite, tuleb lugeda konkreetse kindlustusfirma tingimustest.

Mina reisisin 32 nädalal ja tegin Bupa Global Insurance poliisi. See katab 100% kõik (kallim ka muidugi, aga lähtusin Murphy seadusest, et kui korralik kindlustus tehtud siis ei juhtugi midagi :))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see pisiasi, et kui on enneaegne sünnitus, ei kata ema kindlustus imiku kulusid. Ja enneaegse lapse kulud on üsna üsna suured.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt Seesami tingimused:

Rasedus
2.3.1. Rasedusega seotud tüsistuste kulud, hüvitispiiriga 5000 eurot.
2.3.2. Ei hüvitata kahju, mis on tekkinud pärast 28. rasedusnädalat või mis on seotud sünnituse, abordi, kunstviljastamise, raseduse vältimise või sündinud lapsega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 21:35; 03.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Reisikindlustus ja muu info reisides rasedana

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.