Esileht Hobinurk Reisikohver

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Reisikohver

Postitas:
Kägu

Palun soovitage firmat, mille reisikohvrit tasub osta. Juba kolmas kohver on katki läinud ning ometigi pole needki olnud sugugi mitte kõige odavamad. Või peaks ostmisel mingeid kindlaid aspekte veel rohkem silmas pidama?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Samsonite. Mul on 15 aastat vana kohver, seda on loobitud mehemoodi, aga ikka suhteliselt terve.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas analüüs on tehtud, miks kohver on katki läinud? Kas on rattad katki, kas külje pealt katki, kas on põhi ära, kas lukud ei tööta?  Või tuleb värv kiiresti maha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel tuligi reaalselt ratas alt ära, ühel läks suur lukk katki ning kolmandal ei tulnud sang enam korralikult välja, et saaks järel vedada. Kõik oli erinevate firmade omad, kuid kasutatud nii mitu aastat, et garantii neile endam ei kehtinud. Ja viimastel aastatel ei ole saanud just ka eriti palju reisida, et kohvrit üldse kasutada ja ülisuur koormust neil oleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik oli erinevate firmade omad

Mis firmad ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks Samsonite, selline käsipagasi mõõdus, aga tihtipeale annan ka lennuki pagasisse seda. Ligi 10 aastat tuleb vanuseks. Ringi on kärutatud sellega igasugusel pinnasel ja kilometraaž on ilmselt aukartustäratav. Ja no terve on. Üks lukumehanismi käiv lukuots on küll murdunud, aga see ei juhtunud niisama vaid keegi kuri inime üritas Tai hotellis mu kohvrisse sisse murda. Lukuotsa murdis ära aga kohvrit lahti ei saanud.

Suur kohver on mul American Tourister. See on Samsonite’i toodetud soodsam bränd. Kohver on igati kabe, aga kuna ma suure kohvriga reisin harva, siis ei ole see kohver ka nii palju vatti saanud, et ma saaks tema vastupidavuses ja pikaealisuses veendunud olla. Koostekvaliteet tundub ok igal juhul.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on käsipagasi mõõdus Delsey kohver. 10+ aastat  tihedat kasutust. Sageli olen selle ka lennuki pagasisse ära andnud. Kõik on täiesti tip-top siiani.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samsonite ja TravelLite (mis peaks olema ka Samsonite kaubamärk). Kõik kohvrid päris vanad, üle 15 aasta kindlasti. Toimivad kõik siiani.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ostnud ainult odavaid kohvreid, ühel käib sang halvasti välja, aga kasutada on võimalik, ühel lõhkus laps luku ära, lasin parandada, järgmisel reisil sai korralikult retsida, aga mitteäraantava pagasina kannatab veel kasutada (see siis kohvritest kõige kallim, mingi 60 euro kanti samsonite poest ostetud).  Viimasel käib ka lukk halvasti (jällegi laps rabistas turvakotrollis), aga samuti kannatab kasutada. Rattad kõigil veerevad, mõnel liigagi hästi.

No ma praegu ei näe, et 60 eurone kohver kuidagi parem oleks kui jyskist 20-30 euroga ostetud kohver.

Seega mina pigem ostaks odava, no kui läheb katki siis pole kahju ka. Kui kardad, et su äraantava pagasi kraam laiali pudeneb, siis ostaks lisarihma peale või laseks lennujaamas ära kiletada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Titan, vist 15 aastat või isegi rohkem vana ja väga palju kasutuses olnud. Kõik osad terved -rattad, sangad, lukud, ainult on hakanud servad kuluma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma praegu ei näe, et 60 eurone kohver kuidagi parem oleks kui jyskist 20-30 euroga ostetud kohver.

60 eurot on odava kohvri hind. Normid kohvrid, k.a. Samsonite, algavad 150.-

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, minu väga hästi vastu pidanud kohvril on vaid kaks ratast, mis poolenisti on kohvri siseraamides. See tagab, et nt pagasi käitlemisel need millegi taha kinni ei jääks, mis kokkuvõttes teeb koti ka vastupidavamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage firmat, mille reisikohvrit tasub osta. Juba kolmas kohver on katki läinud ning ometigi pole needki olnud sugugi mitte kõige odavamad. Või peaks ostmisel mingeid kindlaid aspekte veel rohkem silmas pidama?

Kerge kaal ning 4 ratast.

200-300-ga saab korraliku asja juba.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, minu väga hästi vastu pidanud kohvril on vaid kaks ratast, mis poolenisti on kohvri siseraamides. See tagab, et nt pagasi käitlemisel need millegi taha kinni ei jääks, mis kokkuvõttes teeb koti ka vastupidavamaks.

Aga nelja rattaga on palju mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, minu väga hästi vastu pidanud kohvril on vaid kaks ratast, mis poolenisti on kohvri siseraamides. See tagab, et nt pagasi käitlemisel need millegi taha kinni ei jääks, mis kokkuvõttes teeb koti ka vastupidavamaks.

Aga nelja rattaga on palju mugavam.

Mul on ka põhilised kohvrid üliodavad 4-rattalised, tekstiilist. Üks maksis 39 €, Jyskist mingi supersooduka ajal ostetud, teine 50-eurone, suvaliset kotipoest ostetud. Lennule minnes tõmban juba kodus pakkekilega üle, mitte miski pole aastate jooksul katki läinud ega sisu laiali pudenenud. Kile kaitseb ka nurkasid. Lukud ka siiani ok. Oleme nendega päris palju lennanud ja ka autoreisidel käinud, kus on igal õhtul uus hotell, pidev sõidutamine suvalisel pinnasel ja igapäevane pakkimine. On ka üks ülisuur, ka 4 rattaga, aga seegi maksis vaid 80 eurot. On ka paar väikest käsipagasi mõõdus, ka need on riidest ja vist 20 aastat vanad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

American Touristeri käsipagasi kohver – väga hästi vastu pidanud, julgen soovitada. Hind oli napilt alla 100 euro. Jysk jms on täielik rämps selle kõrval.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Reisikohver