Esileht Koolilaps reisikohvrit lapsele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: reisikohvrit lapsele

Postitas:

ehk oskab keegi öelda, kus müüakse reisikohvreid Tallinnas, mis sobiks 6 ja 8-aastasele lapsele.
tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan lihtsalt kotipoodi minna ja vaadata mida sul vaja on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps küll pisut vanem, aga leidsin Jyskist (hinnaklass oli sobiv) sobiva suuruse, ratastega ja teleskoopsangaga. Kuna mul tegemist tüdrukuga, siis värvid olid ka sobivad – roosa-punasekirju. Samas on igal korralikul reisikohvrifirmal olemas erinevad suurused, sh ka nii väikseid, et need sobivad ka lapsele. Või mille poolest see lapse kohver peaks eriline olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõte sellel ostmisel on? Mis sinna peaks mahtuma? Kuhu nad sellega lähevad? Ma saaks aru et osta väikestele miski sümboolne lastepärane kohver, millega näiteks lennukisse mänguasjad kaasa võtta. Selliseid on igalpool k.a. kohvritepoes.Minuarust sellises vanuses lastele juba mõttetud. Mu laps käis kuni 4-aastaseni sellistega. Ise ostaksin siis juba perspektiiviga mingi huvitava ja kergema täiskasvanute kohvri või ratastega koti. Kohvripoodides on ilusaid. Poppide noorte- ja vabaajariiete tootjatel Roxy, Billabong jne on internetis väga palju huvitavaid erinevas suuruses ratastega kotte. Ka kohvrisarnaseid, aga kergemaid Miski väike valik on nendest ka meie poodides. Minu laps kasutab nende firmade kotte umbes 7-aastasest saadik. Reisidel, laagrites käies jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bag’is oli 44 ¤ lastele sobiv käsipagasi mõõtmetele vastav kohver:) Mina leidsin selle olevat liiga kalli ja lasin lapsele Inglismaalt ilusa kohvri tuua, suurema kui Bag’is, samas mõõtudele täpselt vastava.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduextras on pisike kohver (19.90 ¤), väiksem kui need Bagi omad, aga päris normaalne. Ise küsiks hoopis sellise küsimuse, et nendel odavamatel kohvritel (nt Jyskis) on väga tugev lõhn sees, selline vänge keemia:), kas see läheb ikka ära või jääbki selliseks? Kas riietele ka külge jääb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kuuene läheb oma järgmisele reisile Muumi kohvriga 🙂 Ostetud Muumi ajakirjast Tallinnas: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=305259029500011&set=a.120684597957456.18370.120390544653528&type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oleneb kas laps läheb selle kohvriga lennureisile või mitte. Kui tegu lennureisiga ja mõte osta mitte ühekordse kasutamisega kohver, siis meie reisikogemus näitab, et Samsonite kohvrid on ainukesed mis panevad vastu a 10 aastat. Ülejäänutele kulutamine on olnud raharaiskamine. Üle paari lennureisi vastu pole pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps reisikohvrit lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.