Esileht Hobinurk Reisil

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Reisil

Postitas:
Kägu

Instagramis sattus ette pilt mehest reisikohvritega, all kiri: “Ma olen nii õnnelik, et saan reisil olles oma aju välja lülitada, sest mees mõtleb minu eest.”
Pildi all muidugi kümneid kommentaare samasuguse mõtteviisiga naistelt, et jaa, mul ka mees kannab meie kõigi passe, juhib meid lennukile ja hotelli, nii tore, ma ei pea üldse mõtlema.

Mulle tunduvad sellised naised veidi ullikesed, kes ilmselt ei ole ka kodus asjalikumad ja mees mõtleb nende eest. Kas siin ka selliseid liigub, kes rõõmustavad, et mees nende eest lennujaamas passi näitab ja lennukis koha üles otsib? 😀

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ka sellist meest. Meil kipub ikka vastupidi olema, et selleks, et kuskile minna siis mina, naispool, teen kogu planeerimise – kuhu, hotellid, lennud, tasumised, passikontrollid, söögikohad, atraktsioonid, kuhu minna, rendiautofirmad jne. Ja tutvuste hulgas kipub samuti olema, et suurem osa on nii, et mehed on nõus, aga kogu planeerimine on naiste õlul. Seega oleks tore küll kui kaaslane ütleks, et paki kotid, lähme nt Pariisi ja kogu reis tal siis ette planeeritud – aga noh, seda imet ei jää ootama. Okei, ta ilmselt teeks seda kui pikalt pinda käiks ja “vihjaks”. Pole muidugi selline “viga” ka, et meest seepärast vahetama hakkaks 😀

Ehk saan natukene aru küll sellest rõõmust, ei pea selle jaoks ullike olema. Kuigi eks see vb natuke sinna sugardaddy või mees rikkam valdkonda läheb, enamvähem võrdsete sissetulekutega peres, kus ka näiteks lapsed tehaksegi pigem reisiotsused ja plaanid koos.

+28
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama siin – minul on aju töös kahekordselt, ka mehe eest. Mees räägib inglisekeelt kehvasti ega minagi hästi räägi, aga ei karda seda teha.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on pingeline ja vastutusrikas töö ja kodus kolm last. Oleksin üliõnnelik reisi üle, mida lihtsalt nautida saaks.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahaks ka sellist meest. Meil kipub ikka vastupidi olema, et selleks, et kuskile minna siis mina, naispool, teen kogu planeerimise – kuhu, hotellid, lennud, tasumised, passikontrollid, söögikohad, atraktsioonid, kuhu minna, rendiautofirmad jne.

Ma vist kontrolliks kõik üle, et kas on ikka minu maitse järgi 😀
Aga tegelikult ma arvan, et siin pildil oli jäänud märkimata üks pisiasi, et mees ka maksab kõige ja kõigi eest, nii reisil kui enne ja pärast reisi. No ei kujuta lihtsalt ette, et üks asjalik normaalselt teeniv naine naudiks sellist “talutamist”.

+4
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad sellised naised veidi ullikesed, kes ilmselt ei ole ka kodus asjalikumad ja mees mõtleb nende eest.

Mulle tundud sina olema veidi pikkade juhtmetega, ei saa vist hästi naljadele pihta?
(Mida see pilt ilmselt oli)

+6
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul orgunnib ka kõik mees, sest ta lihtsalt oskab seda paremini. Talle meeldib ka ????

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja samas selliseid kaasas tolknevaid mehi peetakse vägagi normaalseks, keegi ei arva et nad ei teeni normaalselt ja on ullikesed. Miks selline vahe? Naised ise laovad koorma endale selga ja siis hädaldavad, et elu on raske.

+18
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

meil ka see vastupidine olukord – korralduslik pool 90% minu poolt (piletid, hotell). Riigi pakun mina, mees uurib siis kuhu täpsemalt. Maksame pooleks, autorendi korraldab abikaasa. Mulle sobib.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama siin – minul on aju töös kahekordselt, ka mehe eest. Mees räägib inglisekeelt kehvasti ega minagi hästi räägi, aga ei karda seda teha.

Sul ju isegi eesti keelega kehvasti…

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul ju isegi eesti keelega kehvasti…

pole tal midagi nii väga kehvasti, et eriliselt välja tuua…  See-eest saab tema reisile, sinu kohta ei julge arvata.

+11
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, meil on küll nii, et mees organiseerib ja juhatab. Mina puhkan aju. See teine olukord, mis kodus on, koristamine ja söök ja igapäevane tüütu tegevus, sel ajal puhkab mees aju. Ma pole suutnud seda muuta.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, meil on küll nii, et mees organiseerib ja juhatab. Mina puhkan aju. See teine olukord, mis kodus on, koristamine ja söök ja igapäevane tüütu tegevus, sel ajal puhkab mees aju. Ma pole suutnud seda muuta.

Millest sa seda aju siis puhkad? Koristamisest ja toiduvalmistamisest?

+4
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii oli kirjas tõesti. Kas sinu aju puhkas lugedes?

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sobiks, kui mees korraldaks. Meie peres korraldan mina. Reisil suhtlen mina. Kuna reisime koeraga, siis koera tassin mina. Ainus, mida mees hästi teeb, on pakkimine. Samas on mees siiski nii tore kaaslane, et reisime ikkagi koos.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii oli kirjas tõesti. Kas sinu aju puhkas lugedes?

Ei puhanud ju, küsimus tekkis, et mis seal koristamisel seda aju küll koormab? Pingutad, et tolmulappi õigesti liigutada?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei puhanud ju, küsimus tekkis, et mis seal koristamisel seda aju küll koormab? Pingutad, et tolmulappi õigesti liigutada?

Mainiti kõiki igapäevaseid koduga seotud tegevusi – selles mees ei osale, naine haldab kogu majapidamist. Jah, see on suur koormus (palgatöö mõlemal nagunii lisaks)

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mainiti kõiki igapäevaseid koduga seotud tegevusi – selles mees ei osale, naine haldab kogu majapidamist. Jah, see on suur koormus (palgatöö mõlemal nagunii lisaks)

Nimeta palun üks kodutöö, mis sul aju väsitab. Mehe kontolt arvete maksmine?

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis mul mehe kontole asja? Sinul jällegi paneks pere nädalamenüü  planeerimine ja täide viimine pea plahvatama

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahaks ka sellist meest. Meil kipub ikka vastupidi olema, et selleks, et kuskile minna siis mina, naispool, teen kogu planeerimise – kuhu, hotellid, lennud, tasumised, passikontrollid, söögikohad, atraktsioonid, kuhu minna, rendiautofirmad jne. Ja tutvuste hulgas kipub samuti olema, et suurem osa on nii, et mehed on nõus, aga kogu planeerimine on naiste õlul. Seega oleks tore küll kui kaaslane ütleks, et paki kotid, lähme nt Pariisi ja kogu reis tal siis ette planeeritud – aga noh, seda imet ei jää ootama. Okei, ta ilmselt teeks seda kui pikalt pinda käiks ja “vihjaks”. Pole muidugi selline “viga” ka, et meest seepärast vahetama hakkaks ????

Ehk saan natukene aru küll sellest rõõmust, ei pea selle jaoks ullike olema. Kuigi eks see vb natuke sinna sugardaddy või mees rikkam valdkonda läheb, enamvähem võrdsete sissetulekutega peres, kus ka näiteks lapsed tehaksegi pigem reisiotsused ja plaanid koos.

Meil täpselt sama, ainult et mulle HULLULT meeldib see ettevalmistus ja sebimine 😉

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Öeldakse, et head reisi saab kolm korda kogeda/läbi elada. Esialgu planeerides, siis reisil olles ja lõpuks meenutades (piltide, video saatel). Minu puhul peab see 100% paika ja mulle tundub, et reisilt saadav elamus on märksa suurem, kui olen eelnevalt ise kõik planeerinud ja ette valmistanud. Mees laseb hea meelega kõik enda eest orgunnida ja kiidab alati, et minu reisid on nii head. 🙂 Raha teenimine pole seejuures üldse teema, maksame ikka võrdselt mõlemad, aga olen ilmselt lihtsalt ettevõtlikum ja ka parema mäluga. Mul on pidevalt peas vähemalt 5-6 sihtkohta koos enam-vähem programmiga juba valmis mõeldud, kuhu järgmine reis võiks toimuda. Tavaliselt ootan siis lihtsalt sobivat aega ja häid lennupiletite pakkumisi ning panen asja käima.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mul mehe kontole asja? Sinul jällegi paneks pere nädalamenüü planeerimine ja täide viimine pea plahvatama

Aa, menüü planeerimisest käid siis puhkamas mehe juhtimisel. Ok.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitte kodutööd ei väsita aju, vaid nende haldamine – meeles hoidmine, et kõik saaks tehtud. Eks arvete maksmine ka – kui naise asi on, et kõik arved oleksid õigeks ajaks makstud, siis on see päris suur vastutus. Kuskil lugesin võrdlust, et sellise keskmise koduperenaisetöö on umbes nagu keskastme juhi tasemel, kui võtta arvesse, kui paljude asjade eest vastutada tuleb – aga mõned peavad seda tegema veel palgatööle lisaks.

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mul mehe kontole asja? Sinul jällegi paneks pere nädalamenüü planeerimine ja täide viimine pea plahvatama

Mis seda menüüd planeerida? Kuidas sa tead, mida a la kolmapäeval süüa tahad? Minu jaoks täiesti meelevaldselt endale väljamõeldud kohustus.

+8
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks arvete maksmine ka – kui naise asi on, et kõik arved oleksid õigeks ajaks makstud, siis on see päris suur vastutus. Kuskil lugesin võrdlust, et sellise keskmise koduperenaisetöö on umbes nagu keskastme juhi tasemel,

Ära aja naerma. Huvitav, mismoodi siis ilma meheta elav keskastme naisjuht hakkama saab? Et nagu kahe juhi koormus või 😀
Koduperenaised üritavad ennast tähtsaks mõelda.

+5
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on väga vastusrikas töö, 2 üürikorterit, 2 last ning ei suuda aru saada, sellest, et kodune elu oleks tohutu aju väsitamine, et aju ajab selleks eraldi puhkamist. Minu arust on kodune töö füüsiliselt väsitav, mitte vaimselt. Enamik arveid läheb ju otsekorraldustega, menüü koostamine on vaba valik, mina otsustan jooksvalt, mida süüa teen.

Üldse jääb see värk arusaamatuks, mis on “aju puhkamine”? See, et kohvreid kannab on elementaare viisakus ja ei ole seotud ajuga.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seda menüüd planeerida? Kuidas sa tead, mida a la kolmapäeval süüa tahad? Minu jaoks täiesti meelevaldselt endale väljamõeldud kohustus.

Ma ei tea isegi samal päeval seda, mida ma “tahan”. Et menüü oleks tasakaalus ja ka aja säästmiseks tegelikult on kõige õigem plaan vähemalt mõne päeva peale teha.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mismoodi siis ilma meheta elav keskastme naisjuht hakkama saab? Et nagu kahe juhi koormus või ????
Koduperenaised üritavad ennast tähtsaks mõelda.

Just, sinusarnasele mehele ei mahugi see pähe,
et kodune koormus võiks selline olla ja üks inimene (naine) sellega hakkama saaks. Ärplemisega tõendad väidet.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil täpselt sama, ainult et mulle HULLULT meeldib see ettevalmistus ja sebimine ????

Mulle meeldib reisida, aga planeerida üldse mitte. Väga äge oleks, kui mees tuleks ja teataks, et 2 nädala pärast paki kohver, võta igaks juhuks jope ka kaasa. Ma isegi ei tahaks teada, mis lõplik plaan on! Et kui Tallinnast lähen kas laevale või Istanbuli või Stockholmi lennule, laseks ikka üllatada, et kuhu edasi. Üldse ei küsiks ????. See oleks tore. Ma olen alati see planeerija pool olnud, tüütuseni.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina planeeriksin kõike ise ja seda täiesti vabatahtlikult,  aga mul on selline mees, kes mitte kuskile reisida ei taha. Heal juhul kord 4-5 aasta jooksul on ta nõus mõnepäevasele reisile tulema,  rohkem ma temalt ei eeldagi.

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Esileht Hobinurk Reisil