Esileht Hobinurk Reisil

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Reisil

Postitas:
Kägu

Huvitav, mismoodi siis ilma meheta elav keskastme naisjuht hakkama saab? Et nagu kahe juhi koormus või ????

Koduperenaised üritavad ennast tähtsaks mõelda.

Just, sinusarnasele mehele ei mahugi see pähe,

et kodune koormus võiks selline olla ja üks inimene (naine) sellega hakkama saaks. Ärplemisega tõendad väidet.

Tänan komplimendi eest, aga ma ei ole mees vaid just see naine, kes nii tööl kui kodus ilma meheta hakkama saab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõtlen üldiselt sihtkoha, valin hotelli(d), uurin lennud, muidugi arutame kõik läbi ka need valikud, mida pakun. Mulle õudselt meeldib see otsimine ka tegelikult. Kulud katab mees, kohapeal olles mõtleme ja toimetame paralleelselt. Keegi kellegagi kaasa küll ei töllerda 😀

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan komplimendi eest, aga ma ei ole mees vaid just see naine, kes nii tööl kui kodus ilma meheta hakkama saab.

Aga oled piisavalt alandlik, et arvata et meesterahva tehtav palgatöö on keerulisem kui sinul kahte valdkonda hallata? (Töö ja kodu)
Või mida sa õigupoolest öelda tahad?

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ma ei ole mees vaid just see naine, kes nii tööl kui kodus ilma meheta hakkama saab.

Ilma pereta polegi sul midagi siis planeerida ja ammugi pols sinusugusel  üksikul naisel “mees korraldab reisi”-teemasse midagi peale õela ja kadeda ilkumise lisada. Miks sa ikka veel siin taidled?

Mu mees annab igale reisibüroo lauanühkijale silmad ette ja alustab uue reisi planeerimist juba eelmisel reisil ja ca aasta ette. Loomulikult arutame aja ja sihtkoha ja sobivuse koolivaheaegadega jne kõik viiekesi peres läbi. Minu vastutada on pakkimine ja asjade kohapeal käigushoidmine/vaatamisväärsused, tema ala lennupiletid, hotell ja rendiauto. Ja põhiline, miks mulle meeldib pikem puhkusereis, ongi see, et ise ei pea koristama ega süüa tegema(AI hotellid).

+3
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu mees annab igale reisibüroo lauanühkijale silmad ette ja alustab uue reisi planeerimist juba eelmisel reisil ja ca aasta ette. Loomulikult arutame aja ja sihtkoha ja sobivuse koolivaheaegadega jne kõik viiekesi peres läbi. Minu vastutada on pakkimine ja asjade kohapeal käigushoidmine/vaatamisväärsused, tema ala lennupiletid, hotell ja rendiauto. Ja põhiline, miks mulle meeldib pikem puhkusereis, ongi see, et ise ei pea koristama ega süüa tegema(AI hotellid).

ausalt öelda kui korraldus on ainult lend, hotell ja auto, siis polegi midagi kellelegi silmad ette anda. Igaüks saab hakkama.

Reisikorraldaja abi on väga teretulnud, kui planeerida reisi mingisse kaugesse metsikumasse paika – Aafrika, India (mitte Goa), paljud eksootilised Aasia riigid.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina planeeriksin kõike ise ja seda täiesti vabatahtlikult, aga mul on selline mees, kes mitte kuskile reisida ei taha. Heal juhul kord 4-5 aasta jooksul on ta nõus mõnepäevasele reisile tulema, rohkem ma temalt ei eeldagi.

No küll teil on kõvasti puhkust ja raha,  kui rohkem kui 5 korda aastas reisida saaksite. Ma ei saaks isegi kõva tahtmise juures rohkem kordi reisida või kestaks iga reis paar päeva.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina planeeriksin kõike ise ja seda täiesti vabatahtlikult, aga mul on selline mees, kes mitte kuskile reisida ei taha. Heal juhul kord 4-5 aasta jooksul on ta nõus mõnepäevasele reisile tulema, rohkem ma temalt ei eeldagi.

No küll teil on kõvasti puhkust ja raha, kui rohkem kui 5 korda aastas reisida saaksite. Ma ei saaks isegi kõva tahtmise juures rohkem kordi reisida või kestaks iga reis paar päeva.

Üks kord 4-5 aasta jooksul, mitte 4-5 korda ühe aasta jooksul – 25x harvemini kui sa arvasid.

No ja “mõnepäevane puhkus” on ka pikk nädalavahetus. Sõidad lihavõtteks õe poole ja ongi reis.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Instagramis sattus ette pilt mehest reisikohvritega, all kiri: “Ma olen nii õnnelik, et saan reisil olles oma aju välja lülitada, sest mees mõtleb minu eest.”

Pildi all muidugi kümneid kommentaare samasuguse mõtteviisiga naistelt, et jaa, mul ka mees kannab meie kõigi passe, juhib meid lennukile ja hotelli, nii tore, ma ei pea üldse mõtlema.

Mulle tunduvad sellised naised veidi ullikesed, kes ilmselt ei ole ka kodus asjalikumad ja mees mõtleb nende eest. Kas siin ka selliseid liigub, kes rõõmustavad, et mees nende eest lennujaamas passi näitab ja lennukis koha üles otsib? ????

Minu meelest üks nn influencer on veidi sinnapoole kaldu. Pidevalt jääb mulje, et naine on seal peres vaid iluasi, kelle kõik lõbud kinni plekitakse, et ta saaks ilus olla ja instas oma imelise elu ja uhkete autodega eputada.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka viimase 20 aasta jooksul mees korraldanud kõik reisid ja lahendab ka kõik probleemid, mis selle jooksul tekkida võivad. Ei ole hetkel küll  vähimatki plaani  sellise mugavuse vastu protsestima hakata.  Meil on ka väga sarnased huvid, nii et võin rahulikult sabas töllerdada.

Varem reisisin pigem üksi ja eks praegugi tuleb seda vahel ette. Ei saaks öelda, et seda korralduslikku poolt tohutult naudiksin.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega mõlemad piisavalt hõivatud ja korraldamisega tegeleb mehe reisikonsultant. Mees reisib töö tõttu palju, on seda aastaid teinud ja tal on sama reisikonsultant samuti aastaid olnud. Meie valime sihtkoha ja tema leiab alati väga head piletid on see siis laev või lennuk või rong. Pakub 3-4 hotelli. Lisaks teatripiletid ja muu. Lisaks on alati abi olemas kui peaks reisil seda vaja olema. Ta on aidanud meil välgukiirusel lennukipileteid vahetada küll mingite streigijamade pärast ja ka siis kui plaanid on muutunud. See daam teeb küll oma tööd südamega ja teda lauanühkijaks pidada on solvav.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga oled piisavalt alandlik, et arvata et meesterahva tehtav palgatöö on keerulisem kui sinul kahte valdkonda hallata? (Töö ja kodu)

Või mida sa õigupoolest öelda tahad?

Mida sa nüüd öelda tahtsid? Koduperenaisel läks mõte  veidi rändama?
Ma ei võrdle mingit “kodu haldamist” tööga ei meeste ega naiste puhul. See ei ole lihtsalt märkimisväärne.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ma ei ole mees vaid just see naine, kes nii tööl kui kodus ilma meheta hakkama saab.

Ilma pereta polegi sul midagi siis planeerida ja ammugi pols sinusugusel üksikul naisel “mees korraldab reisi”-teemasse midagi peale õela ja kadeda ilkumise lisada. Miks sa ikka veel siin taidled?

Miks ma ikka siin teemas olen? Sest ma tegin selle teema 😀
Ja saingi vastuse oma küsimuse, et leidub tõesti naisi, kelle panus reisimisse on kohvrite pakkimine ja mehe rahakoti sabas sörkimine.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on vaja leida teavet soodsate lennupiletite kohta Tallinnast Stockholmi. Hiljuti komistasin veebisaidile https://avia.tickets.ee/direction/tallinn/stockholm. Võib-olla on teil teadmisi või kogemusi selle saidiga? Sooviksin selle kohta rohkem teada saada ja uurida, kui usaldusväärne ja mugav see on lennupiletite otsimisel. Oleksin tänulik teie abistamise ja reisi planeerimise nõuannete eest.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

No küll teil on kõvasti puhkust ja raha, kui rohkem kui 5 korda aastas reisida saaksite. Ma ei saaks isegi kõva tahtmise juures rohkem kordi reisida või kestaks iga reis paar päeva.

Nad reisivad isegi vähe. Paljud veedavad üldse pool aastast mujal, kaasa arvatud mina. Saa aru, inimesed on erinevad, paljud ei käi palgatööl. Raha tuleb mujalt, pole vajadust töötada. Või siis osad teevad oma tööd välisriigist arvuti vahendusel. Igaüks leiab enda jaoks selle õigeima lahenduse.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilma pereta polegi sul midagi siis planeerida ja ammugi pols sinusugusel üksikul naisel “mees korraldab reisi”-teemasse midagi peale õela ja kadeda ilkumise lisada. Miks sa ikka veel siin taidled?

Nutune siis, AI hotellid üsna närustes sihtkohtades vaid. Kui need ongi teie reisid, minu kaastunne.

Miks peab reisi aasta ette planeerima? Ma ju ei teagi, mida aasta pärast samal ajal teha tahan:) tuleb soov ja mõte ja lähen, heal juhul nädal enne otsustan:)

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie peres organiseerin ka mina, ehk siis naine. Mees on vahepeal üritanud rendiauto võtmist ka minu kaela suruda, aga olen konkreetselt keeldunud, kuna ise ei sõida ja mul pole õrna aimugi, milline see auto täpselt olema peaks erinevates piirkondades. Lõunapoolsete riikide mägedesse sobib üks, põhjapoolsete riikide mägedesse teine, linnapuhkusele kolmas. Hotelle ei võta kunagi AI, kuna palju parem on maad tundma õppida ise ringi seigeldes ja kohalikes kohtades söömas käies. Hommikusöögiga hotelli võtan ainult ärireisideks, kui tuleb kohe varakult tööle kihutada ja pole aega kuskil kenas kohvikus hommikusööki süüa. Üldiselt on kõikide hotellide hommikusöögid väga sarnased. Mida ma vaatan – lastega pere vaatab randu, vaatamisväärsusi, söögikohti, ilusaid trajektoore punktist A punkti B, guugeldan kohalikke foorumeid… Reisi ettevalmistus ongi juba pool reisist. Millegipärast aga vaatamata ettevalmistusele kipume alati eksima ja teele satub seiklusi ning kohtumisi suurepäraste kohalikega. Oleme sellega ära harjunud. Pole harvad juhused, kui oleme jäänud kuskile tosserdama ja laeva trapp tõmmatakse üles või lennujaamas karjutakse, et jookse-jookse, last minute call 🙂 Maksmisega on nii ja naa, olen ise maksnud, on mees maksnud. Kui üksi või sõbrannadega käin, maksan alati ise. Mees ise endale ei organiseeri ja kui vaja käia, võtab reisibüroo kaudu paketika, kui üksi läheb. Planeerin ikka ette perereise, sest pole üksik inimene, kes saab iga kell kuskile minna. Viieliikmelise pere piletid ja majutus ei ole odav lõbu, lisaks tuleb leida koju loomade eest hoolitseja.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole harvad juhused, kui oleme jäänud kuskile tosserdama ja laeva trapp tõmmatakse üles või lennujaamas karjutakse, et jookse-jookse, last minute call

Ja siis tähtsate nägudega ronite lennukile oma titekarjaga, terve lennukitäis inimesi, kes on teie järel oodanud, vahtimas. Uhke tunne, eks?

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

last minute call

See on muide last call, taibu.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii mürgine juba hommikul? Esiteks ei ole titekari (see on kusjuures halvustav väljend ja ma ei saa aru, miks täiemõistuslik inimene peaks seda kasutama), teiseks – alati on keegi viimane. Ei pea olema esimene, vabalt võid olla ka viimane, sest ei lennuk ega laev välju enne kui lahkumisaeg käes. Sul ei ole tulnud ette eelmise lennu hilinemist?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii mürgine juba hommikul? Esiteks ei ole titekari (see on kusjuures halvustav väljend ja ma ei saa aru, miks täiemõistuslik inimene peaks seda kasutama), teiseks – alati on keegi viimane. Ei pea olema esimene, vabalt võid olla ka viimane, sest ei lennuk ega laev välju enne kui lahkumisaeg käes. Sul ei ole tulnud ette eelmise lennu hilinemist?

Keegi siseneb jah lennukisse viimasena, aga teda ei kutsuta seepärast valjuhääldist. Kui see on sinu puhul tavapärane, siis sa oled veidi imelik ja ei suuda oma aega planeerida.

+2
0
Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Esileht Hobinurk Reisil