Esileht Hobinurk reisile

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: reisile

Postitas:

Tere,kas leidub kedagi kes teab kas on veel möistlik 20 nda oktoobri paiku türki reisida?
Vöi on kedagi kes eelmine aasta äkki käinud oktooris?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei oska keegi sulle öelda ja eelmise aastaga võrrelda ei saa. See on sama, et kui eelmine suvi oli Eestis ilus, et nüüd tuleb ka ilus? Ei tea me seda keegi.

Loterii on siis ilm aga soojem on kindlasti kui siin. Olen Kreekas olnud oktoobri keskpaiku, pool aega oli väga kuum aga pool aega on kõva tuul ja temperatuur meie Eestimaise suve moodi ning merre minek keelatud. Siiski oli tore. Sel ajal minnes saadki rohkem rahu, sest kõrghooaeg on läbi saamas ja kaupmehed maha rahunenud, samuti on hinnad alla läinud.

Kui tahad kindla peale välja minna, mine ikka varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Defineeri mõistlik?
Milles suhtes mõistlik?
Olen käinud Türgis 7 korda ja igal aastaajal. Lemmik puhkusepaik. Eriti Alanya.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korra käinud Türgis novembri alguses. Vaid üks päev oli vihmane, ülejäänud päevad päike ja kraadid ikka tublisti üle 20.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud Türgis ka detsembris. Väga tore oli! Muidugi soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,kas leidub kedagi kes teab kas on veel möistlik 20 nda oktoobri paiku türki reisida?

Koolivaheajal. Pakun, et hind ei ole mõistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain lihtsalt hea pakkumise köik hinnas hotelli turan prince ja algusega 23 oktoober.Tahtsin teada kas keegi sel ajal käinud?kuidas vesi,ilm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain lihtsalt hea pakkumise köik hinnas hotelli turan prince ja algusega 23 oktoober.Tahtsin teada kas keegi sel ajal käinud?kuidas vesi,ilm?

Käisin 2013 oktoobris, koolivaheajal. 2 päeva oli O.K. Ülejäänud päevad sadas. Päris korralikku äikeseilma saime ka. Olime ainukesed, kes vihmaga jääkülmas basseinis ekstreemsuse mõttes ujumas käisid – jõusaalis nahk soojaks ja siis basseini. Ülejäänud hotellirahvas ulpis sisebasseinis. Meres oli lainetus liiga suur ja punane lipp lehvis.
Sakslased olid ka veidi kõvemast puust – nendega mängisime vihma käes petangi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.