Esileht Väikelaps Reisile mähkmed kaasa

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Reisile mähkmed kaasa

Postitas:

lähme perega reisile bulgaariasse 10 päevaks. kas peaksin lapsele püksmähkmed kaasa võtma või saab kohapealt osta? plaanime peamiselt olla hotellis (basseinid jm), kus saame 3 korda päevas süüa ja väikeste lastega ei plaani kuhugi vaatamisväärususi vaatama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi peaksite kaasa võtma, sa ei saa 100% kindel olla, et saad sama kaubamärgi, mis siit ostad ja meil on juhtunud, et oleme pidanud paar tk lisaks ostma ja lapsele ei ole sobinud, tekitas allergiat. Iga riigi mähkmed võidakse toota erinevatele turgudele, näiteks Soome samad mähkmed võivad Poolas hoopis mujal toodetud olla, kuigi kaubamärk ei sobinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks kaasa võtta. Häda korral mingid mähkmed sa vast sealt poodidest ikka saad (oleneb ka kus hotell on jne), aga kas samad ja sama kvaliteediga, seda ei oska küll keegi ennustada ju. Meil on kaasas olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:23; 06.06 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime kohapealt mingi X firma mähkmeid,palju parema kvaliteediga kui pampers/huggies. Seega mina ei võtaks kaasa

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sellest, missugune su laps on. Kui tal on esinenud mähkmeallergiat, siis kindlasti võta kaasa need, mis talle sobivad. Kui ta on aga sedasorti, et pane jalga ükskõik missugused mähkmed, mingit allergiat ta ei saa, siis võid ka kohapealt osta.

Mina oma lapsega oleksin pidanud kaasa võtma, sest talle igasugused suvalised ei sobinud. Näiteks Libero sobis, Pampers ajas kärna. Muumi sobis, Huggies üldse mitte.

Lõpuks avastasin, et mähkmeid saab tellida ka Saksamaalt ja näiteks saksa turul müüdavate pampersite peale ei tekkinud tal allergiat. Kusjuures tootjamaa oli sama, lihtsalt erinevale turule suunatud. Saksa pampers erines eestis müüdavatest selle poolest, et nende sees ei olnud seda sinakat kihti (sama mark, samasugune pakend, aga sees toode erinev).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 17:15; 06.06 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid ka kaasas. Minnes põhimõtteliselt terve üks väike kohver lapse mähkmeid täis :9 Kui Bulgaarias käisime, siis meie hotelli juures mingeid suuri poode polnudki, olid valdavalt ainult suveniiride poekesed. Hotell asus kuurortis, linna tuli minna taksoga. Võib-olla kuskil oleks mähkmeid saada olnud, aga selle mõttega, et peaks lõpuks mähkmete pärast terve päeva kuskil otsides ära raiskama, ma reisile küll ei tahaks minna. Lennuk viib ja toob – pagasit võid väikelapsele võtta ka sama palju kaasa kui täiskasvanule – seega võta ikka kindlasti kaasa ja väikese varuga ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:34; 06.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see hotell teil asub, linnas või kuskil kuurortis? Väga suur osa Bulgaarias müüdavatest kosmeetika ja hügieenitoodetest on Prantsuse tootjatelt. Eestis levinud Soome ja Skandinaavia värki seal ei ole.Kus see hotell teil asub, linnas või kuskil kuurortis? Väga suur osa Bulgaarias müüdavatest kosmeetika ja hügieenitoodetest on Prantsuse tootjatelt. Eestis levinud Soome ja Skandinaavia värki seal ei ole. Saksa tooteid saab ka, sest Bg tegutsevad Lidl ja Kaufland. Lidli Mamia mähkmed on saast ka Saksamaal, ainus mähe, mis meil iial lekkinud on. Kauflandi omi pole proovinud.
Minu meelest on asi pigem selles, et tegu on püksmähkmetega, need on üks issanda jumala nuhtlus. Numbreid pole üldse mõtet vaadata, iga tootja teeb ise suuruses. Mõned on vööst parajad, aga hargivahe lotendab. Mõned imavad imeliselt, aga on nii paksud, et laps ei saa käiagi. Seega tundmatu tootja omade peale lootma jääda on riskantne.
Me lähme oma lapsega juulis kaheks nädalaks, aga mehe perele Varnasse külla, mitte küll hotelli. Kui mul põnnile selleks ajaks vetsutamist selgeks õpetada ei õnnestu, siis võtan kaasa ilmselt mõne päeva varu, et kohe esimese asjana poodi ei peaks kihutama. Siis kavatsen osta mingi väikese paki prooviks. Aga kui teie hotelli basseini äärest kaugemal ei käi, siis pole mõtet pusida, tšarterite pagas on tasuta. Võta mingi see mustlaste turukott, mille pärast ära viskad, tulete vähema kraamiga tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lähme perega reisile bulgaariasse 10 päevaks. kas peaksin lapsele püksmähkmed kaasa võtma või saab kohapealt osta? plaanime peamiselt olla hotellis (basseinid jm), kus saame 3 korda päevas süüa ja väikeste lastega ei plaani kuhugi vaatamisväärususi vaatama minna.

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

Teemaalgataja on oma vastuse ilmselt kätte saanud, aga tahtsin lisada oma kogemuse. Olen käinud reisidel (erinevad reisid, lapsi 4) kus kaasas teiste hulgas pea kaheaastane, 8kuune, 1a8k. Kusjuures me mehega pole basseiniääres passijad vaid aktiivsed ringiuhajad. Väga toredad reisid kõik! Suuremad lapsed mäletavad siiani ja väiksed saavad perega olla.

Kui minna reisile juba mõttega, et lastega nii raske, siis ongi raske, kui planeerida tegevusi arvestades ka laste päevakava ja jaksuga, siis on kõik võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 18:52; 06.06 14:55; 06.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

Teemaalgataja on oma vastuse ilmselt kätte saanud, aga tahtsin lisada oma kogemuse. Olen käinud reisidel (erinevad reisid, lapsi 4) kus kaasas teiste hulgas pea kaheaastane, 8kuune, 1a8k. Kusjuures me mehega pole basseiniääres passijad vaid aktiivsed ringiuhajad. Väga toredad reisid kõik! Suuremad lapsed mäletavad siiani ja väiksed saavad perega olla.

Kui minna reisile juba mõttega, et lastega nii raske, siis ongi raske, kui planeerida tegevusi arvestades ka laste päevakava ja jaksuga, siis on kõik võimalik.

Tubli, tubli!
Minu jaoks ei ole puhkus mähkmeealise lapsega. Ise ta sest midagi ei tea ega mäleta, aga tüli teeb palju. Esimene reis lastega oli, kui mõlemad olid eelkooliealised (5 ja 6).
Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).
Ses mõttes olen reisikorraldajatele hea klient – pakettreis, AI -toitlustus, kõik ette-taha tehtud ja mina tulen ning olen. Väikelastega oleks see vägagi komplitseeritud ja igal juhul närvilisem. Loomulikult iga vanem kiidab oma lapsi, aga minu omad on tavalised – jooksevad, kisavad, tahavad kõike näha, küsida ja proovida jne. Alles min 5-aastaselt olin valmis neid lennukisse ja hotelli lubama. Vagurat 2-aastast pole näinudki.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).

Ehk täpsustaksid, miks sa kultuuriväärtused jutumärkidesse paned? Kui sind ei huvita varemed, arhitektuur, näitused, muuseumid jms olgu peale, aga tõesti arvad, et neil puudub kultuuriline väärtus? Et ikka nii nõme ja tühine, et peab jutumärkidesse panema? Sorry, aga kui sina suhtud kultuuriväärtustesse niisuguse põlgusega ja kui seal bassu ääres on sul mõttekaaslased, siis polegi ime, et sellesse vedelemisse omakorda põlgusega suhtutakse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 17:15; 06.06 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru, miks väikelapsega kodumaalt väljapool halvem peaks olema? Kodus ju samuti pead lapsega toimetama, lisaks oma igapäevaseid tegevusi tegema. Puhkus ilma igapäevaste kohustusteta jätab just võimaluse rohkem aega lapsega olla. Teine asi muidugi, kui kodus on lapsehoidja koguaeg ja oh hullu, nüüd peab puhkuse ajal ise oma lapsega aega veetma. Siis oleksite võinud lapsehoidja kaasa võtta ja oleksite saanud mitte-midagi-tehes lastest puhata.
Olgu siis bassein või kultuuriväärtused, ikka on teine keskkond vahelduseks ja tore.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:34; 06.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses mõttes olen reisikorraldajatele hea klient – pakettreis, AI -toitlustus, kõik ette-taha tehtud ja mina tulen ning olen. Väikelastega oleks see vägagi komplitseeritud ja igal juhul närvilisem.

Täpselt sama teen ma ka oma lastega. Mingit vahet pole, reisil või kodus, oma lastega peab tegelema nagunii. Aga AIs ei pea ma nädal aega süüa tegema ega koristama 😀 Kui sa oled närviline, siis oma viga, ära tõesti kodust välja mine. Ei ole minu lapsed elus lennukis karjunud ega hotellis märatsenud, nad on vingemad reisisellid kui ma ise. Palju kordi on lõpuks esi- või tagareast kiidetud, et ei saanud arugi, et kolm väikelast on kõrval. Ja ühtemoodi jaht on nii kodus kui reisil. Päris beebil on muidugi mõnusam kodus olla, aga ka väikelaps naudib sooja ja merd ja elamusi, et maailm polegi ainult koduseinad.

Teemasse- kui su lapsel pole tundlikkuseprobleemi ja ükskõik, mis mähkmed sobivad, siis kui hotell on vähegi asustatud punktis ja poodi saab, võtaks mähkmeid vähe kaasa ja osta kohapealt, olemas nad on ja kvaliteedilt ei pruugi sugugi hullemad olla, pigem vastupidi. Kui aga laps on tundliku nahaga ja sobib mõni kindel asi, siis pead kogu varu kaasa võtma- eks väikelapsele peabki mõne toidu või mähkmed kaasa pakkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:23; 06.06 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

Teemaalgataja on oma vastuse ilmselt kätte saanud, aga tahtsin lisada oma kogemuse. Olen käinud reisidel (erinevad reisid, lapsi 4) kus kaasas teiste hulgas pea kaheaastane, 8kuune, 1a8k. Kusjuures me mehega pole basseiniääres passijad vaid aktiivsed ringiuhajad. Väga toredad reisid kõik! Suuremad lapsed mäletavad siiani ja väiksed saavad perega olla.

Kui minna reisile juba mõttega, et lastega nii raske, siis ongi raske, kui planeerida tegevusi arvestades ka laste päevakava ja jaksuga, siis on kõik võimalik.

Tubli, tubli!

Minu jaoks ei ole puhkus mähkmeealise lapsega. Ise ta sest midagi ei tea ega mäleta, aga tüli teeb palju. Esimene reis lastega oli, kui mõlemad olid eelkooliealised (5 ja 6).

Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).

Ses mõttes olen reisikorraldajatele hea klient – pakettreis, AI -toitlustus, kõik ette-taha tehtud ja mina tulen ning olen. Väikelastega oleks see vägagi komplitseeritud ja igal juhul närvilisem. Loomulikult iga vanem kiidab oma lapsi, aga minu omad on tavalised – jooksevad, kisavad, tahavad kõike näha, küsida ja proovida jne. Alles min 5-aastaselt olin valmis neid lennukisse ja hotelli lubama. Vagurat 2-aastast pole näinudki.

Ise pole alla 5-aastasega reisil käinudki aga teisi halvustad? Hapud viinamarjad? Pakettreis ja AI, mis seal komplitseeritut on? Lennuk veab kohale, transfeer hotelli, söök ja bassu on käeulatuses.

Iseasi, kui puhkus on vaid siis, kui lapsi näha-kuulda pole. Siis saan aru. Minu kogemus on selline, et lapsed käituvad reisil paremini kui kodus, lihtsam on tegevust leida jne. Perereisid on vahvad. Ka väikelastega.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 18:52; 06.06 14:55; 06.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).

Ehk täpsustaksid, miks sa kultuuriväärtused jutumärkidesse paned? Kui sind ei huvita varemed, arhitektuur, näitused, muuseumid jms olgu peale, aga tõesti arvad, et neil puudub kultuuriline väärtus? Et ikka nii nõme ja tühine, et peab jutumärkidesse panema? Sorry, aga kui sina suhtud kultuuriväärtustesse niisuguse põlgusega ja kui seal bassu ääres on sul mõttekaaslased, siis polegi ime, et sellesse vedelemisse omakorda põlgusega suhtutakse.

Jutumärgid näitavad ometi, et see asi pole tõsine. Et giidiekskursiooni kuskile kanjonisse või koopasse või ka linna ostutänavale ma ei pea kultuurisündmuseks. Kui lugesid, siis “ringiuhamiseks” jääb paarinädalase reisi ajal alati aega ja siis külastan jutumärkideta kultuuriväärtuseid. Mulle on väga, kohe väga paljude inimeste jutust jäänud arusaam, et kui sa iga päev mingi tegevusega ei tegele, oled mõttetu ja kulutanud reisile mõttetult ressursse. Muidugi on mõttetud ka odavreisid, seda ka. Ikka ise tuleb oma käigud komplekteerida (ja stressata).
Vot mina olen teistsugune inimene.
Ole mureta – mõttekaaslastega käingi reisil!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

Teemaalgataja on oma vastuse ilmselt kätte saanud, aga tahtsin lisada oma kogemuse. Olen käinud reisidel (erinevad reisid, lapsi 4) kus kaasas teiste hulgas pea kaheaastane, 8kuune, 1a8k. Kusjuures me mehega pole basseiniääres passijad vaid aktiivsed ringiuhajad. Väga toredad reisid kõik! Suuremad lapsed mäletavad siiani ja väiksed saavad perega olla.

Kui minna reisile juba mõttega, et lastega nii raske, siis ongi raske, kui planeerida tegevusi arvestades ka laste päevakava ja jaksuga, siis on kõik võimalik.

Tubli, tubli!

Minu jaoks ei ole puhkus mähkmeealise lapsega. Ise ta sest midagi ei tea ega mäleta, aga tüli teeb palju. Esimene reis lastega oli, kui mõlemad olid eelkooliealised (5 ja 6).

Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).

Ses mõttes olen reisikorraldajatele hea klient – pakettreis, AI -toitlustus, kõik ette-taha tehtud ja mina tulen ning olen. Väikelastega oleks see vägagi komplitseeritud ja igal juhul närvilisem. Loomulikult iga vanem kiidab oma lapsi, aga minu omad on tavalised – jooksevad, kisavad, tahavad kõike näha, küsida ja proovida jne. Alles min 5-aastaselt olin valmis neid lennukisse ja hotelli lubama. Vagurat 2-aastast pole näinudki.

Ise pole alla 5-aastasega reisil käinudki aga teisi halvustad? Hapud viinamarjad? Pakettreis ja AI, mis seal komplitseeritut on? Lennuk veab kohale, transfeer hotelli, söök ja bassu on käeulatuses.

Iseasi, kui puhkus on vaid siis, kui lapsi näha-kuulda pole. Siis saan aru. Minu kogemus on selline, et lapsed käituvad reisil paremini kui kodus, lihtsam on tegevust leida jne. Perereisid on vahvad. Ka väikelastega.

Oo jaa, väikelapse kisa lennu ajal, kui kõrvad lukku lähevad või röökimine territooriumil on tõeline nauding!
Aga keda ma halvustanud olen? Copy mulle see koht!
Kas sa arvasid, et ma sain kohe 5-aastase lapse? Või et 5aastat istume ainult toas, kuskil pole käinud, välismaailmaga pole kokku lasknud?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline reis? Või milleks nii väikesed lapsed kaasa?

Tead, seal on lihtsalt mõnus olla. Nii täiskasvanutel kui ka lastel. Ja nii lühike lend!

Väikelapsega mõnus puhkus? Nojah, maitse asi.

Teemaalgataja on oma vastuse ilmselt kätte saanud, aga tahtsin lisada oma kogemuse. Olen käinud reisidel (erinevad reisid, lapsi 4) kus kaasas teiste hulgas pea kaheaastane, 8kuune, 1a8k. Kusjuures me mehega pole basseiniääres passijad vaid aktiivsed ringiuhajad. Väga toredad reisid kõik! Suuremad lapsed mäletavad siiani ja väiksed saavad perega olla.

Kui minna reisile juba mõttega, et lastega nii raske, siis ongi raske, kui planeerida tegevusi arvestades ka laste päevakava ja jaksuga, siis on kõik võimalik.

Tubli, tubli!

Minu jaoks ei ole puhkus mähkmeealise lapsega. Ise ta sest midagi ei tea ega mäleta, aga tüli teeb palju. Esimene reis lastega oli, kui mõlemad olid eelkooliealised (5 ja 6).

Bassu ääres vedelemist peetakse ilmselt halvaks, et sest nii põlastavalt enamasti kirjutatakse, aga meile mehega just meeldib vedeleda, mitte midagi teha või näiteks kokteili juua. “Ringiuhamiseks” jääb ka alati piisavalt aega ja mul polegi kohustust reisi kestel võimalikult palju “kultuuriväärtusi” läbi joosta (et hiljem teistele rääkuda, kui aktiivne ma olen?).

Ses mõttes olen reisikorraldajatele hea klient – pakettreis, AI -toitlustus, kõik ette-taha tehtud ja mina tulen ning olen. Väikelastega oleks see vägagi komplitseeritud ja igal juhul närvilisem. Loomulikult iga vanem kiidab oma lapsi, aga minu omad on tavalised – jooksevad, kisavad, tahavad kõike näha, küsida ja proovida jne. Alles min 5-aastaselt olin valmis neid lennukisse ja hotelli lubama. Vagurat 2-aastast pole näinudki.

Ise pole alla 5-aastasega reisil käinudki aga teisi halvustad? Hapud viinamarjad? Pakettreis ja AI, mis seal komplitseeritut on? Lennuk veab kohale, transfeer hotelli, söök ja bassu on käeulatuses.

Iseasi, kui puhkus on vaid siis, kui lapsi näha-kuulda pole. Siis saan aru. Minu kogemus on selline, et lapsed käituvad reisil paremini kui kodus, lihtsam on tegevust leida jne. Perereisid on vahvad. Ka väikelastega.

Oo jaa, väikelapse kisa lennu ajal, kui kõrvad lukku lähevad või röökimine territooriumil on tõeline nauding!

Aga keda ma halvustanud olen? Copy mulle see koht!

Kas sa arvasid, et ma sain kohe 5-aastase lapse? Või et 5aastat istume ainult toas, kuskil pole käinud, välismaailmaga pole kokku lasknud?

Seal üleval pool kommenteerimine, et milleks lapsi kaasa tassida ja et eks see on maisteasi on heatahtlik? Ju ma siis lihtsalt kujutan ette…

Kindlasti on lende, kus lapsed röögivad. Korra olime ka lennukis, kus üks beebi mingi 10-15 min karjus aga ülejäänud aja oli vait. Hotelli territooriumil basseini juures ikka kilgatakse aga midagi puhkustärarikkuvat selles mina ei näe.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 18:52; 06.06 14:55; 06.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal üleval pool kommenteerimine, et milleks lapsi kaasa tassida ja et eks see on maisteasi on heatahtlik? Ju ma siis lihtsalt kujutan ette…

Heldeke, ja see on HALVUSTAMINE? Päriselt tundus nii? Oma aruga kirjutasin enda maitsest, mis teise inimese omast erineb. Kui oleksin halvustanud, oleksin ometi otsesõnu öelnud, et küll on loll valik lastega puhkama minna, ükski mõistlik inimene nii ei tee, täiesti jabur plaan vm.
No palun vabandust, kui kedagi solvasin!
Ja nüüd ma ka ei halvusta, vaid ütlen enesekaitseks, et ma tõesti ei oska juba paar-kolm aastat enam inimestega suhelda, sest täiesti neutraalsest lausest loetakse välja solvamist, üleolekut, keegi tunneb ennast puudutatuna, osad suisa alandatuna (jah, kui inimene oli kuuma käes näost juba lilla ja hingeldas, soovitasin tal võimalikult palju nööpe lahti teha ja kingad jalast võtta, varju kobida ja jalad üles tõsta (näiteks minu vastu). See olevat nii alandav olnud, et jätsin ta rahumeeli “surema”. Lugu eelmisest aastast reaalsest elust, foorumi-alandujaid leidub kõige rohkem ajaviitejuttudes). Terviseteemadel ei räägi enam ammu, aga ka ilm pole tõenäoliselt enam turvaline jututeema, kuna kindlasti keegi leiab, et sellega teda isiklikult kiusatakse.
Õnneks on ka hulk normaalseid inimesi ümber, aga paljude pooltuttavatega tuleb tõesti valvas olla.
❄❄❄

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:27; 05.06 13:46; 06.06 08:22; 06.06 17:01; 06.06 17:04; 07.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps Reisile mähkmed kaasa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.