Esileht Hobinurk Reisimine UK-sse, testid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Reisimine UK-sse, testid

Postitas:
Kägu

Kas keegi võiks mulle täpsemalt selgitada, kuidas toimub hetkel UK-sse sisenemine.

Saan aru,et kaks päeva enne reisi tuleb Eestis teha PCRtest. Kas see on mingi eri vorm, mille pean lennuaamas esitama? Kas digiloost ei saa mingit väljatrükki ise teha? Kas PCR testide hinnad algavadki alates 45 euri tükk? Jube kirved hinnad.. Ja veel kas see test peab olema tehtud kaks päeva enne väljalendu või peab olema tõend vormistatud kaks päeva enne väljalendu?

Kas Eestis olles tuleb juba broneerida uus nö 2 päeva test juba UK-s? Kas siis tulebki reaalselt istuda hotellis kaks päeva või on reaalsus pigem see, et teed testi ja mõne tunni pärast tuleb juba vastus. Näen ka siin vastuolu, et kohustus on minna testi tegema, aga samas on kohustus istuda eneseisolatsioonis. Kas siis lihtsalt linna peal jalutamine on juba kuritegu? Olen kogemuste jagamise eest tänulik, sest pole eriline reisisell ja kardan igasugu segaseid olukordi, aga minna tuleb.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohu info on siin olemas – https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps käis kuu alguses, ta on vaktsineeritud ja Eestis testi tegema ei pidanud, küll pidi selle tegema UK vist teisel päeval. Sai testi vastuse vist alla 24h, see oli negatiivne. Isolatsioonis olema ei pidanud ei enne testimist ega selle tulemust oodates, küll arvestasime reisikindlustust tehes võimalusega, et see UK-s tehtud test võib mingil põhjusel positiivne olla ja et kindlustus kataks järgneva 2 nädala hotellis isolatsioonis viibimise kulud.

Vaktsineerimata inimeste kohta ei oska kommenteerida, PCR test kehtib üldiselt 72h, aga riigid võivad seda ka lühendada. Kui laps suvel reisis, siis oli tal vaktsineerimiskuur veel lõpetamata ja vahetult enne reisi selgus, et sihtkohariik on lühendanud PCR testi kehtivust 48 tunnile. Uut enam teha ei jõudnud, tegi vahemaandumise punktis lisaraha eest kiirtesti, mida siis aktsepteeriti (st eestis tehtud PCR, mis oli suve algul  vist ligi 70 eurot, oli täiesti mahavisatud raha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

UK muutis tingimusi taas nädal tagasi.

NB! alates 07.12.2021 kell 4.00 tuleb esitada ka vaktsineeritud isikutel koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaat negatiivse testi kohta, mis peab olema tehtud kuni 2 päeva (48h) enne reisi algust.”

sobib ka antigeeni kiirtest. Jah, testi hind on kallis kui saad serdi ka.

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/suurbritannia/

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps käis kuu alguses, ta on vaktsineeritud ja Eestis testi tegema ei pidanud, küll pidi selle tegema UK vist teisel päeval.

UK muudab pidevalt tingimusi. See, mis paar nädalat tagasi kehtis, ei pruugi enam kehtida. Tasub usaldada ainult ametlikku infot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin nädal tagasi UK-st. Praeguste tingimuste kohaselt olenemata sellest kas oled täiesti vaktsineeritud või mitte, pead tegema siin kohapeal PCR testi 2 päeva enne äralendu. Kindlasti pead broneerima UK-s tehtava teise päeva testi, seda broneeringu numbrit läheb sul vaja, et täita passenger locator form. Selle pead täitma (vist oli 48h) enne äralendu ja seda formi kontrollitakse juba Tallinna lennujaamas. Mul õde tellis selle UK-s tehtava testi endale koju ja see saadeti postiga kohale, ise ei pidanud kuskile minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pead broneerima UK-s tehtava teise päeva testi, seda broneeringu numbrit läheb sul vaja, et täita passenger locator form. Selle pead täitma (vist oli 48h) enne äralendu ja seda formi kontrollitakse juba Tallinna lennujaamas. Mul õde tellis selle UK-s tehtava testi endale koju ja see saadeti postiga kohale, ise ei pidanud kuskile minema.

Eile raadios räägiti, et peab tellima UK-s 2. ja 6. päeva testi + siis Eestis enne sõitu PCR. Kõik kokku maksab 180 eurot ja testima peavad kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile raadios räägiti, et peab tellima UK-s 2. ja 6. päeva testi + siis Eestis enne sõitu PCR. Kõik kokku maksab 180 eurot ja testima peavad kõik.

Kaks testi (2. Ja 8. päeval) peavad tegema vaktsineerimata inimesed. Ja loomulikult peavad nad sel ajal karantiinis istuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Reisimine UK-sse, testid