Esileht Hobinurk reisiplaanid praegusel ajal

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: reisiplaanid praegusel ajal

Postitas:

Kas töökoht on valmis selleks, kui üks töötaja kuskil paar nädalat kauem ette teatamata viibib ja näole ei anna.

Tööandjal pole siin kahjuks väga võimalust valmis või mitte valmis olla, ka ilma puhangute ja reisimisteta võib töötaja igal ajal lühemaks või pikemaks ajaks ära kukkuda. Haigused ja õnnetused enamasti ei hüüa tulles, ette saab teatada ainult plaanilist oppi või ravil viibimist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 21:47; 08.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada seda karantiinis istumist kindlustus ei kata (võin muidugi eksida).

Swedbanki reisikindlustus:

Kui juba ollakse reisil ning reisisihtkoha hotell, linn või riik pannakse karantiini, mistõttu ei saa planeeritud kuupäeval reisilt tagasi pöörduda, kas kindlustus hüvitab tekkinud kahju?

“Hüvitame pikenenud reisi majutus- ja/või viibimiskulud, kui sellised kulud on tekkinud. Lisaks hüvitame kodumaale naasmiseks vajaminevad transpordipiletid. Eelduseks on, et reisikindlustuse lepingusse on valitud ka reisitõrkekindlustus.”

Nojah, mine nüüd võta kinni, mismoodi on…

https://www.err.ee/1056959/tavaline-reisikindlustus-koroonapuhangust-tulenevate-torgete-puhul-ei-aita

ma ei saa aru, mis vastuolu sa siin näed? artiklis on ju samamoodi öeldud, et kui oled juba reisil ja piirkond satub karantiini, siis kaetakse kulud tervisekindlustuse alt, kui tahad, et oleks reisi tühistamise võimalus, peab olema võetud reisitõrke lisariskide kindlustus. eks igal seltsil on need asjad ka natuke erinevad, mõnel on välistuste all punktid, mis teistel vaikimisi sees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 09:01; 09.03 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada seda karantiinis istumist kindlustus ei kata (võin muidugi eksida).

Swedbanki reisikindlustus:

Kui juba ollakse reisil ning reisisihtkoha hotell, linn või riik pannakse karantiini, mistõttu ei saa planeeritud kuupäeval reisilt tagasi pöörduda, kas kindlustus hüvitab tekkinud kahju?

“Hüvitame pikenenud reisi majutus- ja/või viibimiskulud, kui sellised kulud on tekkinud. Lisaks hüvitame kodumaale naasmiseks vajaminevad transpordipiletid. Eelduseks on, et reisikindlustuse lepingusse on valitud ka reisitõrkekindlustus.”

Nojah, mine nüüd võta kinni, mismoodi on…

https://www.err.ee/1056959/tavaline-reisikindlustus-koroonapuhangust-tulenevate-torgete-puhul-ei-aita

ma ei saa aru, mis vastuolu sa siin näed? artiklis on ju samamoodi öeldud, et kui oled juba reisil ja piirkond satub karantiini, siis kaetakse kulud tervisekindlustuse alt, kui tahad, et oleks reisi tühistamise võimalus, peab olema võetud reisitõrke lisariskide kindlustus. eks igal seltsil on need asjad ka natuke erinevad, mõnel on välistuste all punktid, mis teistel vaikimisi sees.

Taiteerin artiklist: “ Kui inimene on juba reisil piirkonnas, kus kehtestatakse karantiin, mis takistab tal plaanitud ajal koju naasta, siis seda kahju Piirsalu sõnul tavaliselt reisikindlustuslepingu alusel ei hüvitata. Samuti ei saa harilikult hüvitist need, kes ei saa kehtestatud karantiini tõttu õigel ajal reisilt koju ja sellega kaasneb neile kahju.”

Kas pole siis vastuolu??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 15:49; 01.03 17:58; 06.03 00:08; 06.03 13:29; 09.03 10:59; 14.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui praegu puhkuseplaane teeks ja kange kihk oleks reisile minna, mitte kodus istuda, siis valiks ilmselt Otepää. Kuna lund ei ole ja suusavõistlused jäävad ära ning Rally Estoniat ka vist ei toimu, siis on sealsed hotellid pooltühjad ja restoranid-kohvikud avasüli kliente ootamas. Ka oleks see eesti ettevõtjatele toeks, raha jääks kodumaale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoidke see raha parem alles juhuks, kui majandus kokku kukub.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui riigid teevad tõsiseid pingutui, et saada viirusest jagu, siis on mul justkui kohustus anda praegu enda panus, et ma ei kasuta on õigust ja vabadust, mida need riigid on mulle koostöös loonud heaks eluks ja ma teen nii nagu nad paluvad-ma ei reisi kriisipiirkonda ega reisi kohe üldse oma riigist välja, sest lennujaam on kõikide viiruste ristumiskoht.

Kusjuures mul oleks vaja minna seltskonnaga Põhja-Itaaliasse paari ndl pärast. Ma ei lähe ja ilmselt pean loobuma ka selles grupiga edasisest läbikäimisest, sest ma olen nende silmis täiesti reetur. Meil on kindlustus, mis ettenägelikult on tehtud ja katab kogu selle pulli aga võimalik, et kaotan selle, sest grupis on mitmed teistmeelt ja ei imesta kui reis tehakse teoks. Ja loobungi kogu rahast, mis olen maksnud aga mu südametunnistus on puhas. Seekord nii.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 16:48; 11.03 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksamaa reisi jätsime ära – oli plaanis minna just sinna liidumaale, kus hetkel kõige suurem kolle.
Palmialune reis paari nädala pärast on veel kaalumisel. Riik ametlikult kriisikoldeks kuulutatud ei ole, kuid juhtumeid seal rohkem kui meil ja nagu öeldud, on kõige riskantsemad kohad hoopis lennujaamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul oleks vaja minna seltskonnaga Põhja-Itaaliasse paari ndl pärast. Ma ei lähe ja ilmselt pean loobuma ka selles grupiga edasisest läbikäimisest, sest ma olen nende silmis täiesti reetur.

Sinul vist vedas. Sa ei peagi olema reetur, sest Itaalia on karantiinis ja see reis jääb ära teist olenemata põhjustel.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 13:47; 01.03 10:45; 10.03 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul oleks vaja minna seltskonnaga Põhja-Itaaliasse paari ndl pärast. Ma ei lähe ja ilmselt pean loobuma ka selles grupiga edasisest läbikäimisest, sest ma olen nende silmis täiesti reetur.

Sinul vist vedas. Sa ei peagi olema reetur, sest Itaalia on karantiinis ja see reis jääb ära teist olenemata põhjustel.

Karatiin on 3.aprilline Mu reis 4.aprill ja Itaalia linn on ise seisukohal, et peale 4. kõik läheb kohe vanaviisi edasi ja milles probleem. Aga selstkond õnneks siiski loobus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 16:48; 11.03 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen suusareisile, Poola. Autoga. Ei näe hetkel vajadust reis ära jätta.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen suusareisile, Poola. Autoga. Ei näe hetkel vajadust reis ära jätta.

Tundub et ei lähe siiski.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen suusareisile, Poola. Autoga. Ei näe hetkel vajadust reis ära jätta.

Tundub et ei lähe siiski.

Või siis läks, aga tagasi ei saa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 15:49; 01.03 17:58; 06.03 00:08; 06.03 13:29; 09.03 10:59; 14.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kirjutasin siin märtsi alguses, et läheme Mallorcale aprillis ja ei paanitse, kuid pean oma sõnu sööma. Ei uskunud, et asi Euroopas nii hulluks läheb. Hispaanias on praegu ikka väga hull lugu, hullus oleks kolme nädala pärast sinna sõita. Isegi kui kuhugi minna praegu, võib reis mööduda karantiinis istudes. Kahju on, aga mis teha.
Olukord on praegu selline, et kui isegi mõelda, et minna reisile, siis riik kuhu plaanid minna ei lase sind riiki või siis lend on tühistatud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 20:35; 14.03 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli. Tark otsus! Oleks vaid kõik nii targad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on pakettreis, siis reisikorraldajad teevad kompromisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk reisiplaanid praegusel ajal