Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutanud tuttavate reisivoodeid, MillyMally, Hauck, no tavalised. Mingit probleemi pole olnud ligi 20kilosel seal magada. Hüpata jah ei tohi, aga lihtsalt magada küll. Sõpradel endal magab 4a tüdruk maal reisivoodis. Kilosid pole uurinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid Milly Mally voodid, kaalupiirangut ei tea, aga 4-aastani said küll kenasti magatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 11:16; 19.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei juhtu selle voodiga, kui seal just ei hüppa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 11:55; 18.06 16:34; 18.06 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 3a laps 15,5 kg magas, aga samas kitsas on. Eks sõltub, kas laps voodis püherdab või on paigal, ma kuulsin ööläbi põnts ja põnts, järgmine kord tegime põrandale madratsile aseme (maal)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps.
Oled sa seda reisivoodi “madratsit” lähedalt näinud? Seal ei kannata ju normaalselt olla. Aastaks ajaks võiks kasvõi siis kasutatud võreka osta, kui kindlasti on vaja, et lapsel piirded oleksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:41; 18.06 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et reisikas võib aga ei pruugi aastat vastu pidada. On ju mõeldud kasutamiseks aegajalt.

Kui vastu ei pea, siis võib laps ju ka põrandal madratsil magada? Minu lapsed kaheselt enam võrekas ei maganud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vaene laps? Tausta ei tea, siis ei tasu kohe halvustama hakata. Aga nt kolisime hiljuti majja ja vaja paaris toas suurem renoveerimine ette võtta ning see võtab aega. Vaene laps saab praegu nt oma õues ringi joosta ja mängida, ei pea olema enamus aega korteris kinni.

Võreka madrats mahub suuruse järgi sinna kenasti sisse ju. Praegu magab vanematega ühes voodis.

Lihtsalt reisivoodit saab vajadusel eest viia, võrekat (mis on meil hetkel muidugi ka veel olemas) nii lihtsalt ei anna kuhugi ära panna.

Ise kolite siis ka sellisele asemele, mida saab lihtsalt vajadusel eest viia? No näiteks täispuhutavale mardatsile? Et miks laps peab halvemates tingimustes magama. Reisivoodi on reisivoodi ja see pole suurem asi magamiskoht AASTAKS.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:41; 18.06 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisivoodi pidevaks magamiseks minu hinnangul ei sobi. See põhi vajub sõltumata madratsist päris korralikult läbi (päris vastsündinuga muidugi mitte, aga vähegi suurema lapse puhul küll). Olen kasutanud neid lastega erinevates hotellides (igas hotellis seda, mis neil parasjagu anda on, firmasid ei mäleta) ja mina pole kohanud veel ainsatki, mis tõesti hea põhjaga oleks. Läbi vajuv põhi ei toeta laspse selga ühtlaselt ja see võib hiljem probleeme tekitada.
Mina pigem paneks madratsi niisama põrandale, kui kasutaks reisivoodit igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange see madrats siis juba niisama maha. Jah, võrevoodi madrats mahub sellesse reisivoodisse küll ja annab palju juurde, aga päris pidevaks magamiseks see lihtsalt ei sobi. Kui kindlasti tahate, siis pange voodipõhjaks mingi puitlaastplaat vms ja peale võreka madrats, siis on enam-vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 11:55; 18.06 16:34; 18.06 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta telk-reisivoodi, sisse saab panna tavalise madratsi ka. Lapsel lõbus, kaalupiirangut pole, imelihtne jalust eest ära kokku panna ja lõunauned saab soojal ajal hoopis õues teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:27; 18.06 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See telk on jumala lahe asi! ma ei teadnudki, et midagi sellist olemas on 🙂 kahesele jääb see küll varsti väikseks, odavatel on mõõdud veel väiksemad kui väiksel võrekal.
siin on suurem, aga ka kallim muidugi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 11:55; 18.06 16:34; 18.06 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See telk on jumala lahe asi! ma ei teadnudki, et midagi sellist olemas on ???? kahesele jääb see küll varsti väikseks, odavatel on mõõdud veel väiksemad kui väiksel võrekal.

siin on suurem, aga ka kallim muidugi

Telli Deryan outletist, värvivalik väike, aga hinnad ilusad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:27; 18.06 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid reisivoodid suvilas kasutuses koos lisamadratsiga. Iga kell kasutaks reisivoodid lisamadratsiga kui lihtsalt põrandal magamist. Kui valid mingi korralikuma firma ja laps sees ei hüppa, siis peab küll vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 11:16; 19.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguste reisivoodide ja ninnu-nänni telkide investeeriks pigem korraliku vedrustusega madratsisse. Võtaks kohe suuremale (laste)voodile ja voodi ise ostaks hiljem juurde.
Igapäevast magamist reisivoodis või telgis ei kujuta hästi ette. Need on siiski erandkorras kasutatavad lahendused. Ise ei tahaks ju ka aasta aega täispuhutaval madratsil või lahtikäival diivanil magada, selg annaks kohe tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalgataja, tegelikult ei kirjutanud sa, et ruumiga on probleeme, vaid et reisivoodit vajad olude sunnil. Siit ei pruugi tingimata välja lugeda ruumipuudust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )