Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaam ei sulgu ristist kinni pannes

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Reklaam ei sulgu ristist kinni pannes

Postitas:

Mis jama selle timmeri ja parve reklaamiga on, et see kinni ei lähe ja ära ei kao. Ristist kinni pannes avaneb ikkagi uues aknas. Hoolimata reklaamist ei hakka ma seda kuulama, sry

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on reklaam ja kus on rist? 😀 Mul adblock peal, ei tea ööd ega mütsi sellistest asjadest, soovitan sullegi.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitmed teised reklaamijad on ka oma reklaami nii teinud nüüd.
kui ei soovi reklaami vaadata, vajutad risti, mõttega see sulgeda. aga see hoopis avaneb.
mul pole mingit reklaamiblokkimise programmi. äkki mingi reklaamitav asi mind siiski huvitab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on No Script (Firefoxi lisana) ja sellega on samuti foorumid ja üldse terve internet reklaamivaba. Mulle polekski mõtet reklaame näidata, kuna puudega inimese töövõimetoetusest ei jätku muuks kui vaid kõige hädavajalikumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on telefonis hoopis see kohupiimakreemi reklaam, mida ei saa kinni panna. Aga see on vaid hommikuti kindlatel kellaaegadel, just siis kui ma parajasti tööle sõidan bussiga.
Ma ei ole telefoni adblocki pannud, sest ainult perekoolis tuleb mul reklaami, teised lehed on puhtad. Arvutis on olemas adblock.

Aga seda astelpajuga kohupiimakreemi olin ma nagunii juba poes silmanud ja ostnud. Ilma reklaamita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jama selle timmeri ja parve reklaamiga on, et see kinni ei lähe ja ära ei kao. Ristist kinni pannes avaneb ikkagi uues aknas. Hoolimata reklaamist ei hakka ma seda kuulama, sry

Lollid inimesed lihtsalt peavad ennast ebaeetilise ja agressiivse reklaamiga turundama. Nt Vseviovi reklaami sa siin juba ei näe – pole vajadust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on telefonis hoopis see kohupiimakreemi reklaam, mida ei saa kinni panna. Aga see on vaid hommikuti kindlatel kellaaegadel, just siis kui ma parajasti tööle sõidan bussiga.

Ma ei ole telefoni adblocki pannud, sest ainult perekoolis tuleb mul reklaami, teised lehed on puhtad. Arvutis on olemas adblock.

Aga seda astelpajuga kohupiimakreemi olin ma nagunii juba poes silmanud ja ostnud. Ilma reklaamita.

Kuidas telefonis saab adblocki peale panna? Mul ios.
See kohupiimakreemi reklaam ajab juba närvi mustaks, mitte midagi vaadata ei saa, igal sammul lööb ette ????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaam ei sulgu ristist kinni pannes