Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: reklaam

Postitas:

mõistan, et saate reklaami eest raha, aga kui ma ei näe isegi poolt ekraani, sest selga sõidab mingi video, mida ma never isegi ei vaata ja ära klikkida ei saa. hea turundus, eks. siin ei käi enam varsti ühtegi inimest, kui arendus niiviisi töötab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõistan, et saate reklaami eest raha, aga kui ma ei näe isegi poolt ekraani, sest selga sõidab mingi video, mida ma never isegi ei vaata ja ära klikkida ei saa. hea turundus, eks. siin ei käi enam varsti ühtegi inimest, kui arendus niiviisi töötab.

Mida reklaamib? Telefonis?

0
0
Please wait...
Postitas:

Täiesti mõttetu jah ja aina hullemaks läheb.lausa kubiseb reklaamidest. Aga ära sa looda siit mingit vastust saada, seda ei tehta juba ammu. Täitsa tahaks teada kes on need pk moded siin ja mis on nende ükesanbe?

+2
0
Please wait...
Postitas:

Reklaamidel on halb paigutus, kogu perekooli leht vajaks disaineri kätt.

https://foorum.perekool.ee/ suur wide bänner võiks ikka olla servatud pealkirjaga “Küsi julgesti…”, praegu on bännerile mingi 20px ette pandud?

Siis foorumi alamrubriikides on enamasti ruudubänner kohe sisselogimis all, samas võiks see ruudu bänner olla paremas tulbas nagu delfis on. Milleks selline suur auk teha, kus siis peab kerima? Selle bänneri alal on mingi katkine frame, vahest on seal ka laiemad bännerid, aga mis ruutu ära ei mahu, lõigatakse välja.

Sama on ka kui avada mõni teema, täpselt see sama ruudu bänner keset esimest postitust, kas teda ei saaks paremale joondada ja mingi 20xp space anda, las tekst jookseb tema top kõrguselt? Praeguselt keset teemat joondatuna jubedalt teemat poolitades mõjub väga halvasti.

Siis esimese postituse miinuste ja plusside all on jälle reklaam keset veergu.

Nii paljud reklaamid on ühesugused, terve leht go3 ühte reklaami täis…

+4
0
Please wait...
Postitas:

tore, et keegi ei vasta ja nüüd on iga posti vahel mingi reklaam, mis abs ei huvita.

+3
0
Please wait...

olen loobunud telefonis PK lugemast, üle mistuse see reklaamimajandus.

Arvutis on blokk peal ja kombes.

+3
0
Please wait...
Postitas:

olen loobunud telefonis PK lugemast, üle mistuse see reklaamimajandus.

Arvutis on blokk peal ja kombes.

Mida ma just lugesin…

Et siis…

…arvutis oskad reklaame blokkida, telefonis aga ei oska???

😵‍💫

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Kaasaegne toit teie lemmikloomale!

Kas otsite kvaliteetset toitu oma lemmikule? Josera on teie vastus! Meie toit, valmistatud vaid parimatest koostisosadest, rahuldab isegi kõige nõudlikuma lemmiklooma maitsemeelt ja vajadusi.

Valige Josera ja tagage oma lemmikule suurepärane maitse ja tervislik elu! https://petplius.lt/sunims/sausas-maistas/josera

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks neid reklaamikontosid siin ära ei blokita?

+3
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )