Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaamiga seonduvad probleemid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )

Teema: Reklaamiga seonduvad probleemid

Postitas:

Siia teemasse palume kirjutada kõik probleemid, mis on seotud reklaamiga.

Palume kirjutada võimalikult täpselt, mis teid häirib ning kas vaatlete perekooli kasutades mobiili, tahvelarvutit, sülearvutit, lauaarvutit.

Näiteks:
-Reklaamil puudub sulgemisnupp
-Reklaam ei luba perekooli kasutada (katab menüüd jne.)
-Reklaam ei ole sobilik siia keskkonda

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib see, et neid ettesõitvaid reklaame peab lausa iga kliki järgi sulgema. Isegi kui on hea toode ja ma olen reklaami “omastanud”, kas siis tõesti ei ole mingit võimalust, et mulle neid enam ei topita?
Olen nõus isegi digiallkirjaga teatise saatma, et olen reklaami läbi lugenud ja teadmiseks võtnud. Aga ma ei taha 100x ühte ja sama asja järjest lugeda!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud täna tükk aega sellesse aknasse, kust sisse logida, kuna reklaamid lendasid paremalt ja vasakult peale. Kas nii peabki? Et olen sunnitud neid reklaame enne lugema, kui saan loa sisse logida? Kas kuskil mujal on selline perefoorum, kus saab teemasid lugeda ja nõu küsida ning ei pea raiskama oma niigi vähest aega nende reklaamide sulgemiseks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 18:50; 04.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekooli tegijad ise ka aru saavad, kui ebameeldiv ja raske on lugeda foorumi teksti mis on sinisel läbipaistval taustal? Äärmiselt nõme, et foorumis teemat avades jääbki sinna taustaks see ebameeldiv sinine reklaam Heidi Klumiga. Seda ka korduval katsel.
Halb, väga halb!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Klummiga reklaami ei saa eest ära, olen kordi avada üritanud ja ei lähe ära. Nüüd korra õnnestus ka foorumit näha. Mingit ristikest ma ei leia, et reklaami eest sulgeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sony sinise tasutareklaami sageduse panime väiksema peale.
Vabandame seniste ebameeldivuste pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii haiget reklaami nagu see sinine, pole veel varem näinud. Midagi paremaks te küll muutnud pole. Endiselt laiutab see reklaam üle terve lehe ja mitte kuskilt seda sulgeda ei saa. Võtke ometi see reklaam maha!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 10:56; 27.10 14:10; 19.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan tahvelarvutit. Segavad mind mingi kassitoidureklaam,elektrumi reklaam. Neil puudub ka sulgemisnupuke. Ka risso reklaamil puudub aegajalt ristike. Ja uldse,miks peavad need reklaamid igat teemat avades 100 korda ette huppama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkuvalt ei ole võimalik sinise tausta tõttu foorumit lugeda. ning mina sinise taustreklaami sulgemisnuppu ei leidnud mitte kusagilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis rahanumbrid on tähtsamad, kui tahe probleemi lahendada. Keegi võiks näidata, kuidas seda haiget reklaami sulgeda. (seda sinist naisega).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 10:56; 27.10 14:10; 19.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna reklaame normaalselt (nii nagu teistel saitidel) näitama hakata ei suvatsetud, siis panin selle saasta laadumise täiesti kinni. Soovitan teistelegi kelle bauser võimaldab.
It-mehed/naised vaatavad ikka ise enda töö enne avaldamist üle, mitte ei hakka kasutajatelt küsima, et kuidas on. Kas Perekool ei suuda seda terve kamba peale tehtud saada?
Kas see teema on teeseldud kasutajate sõbralikkuse näitamine??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 12:37; 06.11 16:36; 24.03 19:22; 20.05 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav ,peab mujale minema,kuna reklaamid suisa kargavad näkku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahepeal nende jäledate näkkuhüppavate reklaamide pärast ei käinud üle poole aasta PK-s. Nüüd kuidagi juhtusin jälle siia vaatama ja peale nädalast käimist loobun taas ja usun, et enam ei tule. NEED NÄKKU HÜPPAVAD REKLAAMID ON JÄLGID! Ja spetsiaalselt ma ei osta asju, mida ii närviliselt reklaamima peab. Kes siin PK-s reklaame teeb ja kujundab? Selle võiks töölt lahti lasta igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 09:22; 06.11 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõte oli just see, et pm boikoteerida kõiki neid ettevõtteid, kelle reklaamid siin hüplevad. Kui saaks ainult kuidagi rohkem rahvast selle boikoti taha ja nt. sotsiaalmeedias ja levitada nende boikoteerimist. Aga jah, eelkõige tuleb vist perekooli lehele kriips peale tõmmata. Kahjuks aga ka see ei mõju, kuna paljud jätkavad ikka siin käimist, lugemist ja kirjutamist. Samas ma imestan, et see teema siia on tehtud, aga perekooli tegijaid ju tegelikult üldse ei huvita, mida siia kirjutatakse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 18:50; 04.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see tänane krrrdi Samsungi reklaam, mis mingi kolinaga TERVE ekraani ära täidab on õudukas. muude reklaamisde korral oli ok, et pisikesest läpparist ei saanud kogu ekraami näha, aga vähemalt 22″ ekraaniga see niiväga ei seganud.
aga see kolisev samsung täidab kogu pinna ja sulgemisnuppu ka pole :-((((

selle jura peale ei teki mingit tahtmist isegi mitte mu vana olemasolevat samsungi kasutada, uue ostmisest rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda samsungi reklaami kinni panna!??? Hüppab nurga tagant suvalisel hetkel välja ja kukub lärmama, kohe ei leia või ei reageeri ka kinnipanekule! Siis lajatangi kogu firefoxi kinni koos kõigega, et see lollus ainult vait jääks- laps magab kõrval! NIIII vihale ajab. Miks seda terve ekraan peab täis olema, miks rist kinnipanekuks pole õigel kohal ja KOHE ei reageeri? Ean veel üle, et mingit reklaami peab x korda kinni panema ja kargab ikka nurka, aga see lärmab laiav õudus, no kuulge.

Tänan tähelepanu eest! (iroonia)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.11 13:51; 08.11 15:35; 02.01 15:15; 25.01 10:18; 07.02 15:59; 23.07 10:17; 17.08 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samsugi reklaam on täelik jaburdus. heli hakkab kõvasti mängima (mis on igasuguse hea maitse vastane) ja täisekraani suurust pilti ei saa vähemalt minu arvutil (15,6 tolli chrome brauser) mitte kuskilt nähtavast kohast kinni panna. väga halb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 18:30; 17.05 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Samsungi bänneri sulgemisnupp on paremal üleval nurgas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Adnetmedia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Samsungi bänneri sulgemisnupp on paremal üleval nurgas.

[/tsitaat]
Ja see siis on kogu vastus teemadele? Palun hakake ükskord mõtlema, et muuta Perekool kasutajasõbralikumaks. Need reklaamid on jubedus ruudus. Kas teid üldse ei huvita, mida kasutajad reklaamidest arvavad? Ja muide, näha on et siin on rahvast tublisti vähemaks jäänud. Varem said teemad ikka kõvasti vastuseid ja uusi tuli juurde. Nüüd nagu elu seisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 09:22; 06.11 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk ongi see foorum välja suretada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 12:37; 06.11 16:36; 24.03 19:22; 20.05 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma täna mõtlesin, et need firmad, kelle reklaame ma pean kinni klõpsima, on minu jaoks tüütud firmad – Stockmann on tüütu ja Samsung on tüütu ja Itella on tüütu. Aga see-eest on24, kelle reklaam on juba pikemat aega paremal servas paigal, tundub kena ja viisakas.
Vasakul on tühi valge serv – kas neid reklaame ei annaks sinna paigale panna – nii nähtaks neid üles-alla liikudes rohkem, kui praegu kinni vajutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samsungi bänneri nupp EI OLE paremal ülaservas! See ilmub paar sekundit hiljem koos lärmava pildiga! Ja pole mingit võimalust seda ennetavalt olenevalt reakstioonikiirusest kinni panna, enne kui see lõugama pistab.

Miks peavad nee reklaamid katma vajalikud alad, niiet ei saa ligi teemadele rippmenüüs, isegi vahel logimisväljale, “saada” nupule jms, sest reklaam laiutab kõige ees.
Samsungi reklaam tekitab tõrke isegi olemasoleva telefoni vastu, mis vaeseke milleski süüdi pole, rääkimata uue ostmisest 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.11 13:51; 08.11 15:35; 02.01 15:15; 25.01 10:18; 07.02 15:59; 23.07 10:17; 17.08 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEB reklaam ,mis hüppab kahelt poolt korraga ette on järjekordne nõmedus… No ei mõista, kuidas need igasugused reklaamijad aru ei saa, et kui enne seda laus-ajupesu veel nende tooteid või teenuseid kasutas-ostis, siis nüüd NEVER-EVER !
Moded ,võtke ometi midagi ette! Reklaamid äärtesse !!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IPadiga on reklaamide sulgemine problemaatiline.
1. Kui reklaam hakkab vasakult ette hüppama, kuid pole veel jõudnud tulla, siis teema lingile klikkides hüppab ikkagi reklaam lahti.
2. Vasakult ilmuvat reklaami ülevalt nurgast kinni pannes tuleb tihti lahti selle all asuv reklaam või venib alla artiklite menüü, mis enam tagasi ei lähe. Tingitud on see sellest, et rist on nii väike, et näpuga sellele pihta saada nii, et ümbrust ei puutu, on väga keeruline.
3. Lihtsalt küsimus, kui loen samas kategoorias erinevaid teemasid ja lähen back nupuga tagasi (vistan pilgu peale ikka kümnetele teemadele), kas ikka peab seda reklaami mulle kogu aeg uuesti näitama ja sundima mind seda vaevalisel viisil sulgema?

Kas reklaamipakkujad maksavad reklaamide klikkide eest? Sel juhul olen ma nt Anttila reklaamile teeninud massliselt klikke, kuid tegelikult ma seda lehte ei vaata, see on tulnud lahti kogemata.
Kas äkki saaks kuidagi nii seadistada, et kui ma reklaami juba kümme korda lahti olen klikkinud, siis rohkem seda mulle ei näidata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:20; 20.11 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tänud info eest.
Esimese ja teise punkti osas proovime probleemidele lahenduse leida.
Ja kui kolmandast punktist rääkida, siis osad bännerid on tõesti intensiivsemad – kui see lehe kasutamist häirima hakkab, siis andke meile kindlasti teada, mis kampaaniaga tegu, et me saaks vajaminevad korrektuurid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anttila bänner ongi näiteks üle mõistuse “intensiivne”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:20; 20.11 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt, kas teil töötavad seal ajuhälvikud, et ei saa seda reklaami asja korda. See haige sinine tyraga mingi sony või starmani reklaam täidab kogu ekraani ja seda kinni panna ei saa. Väikesest tahvelarvutist näeb ainult seda reklaami, teksti lugeda ei saa. Ei paluta ju esimine kord seda asja korda teha. Tahaks teada, kus asutuses selliseid tehnikatarkureid koolitatakse. Otsige endale uus IT töötaja, kui praegune oma tööga hakkama ei sa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 10:56; 27.10 14:10; 19.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

iPod Touchiga on ka viimasel ajal PK lugemine problemaatiline. Reklaamid on nii suured, et sulgemisenupp kaob ekraani taha ja kuidagi ei õnnestu seda ette saada.

Minu jaoks on hetkel reklaamid lihstalt tüütu müra – otsin kiirelt risti ja sulgen aknakese – ma isegi ei tea, mida reklaamitakse.

Ma saan aru, et reklaamirahad on olulised, et foorumit üleval pidada.
Aga kas te pole kaalunud soovijatele tasuliste (ja seega reklaamivabade) kasutajate võimaldamist. Või kas foorum ei elaks ära vabatahtlike kasutajapoolsete annetuste toel – kunagi ju koguti raha uue serveri ostmiseks ja see töötas kenasti (saaks ju üles bannerile panna numbrigi jooksma, et mitu raha veel jrgm kuu summast puudu on vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna foorum on tasuta, siis ilmselgelt peab kuskilt ka raha teenima.

Sony või starman vms ta ka on/oli.

See sitehat oli teil tehniliselt veidi jamasti lahendatud.

Kas taust pidigi taga olema? St leht ju laeb ära ja seda tausta ei peaks olema.

Katsuge võibolla parem reklaamiserveerimise soft võtta? Näiteks adocean vms.

Või teil ainult võrgud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus aasta, uus foorum, vanad trikid.
Palun varustade see vasakust alt äärest väljakargav reklaam väljalülitusnupuga!
JA PALUN mõelge, kas märulifilmi reklaami koht on perefoorumis. Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.11 13:51; 08.11 15:35; 02.01 15:15; 25.01 10:18; 07.02 15:59; 23.07 10:17; 17.08 19:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaamiga seonduvad probleemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.