Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaamiga seonduvad probleemid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 144 )

Teema: Reklaamiga seonduvad probleemid

Postitas:

Kasutage AdBlocki ja ükski reklaam ei sega, sest see korjab need lihtsalt ära. Näitab ainult, et 3 reklaami võiks siin segamas olla:)

Kasutage AdBlocki:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jogurtireklaami bänneril puudub sulgemise ristike nurgas, seda Androidi (4.4) seadmes ja Chrome brauseris.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja JÄLLE on filmireklaamil sulgemisnupp kadunud, ilmub koos reklaamiga 0,5 sekundiks ja siis kaob.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.11 13:51; 08.11 15:35; 02.01 15:15; 25.01 10:18; 07.02 15:59; 23.07 10:17; 17.08 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

farmi reklaamil puudub sulgemisnupp ja see segab postituste tegemisel. kasutan läptoppi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage AdBlocki ja ükski reklaam ei sega, sest see korjab need lihtsalt ära. Näitab ainult, et 3 reklaami võiks siin segamas olla:)

Kasutage AdBlocki:)

Mina viisin oma arvuti ekstra IT-inimesele palvega panna peale adblock, ainsaks põhjuseks need JÄLGID ÜLIAGRESSIIVSED REKLAAMID. Ta panigi, ent pärast seda muutus arvuti oluliselt aeglasemaks, teiseks ei saanud avada linke nt ajakirjandusartiklitele. Suurt midagi ei saanud arvutis enam teha. Seega adblock pole kahjuks lahendus.

Eriti armas on farmi-reklaam, millel puudub üldse igasugune sulgemisnupp. Perekool on paras koht anda oma 3 aastasele lapsele hiirega ristikestel kiirklikkimist harjutada- arendab hästi põngerjate peenmotoorikat. Muud kasu sellest reklaamikollektsioonist, mida vanasti PK foorumiks tituleeriti, enam kahjuks ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 12:20; 01.06 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan nutitelefoni. Farmi jogurti reklaamil puudub jätkuvalt sulgemis ristike, võimatu teemasid avada, sest terve ekraan on reklaami täis. Samuti puudub sulgemis võimalus sellel mingisugusel koolitus reklaamil, forex või midagi taolist. Täpselt ei tea mis reklaam see on, sest vasakult poolt on pool reklaami peidus ja paremal pool puudub rist, et sulgeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus kohast saab fucking farmi reklaami kinni panna? adblock keeras mu läpaka täiega peesse s. reklaam enam ette ei tulnud, aga tekkisid tühjad kastid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 20:41; 19.03 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelausuja reklaamil ei ole sulgemisnuppu ja isegi postituse “saada” klahvile ei saa ligi. No kas on palju palutud? Kas risti või siis võiks reklaam ise ära ka kaduda peale 1x äramängimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.11 13:51; 08.11 15:35; 02.01 15:15; 25.01 10:18; 07.02 15:59; 23.07 10:17; 17.08 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama, mis eelneval. Veelausuja on mul keset ekraani(väikse ekraaniga sülearvuti), kinni panemise nuppu pole.Väga keeruline on postitusi lugeda!
(seda postitust ei olnud mul võimalik esimesel korral siia teha, sest saada nupp jäi filmile alla)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba siia kirjutanud, aga kuna jätkuvalt on probleem, siis kirjutan uuesti. Saan aru, et minu närvid vajavad ravi, kui ma nii tühise asja pärast nagu seda on puuduv ristike reklaamil, närvi lähen, aga no palun võtke ometi midagi ette.

Lähen tervise teemasse, avan sobiva teema, kargab ette farmi reklaam, risti pole, pean tegema refreshi. Lehekülg avaneb uuesti, alt äärest ilmub vaikselt venides välja see koolitus reklaam, mille rist on vasakul poolel, seda nägin laua arvutis, telefonis puudub rist või õigemini on vasakul ekraani taga peidus. Teen siis jälle refreshi, teema avaneb uuesti ja siis hopsti, keset ekraani ruut, vaikselt igast nurgast hakkab ruudukesi juurde tekkima, kokku saades moodustab reklaami, oli vist mingi emt/elioni reklaam. Hakkan paaniliselt ristikest otsima, isegi näen seda risti, aga nii kui üritan ekraani liigutada, et reklaami nurgas olevat risti vajutada liigub reklaam eest ja peidab oma risti mu ekraani taha. Täiesti võimatu tabada, kiirusest ka abi pole, reklaam on väledam. Ja mida tegema pean, loomulikult jälle REFRESH!!

Ja sedasi kolm korda järjest. Tüütuks muutub, ahistav on kah. Kas minul polegi õigus normaalselt foorumit telefonis lugeda? Miks ma pean iga teema avades enne kolm korda lehekülge uuendama, et lugeda saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin uue ja eraldi teema, aga lisan igaks juhuks siia ka: http://foorum.perekool.ee/teema/teemadele-vastamine-on-voimatuks-muutunud/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 11:45; 03.01 14:22; 03.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin lapsele kevadeks teise ringi õueriideid ostma hakata siit, aga ei ole võimalik. Absurdne olukord iga rubriigi all. Täiesti uskumatu olukord, kas tõesti perekooli ellukutsujad on selle olukorraga nõus ja see on OK?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas telefoniga saab ka seda reklaami kaitset peale nagu chrome võimaldab. See stockmanni reklaam hakkab üle viskama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd möllab Riketsi reklaam, mis osal juhtudel telefonis postitada ei lase. Kinni ka ei õnnestu seda reklaami telefonis panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockamni reklaam.. läpakas.. iga kliki järel vaja kinni ristist panna. Telefonis absoluutselt võimatu, terve ekraan seda täis.. Muidu perekool hea ja tore ja saab igasugustele küsimustele vastuseid ja viimasel ajal ka vähem õelutsejaid, aga reklaam tapab.. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KORISTAGE SEE ILGE REKLAAMINDUS ÜKSKORD SIIT ÄRA! MA LÄHEN HULLUMAJJA! VASTAKE!!! OLGU SEE JÄLK STOKKMANN SIIT KADUNUD KIIREMAS KORRAS!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see jäle roosa kast peab lausa iga klõpsu peale ette sõitma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.03 16:46; 23.08 08:12; 30.10 01:48; 22.04 01:05; 20.05 15:28; 23.09 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt, see roosa jubedus on üks hullemaid asju praegu. kas te tõesti tahate, et siin oleks kasutajaid vähem? ma ei räägi endast, kuid tõesti-tõesti – sihuke näkkukargav asi ei tee perekooli populaarsemaks ja mõjubki nimelt antireklaamina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ei saa üldse foorumit lugeda. Iga natukese aja tagant kargab üle terve ekraani suur lilla reklaam (Iizi vist). Paned ristist kinni, siis lainetab veel ja teeb mingeid trikke enne kui ära kaob. Saad veidike lugeda jälle katab reklaam teksti. Mul on tunne, et ma olen 10 minuti jooksul seda juba 40 korda kinni vajutanud. Kas see on teie arvates normaalne? Kas reklaam võibki sind huvitava teksti lolli järjekindlusega lihtsalt kinni katta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

täisnapakad olete ome iizi reklaamiga või?! äkki kataks lehe üleni kinni, mis sest pilust ikka jätta. no enam lollakamat reklaami ei anna panna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 23:18; 13.07 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänu Perekooli agressiivsetele reklaamidele, olen hakanud järjest vähem Perekooli vataama. No tõesti iga liigutuse peale hüppab uus reklaam keset ekraani ja siis otsi, kust seda kinni saaks. ei viitsi jamada ja enam perekoolis ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ei saa üldse foorumit lugeda. Iga natukese aja tagant kargab üle terve ekraani suur lilla reklaam (Iizi vist). Paned ristist kinni, siis lainetab veel ja teeb mingeid trikke enne kui ära kaob. Saad veidike lugeda jälle katab reklaam teksti. Mul on tunne, et ma olen 10 minuti jooksul seda juba 40 korda kinni vajutanud. Kas see on teie arvates normaalne? Kas reklaam võibki sind huvitava teksti lolli järjekindlusega lihtsalt kinni katta?

minul sama lugu ei saa üldse sees olla enam kogu aeg lööb selle roosa ette …………….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pistke–sse oma iizi reklaam. ausalt üle viskab juba. perekool hakkab välja surema, kuna see uus ei kõlba kassi hänna allagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 20:41; 19.03 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge sellel idiootlikul “Laskja” reklaamil ei ole sulgemise nuppu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, juba parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Hommikust!

Nii, kõige pealt pidin 5min rahunema, et üldse siia kirjutada normaalselt saaks. No täiesti hulluks ajab, mis toimub?! Iga kord kui siia lehele tulen, lähen nii endast välja, lihtsalt kohutav. Varem oli see minu lemmik paik, kus lapse riideid müüa/osta, aga nüüd- see on jube!!!
Esiteks see, et jõuda soovitud kohta, võtab poole kauem aega, sest igal sammul ronib huppab kuskilt midagi ette ja kui selle kinni panen siis on kuskilt kohe uus. Jube lihtsalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ma ei saa kirja saata,kuigi olen sisse logitud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ei ole kinoreklaamil sulgemise nuppu! Kas see on teil mingi reklaamitrikk või? Et ärme meelega pane reklaamile sulgemisnuppu, äkki keegi ei märkagi ja ei nurise?
Miks teil kõik reklaamid ei võiks foorumi kõrval ja äärmisel juhul päises või all joosta, miks nad üldse teksti ette peavad tulema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmanni reklaami ei saa sulgeda, paned suure kinni, hüppab alla ja selle sulgemisnupp ei tööta. Lõpetage ära need reklaamid, mis katavad tekstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem postitamisega kasutades telefoni!
Osadel reklaamidel pole telefonis x nuppu (sulgemisnuppu). Reklaam, mis on all vasakul ääres ja x nupp puudub, ei lase foorumisse postitada, sest SAADA nupp jääb reklaami alla. Palun lisage kas x nupp või eemaldage reklaam.

*hetkel olen arvutis, kõik x nupud olemas ja seega saan ka postitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 144 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Reklaamiga seonduvad probleemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.