Esileht Kodunurk Remondifirmat

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Remondifirmat

Postitas:

Tere! Ehk on kellegil häid kogemusi ja oskate soovitada remondi/ renoveerimise firmat Tallinnas? Vaja parkett välja vahetada, seinad värvida ja vannitoa plaadid välja vahetada, pluss pisemaid remonditöid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jaoks on siseviimlistejad ????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siseviimistlusfirmad võivad olla ka erinevad. Väiksemate firmade puhul teevad tavaliselt ühed plaatimist, teised maalritöid ja kolmandad põrandatöid. Tegelikult nii võibki kvaliteet parem olla, kui firma on spetsialiseerunud ühele valdkonnale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige mugavam on tellida ehituspoe kaudu. Bauhof, K-rauta pakuvad remonditeenust. Saad kõik erinevad tööd tellida ühest kohast ja seda koordineerib üks töödejuhataja.

Mina olen kasutanud Bauhofi remonditeenust, jäin rahule, teinekord telliksin jälle sealt, sest see on väga mugav. Nende ainuke tingimus on see, et siis ehitusmaterjalid on nende kauplusest. Mingid segud-värgid nad toovad ise kohale, plaadid valid poes välja ja annad töödejuhatajale poe koodi, siis ta selle järgi toob ise vajalikud kogused. Materjalid saad siis selle soodsama, kliendihinnaga.

Alguses saabub ehitaja koos mingi projektijuhiga, teevad pilte, siis saad meili peale hinnapakkumise, mille üle saad veel veidi tingida, kas midagi lisada või maha võtta ja siis läheb töösse. Kui on soov, siis on võimalik maksta ka järelmaksuga. Mina maksin suurema summa kohe sisse, ülejäänud võtsin väikse liisinguga, mul oli vannitoa remont, seal käis mitmeid erinevaid ehitusmehi ja ka elektrik.

Tuttavate kogemuste pealt, kes on kasutanud mingeid tuttavate tuttavaid remondimehi olen järeldanud, et ma nii ei viitsi. Mulle sobib selline ehituspoe teenus, kus on tööde kulg ja kvaliteet rohkem kontrolli all.

Kui sul mingid materjalid on juba endal ostetud ja olemas, eks siis saad läbi rääkida, aga kui sa veel ei ole parketivirna ja kõike muud kohale vedanud, siis soovitan proovida poe teenust. Vaata ehituspoe kodulehtedelt, seal on info remonditeenuse kohta olemas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama, mis eelmisel kommenteerijal. Kasutan Espak ehitust ja olen väga rahul. Ei mingit muret asjaajamisel.
Erinevalt eelkõnelejast ei pea ma tingimata näiteks parketti nende käest ostma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Remondifirmat