Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Remont enne lapse sündi.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Remont enne lapse sündi.

Postitas:

Kas keegi remonti ka teeb enne lapse sündi lapse toas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime ja just lõpetasime, täitsa läbi olin, sest aitasin ka palju kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 14:57; 29.02 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime ja just lõpetasime, täitsa läbi olin, sest aitasin ka palju kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 14:57; 29.02 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, miks te oma beebit ohustate? Kõik need värvilõhnad ei saa ju ometi kasulikud olla.
Ma võtsime isegi koristaja,et vältida minu kokkupuudet koristuvahendite keemiaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, miks te oma beebit ohustate? Kõik need värvilõhnad ei saa ju ometi kasulikud olla.
Ma võtsime isegi koristaja,et vältida minu kokkupuudet koristuvahendite keemiaga.[/tsitaat]

Kus mullis sa oma 9 kuud veetsid, oleks huvitav teada. Mida teevad siis inimesed, kes elavad suurtes linnades? Tänapäevased siseviimistluse vahendid on küll suht ohutud. Ja mul praegu ei meenu küll, kus kohas mul koristamisel mingit meeletut keemiat vaja läks raseduse ajal. Aga jah, tegin küll raseduse ajal remonti. Pahteldasin, värvisin, panin tuuletõkke plaate ja kivivilla seina, kasutasin akutrelli ja igasugu muid asju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka remont käes ja ees, ja ühtegi haisevat asja ma oma elamisse ei luba. See käib ka kodukeemia kohta. Kodune keemiaarsenal: õrnatoimeline nõudepesuvahend, seep, hambapasta, ¨ampoon, apelsiniõli, pesupulber, sooda. Olemas on ka üks tugevama toimelisem puhastuspasta, kuid seda vast korra aastas kasutan. Kõikide mul seni vaja olevate toimingute jaoks annab kombineerida olemasolevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jälgida sellist öko majandust, siis kallid rasedad kolige maale ja vaata et te oma nina linna ei topiks, sest see keemia mida te linnas sisse hingate kogu aeg on hullem kui mõni kodukeemia mõned korrad kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest last oodates ehitasime garderoobist lastetoa. Värvisin, panin tapeeti, lisaks tuli täpselt sünnitähtjal kaela garantiiremont koos kõigi tolmuste \”mugavustega\”. Tänapäeva vesialuselised vävid ei lõhna absoluutselt. Nii et värvisin katusealust, panin tapeeti jne, ikka lootuses, et saaks selle võimlemise juures juba sünnitama, aga eks laps tuli ikka üle aja ja siis kui kõik valmis sai 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kodus remont pooleli, enamuse teeb küll mees sõprade abiga ära, aga eks ma üritan ja tahan ka käe külge panna. Ei ütleks, et kuidagi halvasti mõjuks. Loomulikult ma jälgin ka mida ma sisse hingan, aga tänapäeval tõesti enam värvid ei lõhna.

Mina küll ei arva, et sellepärast, et rase olen ei tohiks ma midagi teha ega midagi puutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Remont enne lapse sündi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.