Esileht Kodunurk Rendikanad

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Rendikanad

Postitas:

Osta kevadel mõne munavabriku aastaseid mahakantud kanu ja pane sügisel nahka…

Karta on, et ma suudan neile selle suve jooksul nimed panna. Ja Jaanikast tehtud suppi ei suudaks süüa.

Nimi ei muuda supi maitset.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen huvitatud, mis tõugu kanad on, kas sama Plymouth Rock, mis noorlinnud pildil?

Ei, Ply-d sa ei saa.
Aga selle eest olen valmis kanade hulka ühe hollandi valgepea kuke sokutama, ekstra sinu jaoks.
Mingi sellise tegelase:

Seda, et ta kukk on, ma muidugi sulle ei ütle.
Selle saad ise teada, kui ta su igal varahommikul oma kiremisega üles ajab, end igal pildistamisel tähtsa näoga esiplaanile sätib ja mis põhiline, mitte kunagi ei mune.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.05 19:43; 12.05 13:56; 12.05 14:17; 12.05 20:58; 12.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen huvitatud, mis tõugu kanad on, kas sama Plymouth Rock, mis noorlinnud pildil?

Ei, Ply-d sa ei saa.

Aga selle eest olen valmis kanade hulka ühe hollandi valgepea kuke sokutama, ekstra sinu jaoks.

Mingi sellise tegelase:

Seda, et ta kukk on, ma muidugi sulle ei ütle.

Selle saad ise teada, kui ta su igal varahommikul oma kiremisega üles ajab, end igal pildistamisel tähtsa näoga esiplaanile sätib ja mis põhiline, mitte kunagi ei mune.

No ma juba hakkasin mõtlema, et hea teenuse eest peabki head raha maksma, aga nüüd selgus, et teenusepakkuja on puhta metsapoole ja ei ole huvitatud teenuse pakkumisest.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 21:56; 08.05 11:53; 08.05 19:27; 08.05 21:29; 09.05 20:19; 10.05 21:30; 12.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma juba hakkasin mõtlema, et hea teenuse eest peabki head raha maksma, aga nüüd selgus, et teenusepakkuja on puhta metsapoole ja ei ole huvitatud teenuse pakkumisest.

Kes sulle kukke pakkus, et sa kohe sõimama kukkusid?
(metsapoole ON sõim)

Aga edaspidi ei paku sulle ka kanu mitte, sest on oht, et hakkad ka linde ilma põhjuseta paha tuju pärast (sulle pole ju keegi halvasti öelnud!) sõimama ja hirmutama.
Mis on absoluutselt lubamatu.

Pigem hoia loomadest ja lindudest eemale; nad ei ole sinu isiklikes hädades süüdi.
Mine osta omale Everlasti kirjaga kunstnahast poksikott, kui muidu ei saa.
Inimesed ja loomad/linnud jäta sellest mängust küll välja.

Loodan, et sul ei õnnestu ka ühtki teist teenusepakkujat oma huntlambanahas jutuga ära petta.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.05 19:43; 12.05 13:56; 12.05 14:17; 12.05 20:58; 12.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu milliseid segaseid on. Mingi laksu all või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline poolakas kukk mul on varem olnud, ehk kukest pole kuigi huvitatud, soovin siiski täpilisi kanu ja skandinaavia stiilis traktorit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 15:34; 13.05 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud Hollandi valgepea, välimuselt väga äge ja ka iseloomult oli väga rahulik ja seltskondlik. Miinuseks võin öelda, et see äge tutt, mis tal peas on, piirab nägemist. Vahepeal oligi kahtlus, kas üldse näeb miskit. Tõukirjelduses ka kirjas, et
tutt põhjustab tal tihti silmapõletike ja võib seetõttu isegi pimedaks jääda. Ostsime ta tibuna ja ta oli koguaeg selline äbarik,ühel jalal varbad olid veidi kõverad. Päris kaua ei saanud me aru, kumb ta on, kas kana või kukk, ei munenud ega kirenud. Ca 9kuuselt otsustas siiski munema hakata. Teised kanad ka koguaeg kiusasid teda. Kahjuks kaua ta ei elanud. Mina oma karja enam ei ihaldaks seda tõugu,meil muidugi enamus karjast suuremat kasvu kanad (kotšinid jms).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 08:37; 10.05 20:02; 10.05 21:50; 12.05 11:51; 13.05 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirelind (Sillaotsa talu) annab kanu rendile. Plaanin ise endale sealt suveks 3 tükki tuua.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinuseks võin öelda, et see äge tutt, mis tal peas on, piirab nägemist. Vahepeal oligi kahtlus, kas üldse näeb miskit.

Mul on ka sellist tõugu kanasid, kel peas taoline pahmakas. Mina kärbin seda paar korda aastas kääridega, et lind ikka välja näeks ja sügisel pidevalt porikompress pea ümber ringi ei käiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk Rendikanad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.