Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Repsi nahaalsus?

Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/92275535/juri-estam-eestis-tundub-fraas-poliitilise-vastutuse-votmine-tuhi-ja-oones-sonakolks-eriti-vaadates-mailis-repsi-nahaalset-kaitumist?

Tuleb nõustuda, seda enam, et nii palju kui olen näinud intervjuusid, videoid ja pilte, siis Repsi näoilme on selline, justkui teeks talle kõik toimuv kohutavalt nalja ja tema sõnavõtud on absurdsuseni ülespuhutud (tema teeb, tema arutab, tema otsustab). Lisaks, samal ajal ma ikkagi näen, et talle pole siiamaani kohale jõudnud tema teod … Või veelgi hullem, ta ei näe, et oleks üldse midagi valesti tehtud. Ta meenutab mulle rebane Alice’it Pinocchiost .. ja kes on siis kass Basilio?

Mina tema seisus hoiaks väga madalat profiili või käiks ringi “häbinägu ees”, aga selle daami jultumusel ei olegi piire …

+66
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll kõik selle alla neelavad ja ära unustavad, ära nüüd muretse.
Muud varianti ju kommunistidel polnud valitsuse moodustamiseks.

+22
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et tollal kui Reps tagasi astus, olin mina üks neist, kes arvas, et pigem tuleks muuta reegleid, st. selles, et autojuht ministri lapsi sõidutab ajal, mil minister tööd teeb, pole midagi sellist, mille pärast tagasi astuda. Siiani arvan.

AGA.

Vaadates seda võidukat naeratust Repsi näol, mis seal viimastel päevadel lehvib ning lugedes pealkirju a la “meie, Mailis ja Kaja, peame nüüd kõik korda tegema, mis siin vahepeal halvasti tehtud on – ja halvasti on tehtud kõik” … tahab okse peale tulla.

Kas tõesti kuidagi ilma poliitikuteta ei saaks?

+53
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

meie, Mailis ja Kaja, peame nüüd kõik korda tegema, mis siin vahepeal halvasti tehtud on – ja halvasti on tehtud kõik

See on päris jõhker tõesti, kuidas ta oma pee…retava näoga seda iga kaamera ees kilkab.
Justkui oleks 200% kindel, et prokuratuur võtab nii selle korruptsioonisüüdistuse tagasi, kui kõik unustavad tema bussilood jne.

+38
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme jõudnud kiirteele Põhja-Korea suunas. Harjuge ära!

Repsi näoilme lausa irvitab: mida te könnid veel köhite! Kohe võtame koos Kajaga vihaseaduse vastu!

Soovitan tänast Keskpäevatundi kuulata.

+27
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et tollal kui Reps tagasi astus, olin mina üks neist, kes arvas, et pigem tuleks muuta reegleid, st. selles, et autojuht ministri lapsi sõidutab ajal, mil minister tööd teeb, pole midagi sellist, mille pärast tagasi astuda. Siiani arvan.

AGA.

Vaadates seda võidukat naeratust Repsi näol, mis seal viimastel päevadel lehvib ning lugedes pealkirju a la “meie, Mailis ja Kaja, peame nüüd kõik korda tegema, mis siin vahepeal halvasti tehtud on – ja halvasti on tehtud kõik” … tahab okse peale tulla.

Täpselt sama siin.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

meie, Mailis ja Kaja, peame nüüd kõik korda tegema, mis siin vahepeal halvasti tehtud on – ja halvasti on tehtud kõik

See on päris jõhker tõesti, kuidas ta oma pee…retava näoga seda iga kaamera ees kilkab.

Justkui oleks 200% kindel, et prokuratuur võtab nii selle korruptsioonisüüdistuse tagasi, kui kõik unustavad tema bussilood jne.

Mitte ainult tema, eks enamus inimesi on selles kindlad. Isegi need, kes rõõmust hõiskasid, et Kalev Kallo kohtuotsus niii sobival ajal välja kuulutati ja prokuratuur niii sobival ajal Porto Franco asjas süüdistuse esitas, tunnistavad, et juhuslik selline asi küll olla ei saanud. Ja niimoodi kaks korda järjest.

+12
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Repsi (tööautojuhist ja assistendist omavoliliselt lapsehoidjad teinu) ja Pentus-Rosimannust (Autorollotaja ja röövellike hindadega hooldekodude sundpatsientide arvelt rikastuja) küll ministritena näha ei tahaks.

+40
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et tollal kui Reps tagasi astus, olin mina üks neist, kes arvas, et pigem tuleks muuta reegleid, st. selles, et autojuht ministri lapsi sõidutab ajal, mil minister tööd teeb, pole midagi sellist, mille pärast tagasi astuda.

Reeglid peaksid kehtima kõigile. Inimesi häirib sarnaste tegude juures ilmselt kõige rohkem fakt, et mis ühtedele on lubatud, see teistele pole. Seda enam, kui inimeste palk võimaldaks kasutada autojuhti. Kui erafirmas sõidutaks töötaja firma autoga ja kuludega oma lapsi, siis tõstaksid firmade omanikud kisa ja käseksid kulud kinni maksta või halvemal juhul vallandaksid.

+34
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, naiste trio (Kallas, Reps, Pentus-Rosimannus) on esile tõusnud tooma Maarjamaale õitsengut. Ma ei usaldaks oma rahakotti 5 euroga ka nende kätte.

+35
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui erafirmas sõidutaks töötaja firma autoga ja kuludega oma lapsi,

Erafirmas ei või firma omanikki lapsi firma autoga sõidutada ilma, et maksudena Repsi taolistele laristamiseks pappi ei viskaks.

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

AGA.

Reps naerab pigem seda kuidas Kaja nende diili tahab teha, kuigi Keskerakond pidi ju olema Venemaa filiaal jne. Isamaa Kaja juba välistas, nii et Reps naerabki, trumbid on Repsi pihus ja Kajake lihtsalt Kajab. Aga valitsus pole veel moodustatud, siis võib vana koalitsioon ka tagasi tulla, ikka Reps naerab, sest Kaja kaotas jälle.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Faktid olid siiski midagi muud: Lapsi sõidutas eraldi ministeeriumi auto(loomulikult eraldi autojuhiga) ja nõunike tegelikeks ülesanneteks oli Repsi laste hoidmine. Ministriamet ei ole kohustus- kui sa ei suuda kodu ja tööd ühendada- vali teistsuguse koormusega töö.

+35
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Faktid olid siiski midagi muud: Lapsi sõidutas eraldi ministeeriumi auto(loomulikult eraldi autojuhiga) ja nõunike tegelikeks ülesanneteks oli Repsi laste hoidmine. Ministriamet ei ole kohustus- kui sa ei suuda kodu ja tööd ühendada- vali teistsuguse koormusega töö.

Samas kah asi. Minister on minister. Kui sa ise ministriks saad, siis käitud sama moodi.

+6
-35
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seisus kohustab, noblesse oblige

Eestlased pole kunagi moodustanud seisuslikku ühiskonda selle traditsioonilises mõttes, küll aga võiks rahvaesindaja seisus kohustada käituma moraalselt, sõnapidavalt, eetiliselt ja ühiskonda arvestavalt.

Miks meil see reegel ei kehti? Ei kehti ei Repsi, Kaljulaidi ega ka Kruuse, Randpere ja Laaneotsa ning väga-väga paljude teiste suhtes. Kuhu on kadunud moraalsed tõekspidamised ja eetika? Kunagi päris 1990. aastate alguses need ju olid nii mõnelgi rahvaesindajal. Kas tõesti on probleemiks saanud see, millele nullindatel sotsioloogid osundasid – poliitikasse hakkavad jõudma parteide poolt üles kasvatatud broilerid, kellel puuduvad ühiskondlikud väärtused ja eetika ning nende jaoks pole oluline valija ega ühiskond, vaid partei heaolu.

PS. Repsi kaasuse puhul olin mina see, kes leidis, et pikaajaline haridusminister peaks oma lapsi koolitama kodulähedases koolis, sest seisus kohustab. Haridusminister ei tohiks välja näidata usaldamatust riikliku ühtlushariduse suhtes. Kui tal see usaldamatus on, siis palgaku kooli kõrvale eraõpetajad (oma raha eest), aga kogu koolisüsteemi häbimärgistada ta ei tohiks

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Reps ajab jõhkralt närvi ja loodan, et nüüd tõstetakse kära, et ta ministriks ei saaks!

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reps ajab jõhkralt närvi ja loodan, et nüüd tõstetakse kära, et ta ministriks ei saaks!

Paraku ei jää muud kui nõustuda, ka minus tekitab tema irvel nägu okserefleksi. Ja piinlikustunde selle pärast, et meie riigis niisugune asjade käik võimalik on. Pedagoogilises võtmes, mis moodi see õpetab meie lapsi, kas mitte nii, et kui teed midagi halba, siis … ei juhtu midagi, vaid oled õige mees ja lähed üle laipade edasi?

+31
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No just! Saan aru, et me kõik pole inglikesed ja süütuid poliitikuid pole olemas. Aga HALLOOOO! Kui juba jäid vahele, siis ära ole selline sitapea – lahku ja hoia madalat profiili, kuni asjad ununevad, või ära üldse poliitikasse naase! Aga ei, sellel tädil jääb veel ülbust ülegi, sülitab teiste peale ja arvab, et võib rahvaga nii käituda.

+20
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

tegelikult on reps keskerakonna parim valik koalitsiooniläbirääkimisteks.
ta on partei aseesimees, hea läbirääkija, valitsuse tööga hästi kursis ja ta on ka hetkel suhteliselt vaba.
ratas ja kiik on hõivatud tööga valitsuses, seega on valik täiesti loogiline.

+9
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama!

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, masendav. Inimene särab õnnest, et jälle meepoti ligi pääseb. Ja rahva mälu on lühike, reformarite ja kesikute varasemad skandaalid juba unustatud. Repsi-taolised inimesed on nii pikalt riigi rahal liugu lasknud, et sellistele tuleks vähemalt 5 aastaks riigiametis töötamiseks blokk panna, et tagasi maa peale tuleks ja saaks aimu, kuidas inimesed päriselt elavad. Poliitikud on oma pikaaegses mullis sideme inimeste ja Eesti eluga kaotanud.

+25
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas kah asi. Minister on minister. Kui sa ise ministriks saad, siis käitud sama moodi.

Kuidas saab üldse õigustada seda, et minister palkas omale maksumaksja raha eest lapsehoidjad ja maksis neile palka 3500 (!) eurot. Poole rohkem kui saavad sama ministeeriumi haldusalas töötavad õpetajad.. See on nahaalsus ruudus, mitte “hätta sattunud üksikema, kel läks kogemata olukord lappama”. Täielik karistamatuse tunne oli Repsil enne ja on nüüd veel enam. Loodetavasti siiski ühel hetkel hakkab meedia ka hagu andma sel teemal, hetkel ollakse veel joovastuses EKRE-st lahtisaamise ja referendumi ärajäämise tõttu.

+33
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ta on partei aseesimees, hea läbirääkija, valitsuse tööga hästi kursis ja ta on ka hetkel suhteliselt vaba.

Räägid erakonnast, aga mitte ühiskonnast. Mina ühiskonna, aga mitte partei liikmena tahaks näha, et seistaks ühiskonna eest.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägid erakonnast, aga mitte ühiskonnast. Mina ühiskonna, aga mitte partei liikmena tahaks näha, et seistaks ühiskonna eest.

ühiskonna huvi on, et uus valitsus saaks kiiresti moodustatud. vana ei olnud enam ammu kostöövõimeline.
kõlab irooniliselt, aga ühiskondlik surve andis repsile vaba aja, et teha seda, mida ta praegu teeb.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

ühiskonna huvi on, et uus valitsus saaks kiiresti moodustatud. vana ei olnud enam ammu kostöövõimeline.

kõlab irooniliselt, aga ühiskondlik surve andis repsile vaba aja, et teha seda, mida ta praegu teeb.

Mitte ühiskondlik surve, vaid tema enda tegevus, millele järgnes ühiskondlik surve ja õigusega. Ma pole kursis, aga loodetavasti uurimine ametiseisundi kuritarvitamises tema suhtes jätkub?

Praeguses olukorras on valitsuse, oleks igasuguse valitsuse, lagunemine halb. Tegemist on tervishoiualase kriisiga ja parteide kemplemist poleks vaja. Ühiskondlikus mõttes on praegune võimuvõitlus väga kehv variant. Me kõik ju tahame tegelikult tarku ja läbimõeldud otsuseid tervishoiu- ja majanduskriisist väljumiseks. Ka endine opositsioon ei olnud enam koostöövõimeline – lahmimine muutus riigi- ja rahvavaenulikuks. Tänaseks on fookus väga laiali valgunud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte ühiskondlik surve, vaid tema enda tegevus, millele järgnes ühiskondlik surve ja õigusega. Ma pole kursis, aga loodetavasti uurimine ametiseisundi kuritarvitamises tema suhtes jätkub?

Praeguses olukorras on valitsuse, oleks igasuguse valitsuse, lagunemine halb. Tegemist on tervishoiualase kriisiga ja parteide kemplemist poleks vaja. Ühiskondlikus mõttes on praegune võimuvõitlus väga kehv variant. Me kõik ju tahame tegelikult tarku ja läbimõeldud otsuseid tervishoiu- ja majanduskriisist väljumiseks. Ka endine opositsioon ei olnud enam koostöövõimeline – lahmimine muutus riigi- ja rahvavaenulikuks. Tänaseks on fookus väga laiali valgunud.

sestap oligi restart hädavajalik.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, masendav. Inimene särab õnnest, et jälle meepoti ligi pääseb. Ja rahva mälu on lühike, reformarite ja kesikute varasemad skandaalid juba unustatud. Repsi-taolised inimesed on nii pikalt riigi rahal liugu lasknud, et sellistele tuleks vähemalt 5 aastaks riigiametis töötamiseks blokk panna, et tagasi maa peale tuleks ja saaks aimu, kuidas inimesed päriselt elavad. Poliitikud on oma pikaaegses mullis sideme inimeste ja Eesti eluga kaotanud.

Südemetunnistust ei paista olevat. Kohe üldse mitte. Ilmselt vaatab endale hommikul peeglis rõõmsa näoga otsa ja ütleb: “Uus päev on alanud, eks nüüd mis muud kui tegudele taas! Ludvig Sander all right.”

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Tähesära

kuulake tänast Lobjakas vs Vooglaid 2021-01-16 (Kuku Raadiost), nn süvariigi olemasolu enam ei varjatagi, vaid Lobjakas lausa kiidab ja õigustab ametnike omavolilist tegevust.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuulake tänast Lobjakas vs Vooglaid 2021-01-16 (Kuku Raadiost), nn süvariigi olemasolu enam ei varjatagi, vaid Lobjakas lausa kiidab ja õigustab ametnike omavolilist tegevust.

Kuulasin. Mis hetkel rääkis Lobjakas ametnike omavolist? Enne sellise kommentaari kirjutamist oleks võinud natuke mõelda, et kas sa ikka said jutust aru.

Oli juttu, et ametnikkond teeb mingeid otsuseid aga need otsused ei saa ega tohi olla ebaseaduslikud.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks kuula uuesti ja püüa aru ka saada.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?