Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Repsi nahaalsus?

Postitas:
Kägu

eks kuula uuesti ja püüa aru ka saada.

Saa palun sellest aru, et kui see sinu süvariik rikub seadust siis kannatanul on võimalus pöörduda kohtusse. Usu vähem vandenõuteooriaid! Ei tasu lennata kõrgemale kui tiivad kannavad. Kui sa konkreetset saateminutit ei soovi anda siis paned siia ehk selle Lobjaka lause?

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et tollal kui Reps tagasi astus, olin mina üks neist, kes arvas, et pigem tuleks muuta reegleid, st. selles, et autojuht ministri lapsi sõidutab ajal, mil minister tööd teeb, pole midagi sellist, mille pärast tagasi astuda. Siiani arvan.

AGA.

Vaadates seda võidukat naeratust Repsi näol, mis seal viimastel päevadel lehvib ning lugedes pealkirju a la “meie, Mailis ja Kaja, peame nüüd kõik korda tegema, mis siin vahepeal halvasti tehtud on – ja halvasti on tehtud kõik” … tahab okse peale tulla.

Kas tõesti kuidagi ilma poliitikuteta ei saaks?

Täpselt sama siin.

Keda te siis asemele soovitate? Omasuguseid plähmerdavaid pere-emmesid? Või igatsete igal võimalusel naissugu alandavat isa-poja tandemit taga? Siis saaks ilma poliitikuteta, sest seda need ju polnud 😀

+6
-29
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda te siis asemele soovitate? Omasuguseid plähmerdavaid pere-emmesid? Või igatsete igal võimalusel naissugu alandavat isa-poja tandemit taga? Siis saaks ilma poliitikuteta, sest seda need ju polnud 😀

Kas sa tahad öelda, et meil ei ole enam ausaid ja tegusaid naisi? Kui “ei”, siis võiks ju mehe panna. Ei pea Suure-Lähtrult ainult võtma.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

probleem on tegelikult sügavam, kui Repsi mõnitav irve. Meil on parlamendis erakonnad, kes kõik on ühel või teisel moel, vähem või rohkem ikka väga pettumustvalmistavad: Keskerakond koos Tallinna Sadama, Porto Franco, Repsu jms skandaalidega; Reform Silvergate’i, Autorollo, VEB-fondi ja kurat-teab-millega, Isamaa enda elamislubade skandaali ja absoluutse põhimõttelagedusega (lisaks veel nt kultuuriministri parteibroileritest tibinõunikega, kellest ma küll ei oska aimata, mis kultuurialast “nõu” nad 2500 eurose palga eest – mis on võrreldav alustava advokaadi töötasuga tippbüroos –  T. Lukasele anda oskaksid) sotsid enda esiplagiaatoritega, EKRE, kellest ei tasu rääkidagi.

Nüüd siis moodustavad valitsust kaks erakonda, kes, olles ise läbi ja lõhki korrumpeerunud, räägivad midagi siin Eesti maine parandamisest, Repsu-tädi irvitavalt eesotsas. Alustada tuleks iseendist, kas pole?

Paraku ei ole mul usku ka Eesti200-sse seni, kuni seal ees on K. Kallas, kes on avalikult välja öelnud, et Eesti rahvus tuleks Põhiseadusest välja võtta (Sirp 13.05.2016), ning et erinevalt eestlastest oskab venelane integreerida (24.11.2018 ÕL, tjah, minu arvates on viimase NSVL integreerimise näitel tegu lausa ohtliku ja vaenuliku seisukohaga), ning et Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu ja et pronkssõduri kriis oli eestlaste poolt provotseeritud (Sirp). Ma pole marurahvuslane, kuid sellised väljaütlemised  kogumis teevad ettevaatlikuks.

Rohelised on lihtsalt uhhuud, eluvõõrad, pankrotiohus ning nagu näha, siis tegelikult pettumustvalmistavalt passiivsed (Tallinna abilinnapeana Züleyxa just aktiivsusega ei hiilanud, lasi niisama rahal oma pangaarvele tiksuda).

Seega.. probleemi sügavus seisneb selles, et mul (ning usun, et väga paljudel) ei ole, keda järgmistel valimistel valida. Lihtsalt pole! Ja sellest on kuradi kahju.

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seega.. probleemi sügavus seisneb selles, et mul (ning usun, et väga paljudel) ei ole, keda järgmistel valimistel valida. Lihtsalt pole! Ja sellest on kuradi kahju.

ma arvan, et väga paljud pettunud valijad teevad oma otsuse eesti200 kasuks. samas muidugi jäävad neil saamata seni sotse valinud inimeste hääled, sest sotsid on kogu sellest kammajjaast kõige puhtamana (võiks isegi öelda, et võitjana) välja tulnud.

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praeguses olukorras on valitsuse, oleks igasuguse valitsuse, lagunemine halb. Tegemist on tervishoiualase kriisiga ja parteide kemplemist poleks vaja. Ühiskondlikus mõttes on praegune võimuvõitlus väga kehv variant. Me kõik ju tahame tegelikult tarku ja läbimõeldud otsuseid tervishoiu- ja majanduskriisist väljumiseks. Ka endine opositsioon ei olnud enam koostöövõimeline – lahmimine muutus riigi- ja rahvavaenulikuks. Tänaseks on fookus väga laiali valgunud.

sestap oligi restart hädavajalik.

Mis restart see selline on, kui eilne korruptant peertava näoga klapib kokku uut viletsust? Repsi kuritarvitused ja tagajärjed sellele annavad pretsedendi edaspidistele analoogilistele sündmustele

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

neid irve-näos-ja irvitavaid poliitika inimesi näeb kogu aeg, ei ole see reps erand

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma arvan, et väga paljud pettunud valijad teevad oma otsuse eesti200 kasuks. samas muidugi jäävad neil saamata seni sotse valinud inimeste hääled, sest sotsid on kogu sellest kammajjaast kõige puhtamana (võiks isegi öelda, et võitjana) välja tulnud.

[/quote]
Usu mind, see pettumus ununeb kiiresti, elu on näidanud, et valija unustab väga kiiresti oma lemmikerakondade korruptsiooniteemad ja skandaalid, valimiskasti juures antakse oma hääl ikka nende 2 erakonna poolt enamuses. Nii on see olnud juba peaaegu 20 aastat. Seda näitab ka praegune olukord, saavadki tulla ja valitseda 2 erakonda, kes kõige rohkem korruptsiooniga tegelenud. Sotsid on paraku kõige suuremad kaotajad, nende valijaskond on 7 aasta jooksul väga palju langenud. Suures poliitikas nad enam kaasa ei räägi, milline erakond tahab opositsioonis olla. Ma ikka väga imestan, et reformierakond käitus sotsidega nii nagu neid polekski olemas. Ometi olid 2 aastat koos opositsioonis ja tegid tugevat koostööd. Kesk jällegi käitus oma partneritega ülbelt.

Sügisel ja riigikogu valimistel näeme taas, kuidas need 2 erakonda võidutsevad. Mainekahju maailmas missugune, aga tundub, et mainekahjule mõtlemine vist seekord ei huvitagi väga kedagi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et Keskerakonna pink tundus varem pikk. Tundus, et neil on tarku inimesi küll. Keskerakonna mainest pole ma kunagi hästi arvanud, sahkerdajad on nad läbi aegade olnud. Ilmselt Savisaarest juba nende vereringesse see läinud, erakonna geneetikas sees. Aga vähemalt pole nad laias laastus rumalate inimeste muljet jätnud, nagu EKRE. Nüüd aga tuleb välja, et pole neil ka kedagi võtta. Ma arvan, kui neil oleks Repsi asemele panna läbi rääkima keegi puhtama renomeega isik, siis nad oleks seda ka teinud. Aga pole. Ratas on hetkel rohkem pa..s, kui Reps. Kiik on hõivatud koroonakriisiga. Simson ja Toom on Euroopas. Kõlvart on Tallinna linnapea ja hetkel tundub, et keskerakonnas nagu veidi siseopositsioonis – kui see neil just teadlikult pole niimoodi välja mängitud.

EKRE pink oli ju nii lühike, et seal peale isa ja pole õieti polnudki kedagi. Hea vähemalt, et nad suutsid nii palju endid tagasi hoida, et ema ei pandud kuhugi ministriks. Ja ega see vanem Helme ka päris adekvaatset muljet ei jätnud.

Mulle tundub, et ainult Reformil on hetkel piisavalt tarku inimesi võtta, et ka osad Keski ministrikohad ära täita või laenata keegi välja Repsi asemele valitsusläbirääkimisi pidama 😛

+5
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usu mind, see pettumus ununeb kiiresti, elu on näidanud, et valija unustab väga kiiresti oma lemmikerakondade korruptsiooniteemad ja skandaalid, valimiskasti juures antakse oma hääl ikka nende 2 erakonna poolt enamuses. Nii on see olnud juba peaaegu 20 aastat. Seda näitab ka praegune olukord, saavadki tulla ja valitseda 2 erakonda, kes kõige rohkem korruptsiooniga tegelenud. Sotsid on paraku kõige suuremad kaotajad, nende valijaskond on 7 aasta jooksul väga palju langenud. Suures poliitikas nad enam kaasa ei räägi, milline erakond tahab opositsioonis olla. Ma ikka väga imestan, et reformierakond käitus sotsidega nii nagu neid polekski olemas. Ometi olid 2 aastat koos opositsioonis ja tegid tugevat koostööd. Kesk jällegi käitus oma partneritega ülbelt.

Sügisel ja riigikogu valimistel näeme taas, kuidas need 2 erakonda võidutsevad. Mainekahju maailmas missugune, aga tundub, et mainekahjule mõtlemine vist seekord ei huvitagi väga kedagi.

[/quote]

Jah. Järjest enam tundub tõele vastavat sõnakõlks “iga rahvas väärib oma valitsust”. Seni, kuni valimiskastide juures on valdavas enamuses kuldkalamäluga lambad, seni valitsus neid ka pügab. Kahjuks.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, naiste trio (Kallas, Reps, Pentus-Rosimannus) on esile tõusnud tooma Maarjamaale õitsengut. Ma ei usaldaks oma rahakotti 5 euroga ka nende kätte.

Rahakoti hoiustamine 5 eur 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sotsid on kogu sellest kammajjaast kõige puhtamana (võiks isegi öelda, et võitjana) välja tulnud.

Kui palju miljoneid see alkoholiaktsiisi värk rahva rahakotist võttiski?

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

sotsid on kogu sellest kammajjaast kõige puhtamana (võiks isegi öelda, et võitjana) välja tulnud.

Need haledad oravate kannupoisid lasti mõnusalt üle.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah. Järjest enam tundub tõele vastavat sõnakõlks “iga rahvas väärib oma valitsust”. Seni, kuni valimiskastide juures on valdavas enamuses kuldkalamäluga lambad, seni valitsus neid ka pügab. Kahjuks.[/quote]

Mis see mälu aitab, kui, nagu juba öeldi, pole kedagi valida! Kui kõik on end rohkem või vähem täis teinud ja uued inimesed ei taha poliitikasse tulla või neid ei lasta? Kes tahaks, et kõik ta patud ja patukesed välja otsitaks? Ja seal 200-s ju ka ülejooksikud sees.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll kõik selle alla neelavad ja ära unustavad, ära nüüd muretse.

Muud varianti ju kommunistidel polnud valitsuse moodustamiseks.

https://epl.delfi.ee/artikkel/92275535/juri-estam-eestis-tundub-fraas-poliitilise-vastutuse-votmine-tuhi-ja-oones-sonakolks-eriti-vaadates-mailis-repsi-nahaalset-kaitumist?

Tuleb nõustuda, seda enam, et nii palju kui olen näinud intervjuusid, videoid ja pilte, siis Repsi näoilme on selline, justkui teeks talle kõik toimuv kohutavalt nalja ja tema sõnavõtud on absurdsuseni ülespuhutud (tema teeb, tema arutab, tema otsustab). Lisaks, samal ajal ma ikkagi näen, et talle pole siiamaani kohale jõudnud tema teod … Või veelgi hullem, ta ei näe, et oleks üldse midagi valesti tehtud. Ta meenutab mulle rebane Alice’it Pinocchiost .. ja kes on siis kass Basilio?

Mina tema seisus hoiaks väga madalat profiili või käiks ringi “häbinägu ees”, aga selle daami jultumusel ei olegi piire …

Nii käibki see soojadele kohtadele tagasi vingerdamine  peale skandaale.

Poliitika on nagu male, tuleb ette mõelda, teha targad sammud, ette näha rivaali otsuseid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mõni sotside sõber ütleks midagi head nt Indrek Saare kohta?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekool paistab tarkureid täis olevat, ma ei saa aru, miks te ise ei kandideeri? Ainult jahute, samamoodi nagu need repsid ja kallased.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reps naerab pigem seda kuidas Kaja nende diili tahab teha, kuigi Keskerakond pidi ju olema Venemaa filiaal jne. Isamaa Kaja juba välistas, nii et Reps naerabki, trumbid on Repsi pihus ja Kajake lihtsalt Kajab. Aga valitsus pole veel moodustatud, siis võib vana koalitsioon ka tagasi tulla, ikka Reps naerab, sest Kaja kaotas jälle.

Reps naerab küll ülimalt joviaalselt nagu Neitsi Maria, kes lapsi inimkonnahüvanguks sünnitanud ja kesneed edaspidi peavad tema loomingu eest hoolitsema. Repsi õline naeratus aga paraku ei tähenda seda, et Kaja oleks temaühtselerossiiale andmas võtmeministeeriume. Esialgu pakutakse kesikutele kõigest rämpsportfelle. Mingit agraarministeeriumit ja rahvastikkumini. Lisaks portfellita ministrikohta. No vähemalt midagi seesugust. Kõige selle valguses tundub pr Repši üleolev kehkendamine kaametate ees kentsakas. Äkki ta hoopis on in spe, et ase-Ratasena antasse talle veel üks mehitatud limusiin lasteveoks

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui erafirmas sõidutaks töötaja firma autoga ja kuludega oma lapsi,

Erafirmas ei või firma omanikki lapsi firma autoga sõidutada ilma, et maksudena Repsi taolistele laristamiseks pappi ei viskaks.

Me oma erafirmas võtsime äripartnereid vastu, mis tõi Eestile hiljem kenakese lisatulu. Selgus aga, et vastuvõtul maitstud suupistetelt tuli kinni pidada omasoodustusmaksu sest oma firma suhu pisteti ju ka mõni!  Ja, et seda kohe ei olnud raamatupidamises tehtud siis loomulikult viivised. Ja, et ei suudetud tõendada kui palju oma inimesi selles seltskonnas oli, tuli arvestada “proportsionaalselt inimeste arvuga”, ehk siis kõik meie firmas seotud isikud, mis tähendab, et omasoodustus kehtestati ka nendele, kes füüsiliselt kohal polnudki.

Erafirma ja maksumaksja rahakoti vahel jookseb väga lai punane joon! Võetakse kust “võtta annab” ja topitakse kõik sinna pirukasse, et ikka lahedamalt ampsata oleks.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll kõik selle alla neelavad ja ära unustavad, ära nüüd muretse.

Muud varianti ju kommunistidel polnud valitsuse moodustamiseks.

Minu arust ainsad põhimõttelagedad, rumalad ja nõukamentaliteediga poliitikud on EKREs. Kui palju EKRE s*tta on Keskerakond ära silunud ja neid toetanud. Aga EKRE lõi kohe noa selga.

EKRE poliitikud pole mingid poliitikud. Poliitilist tarkust neil pole. Mitte grammigi. Väga meenutab nende ühe perekonna ainuvalitsus kommunistlikke diktatuure. Ainult silmaklappidega loll ei näe või taha seda näha. Kuuluvad sinna parteisse sellised poliitikud, kes mujal hakkama pole saanud või ei saaks ja EKRE on nende ainus viimane õlekõrs. Kui EKREs ka hakkama ei saa siis on poliitikas kriips peal.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poliitiline vastutus-ministeeriumist Riigikokku koos palgatõusuga ja kahe kuu pärast valitsusse tagasi? Kui see on vastutus, siis sellise vastutusega tahaks küll elada. Karistusena läheb elu veel mugavamaks. 😀

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oma erafirmas võtsime äripartnereid vastu, mis tõi Eestile hiljem kenakese lisatulu. Selgus aga, et vastuvõtul maitstud suupistetelt tuli kinni pidada omasoodustusmaksu sest oma firma suhu pisteti ju ka mõni! Ja, et seda kohe ei olnud raamatupidamises tehtud siis loomulikult viivised. Ja, et ei suudetud tõendada kui palju oma inimesi selles seltskonnas oli, tuli arvestada “proportsionaalselt inimeste arvuga”, ehk siis kõik meie firmas seotud isikud, mis tähendab, et omasoodustus kehtestati ka nendele, kes füüsiliselt kohal polnudki.

Selle asja nimi on erisoodustusmaks ja kui firma pole kuulnudki, et seda tuleb maksta, on ikka imelik küll. Ka riigiasutustes tuleb iga ürituse arvete juurde esitada nimekiri oma töötajast, kes üritusel viibisid. See kord on kehtinud aastaid, sina räägid nagu mingist imeasjast.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Aga järgmistel valimistel valivad perekoolikad jälle Kaja Kallast ja Mailis Repsi.</p>
Osad kindlasti ka Kristina Kallast, mis sest et too naisterahvas tahaks eestlased maa pealt ära kaotada.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siit jätab Reps veel halvema mulje, kui ta juba oma korruptsiooniga jättis:

“….Eesti Päevalehele poetas juba toona, värskete sündmuste keskel üks Repsiga lõunastanud Reformierakonna poliitik: „Mailis on EKRE peale väga tige.”
„Mailis on väga kättemaksuhimuline inimene ja nüüd läksid EKRE tüübid isiklikult tema kallale. Oli teada, et parlamenti naastes hakkab Reps töötama selle nimel, et neid karistada,” tõdes üks Repsi hästi tundev nüüdne opositsioonipoliitik”.

https://epl.delfi.ee/artikkel/92280493/ekre-saatuslik-viga-mailis-repsile-turja-kargamine

See näitab, et Reps ikka absoluutselt ei arva, et ta midagi valesti tegi, kui maksumaksja raha eest lasi lapsi sõidutada ning oma “nõunik-lapsehoidjatele” 3500 eurot palka maksis.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siit jätab Reps veel halvema mulje, kui ta juba oma korruptsiooniga jättis:

“….Eesti Päevalehele poetas juba toona, värskete sündmuste keskel üks Repsiga lõunastanud Reformierakonna poliitik: „Mailis on EKRE peale väga tige.”

„Mailis on väga kättemaksuhimuline inimene ja nüüd läksid EKRE tüübid isiklikult tema kallale. Oli teada, et parlamenti naastes hakkab Reps töötama selle nimel, et neid karistada,” tõdes üks Repsi hästi tundev nüüdne opositsioonipoliitik”.

https://epl.delfi.ee/artikkel/92280493/ekre-saatuslik-viga-mailis-repsile-turja-kargamine

See näitab, et Reps ikka absoluutselt ei arva, et ta midagi valesti tegi, kui maksumaksja raha eest lasi lapsi sõidutada ning oma “nõunik-lapsehoidjatele” 3500 eurot palka maksis.

Lisaks sokutas oma sõbranna kuuetuhandese palga peale.

15 aastat tagasi raporteeris noorpoliitik Reps, kuidas Marimaal on haridusega kõik väga hästi jne. jne.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Jääb oodata, et proua president väljub Riigikogu saalist ajaks, mil ametivannet annavad kuriteokahtlustuse saanud erakonna ministrid.”

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, milles on SINU ja paljude teiste tegelik probleemi sügavus? – SUL PUUDUB OMA MAAILMAVAADE.

Sa tahad valida inimest, kes sulle meeldiks ja ükskõik, kas ta on sots, kommunist, rahvakaotaja või konservatiiv, siis sinusugune ka teda kohe valiks.
Aga see on lollus.
Sest see sinu jaoks “meeldiv” inimene (või inimeste grupp) võib vabalt olla vaid sel põhjusel meeldiv, et ta on hetkel hea näitleja, hea valetaja jne. aga tegelikult on raha ja võimu nimel valmis kasvõi surnuaeda minema ja oma vanaema hauast välja kaevama, kuna sel on kuldhambad suus.

PS. Aga vali siis Marinat.
Tema vist pole veel millegagi vahele jäänud ja tema olemus peaks sinu jaoks piisavalt mesimagus olema. (korra juba ju töötas tal ka, euroopasse ta ju valiti)
Välja arvatud see üks kord, kui ta presidendiks otsustas hakata: nimelt lahkus ta ühe päeva lõpus oma ministrikabinetist, teatades peaministrile kirja teel, et enam tööle ei tule, temast saab nüüd riigipea.

PS2. Eeskuju võid võtta kasvõi Vooglaiust. Kas sa arvad, et talle meeldivad need inimesed, keda ta valib? – Vaevalt.
Aga ta valib oma veendumusi. Mis on jäävad; inimesed tulevad ja lähevad.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui erafirmas sõidutaks töötaja firma autoga ja kuludega oma lapsi,

Erafirmas ei või firma omanikki lapsi firma autoga sõidutada ilma, et maksudena Repsi taolistele laristamiseks pappi ei viskaks.

Me oma erafirmas võtsime äripartnereid vastu, mis tõi Eestile hiljem kenakese lisatulu. Selgus aga, et vastuvõtul maitstud suupistetelt tuli kinni pidada omasoodustusmaksu sest oma firma suhu pisteti ju ka mõni! Ja, et seda kohe ei olnud raamatupidamises tehtud siis loomulikult viivised. Ja, et ei suudetud tõendada kui palju oma inimesi selles seltskonnas oli, tuli arvestada “proportsionaalselt inimeste arvuga”, ehk siis kõik meie firmas seotud isikud, mis tähendab, et omasoodustus kehtestati ka nendele, kes füüsiliselt kohal polnudki.

Erafirma ja maksumaksja rahakoti vahel jookseb väga lai punane joon! Võetakse kust “võtta annab” ja topitakse kõik sinna pirukasse, et ikka lahedamalt ampsata oleks.

Siiralt kahtlen, et nii rumala inimese firma mingit suurt kopikat kusagil genereerida suudab. Kui isegi erisoodustusmaksust midagi ei tea. Ei kukkunud, see bluff hästi välja. Troll.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on jäävad; inimesed tulevad ja lähevad.

Tõega, kes on läinud? Samad keerlevad ju võimul, Vestman/Piibeleht. See on nagu mingi teine reaalsus, et Reps hakkab ja saabki valitsust moodustada. Ei mingit karistust!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kogu selle Vestmanni/Piibelehe loo juures hakkavad ka Reformi ja Keskerakonna pingid lühemaks jääma. Lahkujaid (eriti Reformist) on viimasel ajal päris palju olnud. Ikka figureerivad needsamad vettinud Ligid, Michalid ja Kallased, kel on tarvis ilmselt oma vanu patte varjata ja end kaitsta.

+8
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?