Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Repsi nahaalsus?

Postitas:
Kägu

Kogu selle Vestmanni/Piibelehe loo juures hakkavad ka Reformi ja Keskerakonna pingid lühemaks jääma. Lahkujaid (eriti Reformist) on viimasel ajal päris palju olnud. Ikka figureerivad needsamad vettinud Ligid, Michalid ja Kallased, kel on tarvis ilmselt oma vanu patte varjata ja end kaitsta.

No eks need viimased ole oma ametilt “poliitikud” ning võib olla nad ei oskagi midagi muud teha.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega.. probleemi sügavus seisneb selles, et mul (ning usun, et väga paljudel) ei ole, keda järgmistel valimistel valida. Lihtsalt pole! Ja sellest on kuradi kahju.

Tead, milles on SINU ja paljude teiste tegelik probleemi sügavus? – SUL PUUDUB OMA MAAILMAVAADE.

Sa tahad valida inimest, kes sulle meeldiks ja ükskõik, kas ta on sots, kommunist, rahvakaotaja või konservatiiv, siis sinusugune ka teda kohe valiks.

Aga see on lollus.

Sest see sinu jaoks “meeldiv” inimene (või inimeste grupp) võib vabalt olla vaid sel põhjusel meeldiv, et ta on hetkel hea näitleja, hea valetaja jne. aga tegelikult on raha ja võimu nimel valmis kasvõi surnuaeda minema ja oma vanaema hauast välja kaevama, kuna sel on kuldhambad suus.

PS. Aga vali siis Marinat.

Tema vist pole veel millegagi vahele jäänud ja tema olemus peaks sinu jaoks piisavalt mesimagus olema. (korra juba ju töötas tal ka, euroopasse ta ju valiti)

Välja arvatud see üks kord, kui ta presidendiks otsustas hakata: nimelt lahkus ta ühe päeva lõpus oma ministrikabinetist, teatades peaministrile kirja teel, et enam tööle ei tule, temast saab nüüd riigipea.

PS2. Eeskuju võid võtta kasvõi Vooglaiust. Kas sa arvad, et talle meeldivad need inimesed, keda ta valib? – Vaevalt.

Aga ta valib oma veendumusi. Mis on jäävad; inimesed tulevad ja lähevad.

Küll on ikka eelarvamused. Kui Sa arvad, et mul maailmavaadet pole, eksid sügavalt. Mu maailmavaade on tsentristlik, kuid samal ajal ka korruptsioonivihkav.

Ja seepärast ma meie “tsentriste”(kui neid tinglikult veel nii nimetada saab) valida ei saagi.

See, et ma tegin lühianalüüsi, kuidas k õ i k erakonnad on meil korrumpeerunud, ei näita mu maailmavaate puudulikkust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/video-millal-ma-seda-veel-lugema-pidin-vaata-kuidas-reps-nahvab-kuriteokahtlustust-puudutava-kusimuse-peale?id=92322593

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Repsi nahaalsus?